NIE dla spalarni odpadów medycznych w Żyrardowie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla spalarni odpadów medycznych w Żyrardowie


Gość

#1

2015-06-06 10:50

Bo taki zakład jal spalarnia odpadów medycznych nie jest powinnien funkcjonować w miejscu gdzie Emka już ma swoją firmę bo to bardzo blisko środka miasta.

Gość

#2

2015-06-06 11:48

Obiekt powstałby zbyt blisko miasta

Gość

#3

2015-06-06 16:04

Pamiętam jak jeszcze za moich dziecięcych lat działały fabryki i jaki był smród. Nie chcę żeby to wróciło. ; (
mx

#4

2015-06-06 20:30

A czy ktoś z was ma minimalne pojęcie jak działa spalarnia?? Poczytajcie najpierw zanim bedziecie na NIE BO NIE

A ilu waszych znajomych mieszkających w domkach ma np filtr spalin w kominie?? 

Ile osób wrzuca do pieca co popadnie np plastikowe butelki na rozpalke??

Fakt moze nie jest to najlepsza lokalizacja inwestycji ale trzeba wiedziec jak cos takiego dziala i jaki wplyw na zanieczyszczenie powietrza mamy my sami i nasze otoczenie 


Gość

#5

2015-06-06 21:37

Z róży wiatrów wynika, że mieszkańcy wschodnich terenów gminy Jaktorów będą na ścieżce wyziewów z komina tej spalarni. Nie wiem czemu decydenci uparli się na to miejsce. Przypomina mi to historię z niedoszłą elektrownią w Mosznej koło Pruszkowa, która z komina słała by wonności i inne związki chemiczne na Warszawę? Pozostał tylko komin, który służy do systemów łączności, oraz jako punkt orientacyjny dla poruszających się trasą A-2, a także przestroga dla projektantów dla tego typu obiektów.

Gość

#6

2015-06-08 07:02

Mamy tyle wolnych terenów z dala od miast, że spalarnia w mieście bądź blisko niego to absurd. Powinna powstać ustawa o minimalnej odległości spalarni od miast. Wedy nie było by problemu.
do widzenia ze spalarnią

#7 Żyrardów nie dla spalarnii

2015-06-08 14:08

Spalarnia między dwoma największymi miastami w Polsce: Warszawą-Łodzią ?? -Największy absurd !! 

Żyrardów, Międzyborów i inne okoliczne miejscowości stracą na atrakcyjności. 

Promuje się okolice jako turystyczne, a tu nagle rakotwórcza spalarnia!!??!!

Dziękujemy za spalarnię !!!!!!!!!

 

dec

#8 Spalarnia-NIE, NIE, NIE

2015-06-08 14:10

Informują, żę zatrudnią 100 osób, które to persony nakęcają całą resztę do budowy spalarni. A zatrują kilkadziesiąt tysięcy osób.

Co za głupota ze spalarnią.....

sio

#9 Spalarnia??

2015-06-08 14:11

A gdzie cuuuuuchnące wysypisko śmieci do niej?


Gość

#10

2015-06-09 09:53

Nie dla lokalizacji spalarni odpadów niebezpiecznych w mieście blisko zabudowań mieszkalnych

Gość

#11

2015-06-09 19:04

Żyrardów wg swojej Strategii Rozwoju Miasta chce zostać ośrodkiem turystycznym i kulturalnym. Jestem ZA. Wyklucza to spalarnię na terenie miasta. Spalarni mówię NIE!