Nowi Partnerzy Karty Dużej Rodziny- zniżki w sklepach spożywczych


Gość

#201

2016-05-12 08:57

Ponieważ jeśli jakiś sklep sie dołączy to tylko tam będę się zaopatrywac a do tej pory jedyny sklep spożywczy który jest najbliżej- oddalony o 60km to za daleko dla mnie

Gość

#202

2016-05-12 14:02

Bo mam kdr i zadko jej używam A jak by było więcej zniżek tak jak opisane w sklepach było by lżej mi innym

Gość

#203

2016-05-12 17:08

Ponieważ zależy mi na tanszych zakupach

Gość

#204

2016-05-19 06:56

jesem rodziną wielodzietną mam kdr i uważam ze w wielu sklepach spożywczych powinny być zniżki

Gość

#205

2016-05-22 05:22

Uważam za słuszną
Marek

#206 Re:

2016-05-23 15:55

#22: -  

 jeszcze chcialbym zniżke na buty daniel lub inne buty dla dzieci. Tez na buty zostawiamy sporo.


Gość

#207

2016-05-29 09:15

Petycję podpisałam,dlatego że rabaty na żywność i inne produkty codziennego użytku oferowane przez te korporacje bardzo ułatwiłałaby życie tak dużej rodzinie jak moja

Gość

#208

2016-05-29 09:20

Uważam,że żniżki i rabaty dla dużych rodzin są bardzo potrzebne

Gość

#209

2016-06-07 07:16

Ponieważ to bardzo dobry pomysł i konkretna pomoc dla rodzin wielodzietnych :)

Gość

#210

2016-06-09 16:30

Uważam ,że zniżki w sklepach spożywczych to cały sens karty dużej rodziny.Najwięcej pieniędzy wydaje się właśnie na żywność przy większej rodzinie, także byloby to napewno odczuwalne,gdyby takie zniżki udostępniono.

Gość

#211

2016-06-13 06:53

priorytet dla rodzin z dziećmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#212

2016-06-17 11:53

Ponieważ ma tróke dzieci i chciała bym żeby żyło sie nam lepiej skoro est taka możliwośc to czemu nie skorzystać.

Gość

#213

2016-06-27 20:44

Jestem mamą trójki dzieci w tym jedno niepełnosprawne .Doskonale wiem ile kosztuje wychowanie dzieci .Posiadam kdr ale w naszej miejscowości jest ona bezużyteczna , niema ani jednego sklepu gdzie mogła bym z niej skożystać.

Gość

#214

2016-07-05 11:50

najczęściej w tych sklepach robię zakupy więc jak najbardziej logiczne jest dla mnie otrzymanie tam zniżek

Gość

#215

2016-07-06 05:46

Posiadam rodzinę wielodzietna ;)

Gość

#216

2016-07-06 05:47

Posiadam rodzinę wielodzietna


Gość

#217

2016-07-06 15:49

Jako matka 4 dzieci chciałabym móc zrobić użytek z posiadanych kart w życiu codziennym!
Co mi ze zniżki w muzeum w Warszawie?? Nic!

Gość

#218

2016-07-08 16:52

Jestem z matką trójkę dzieci zniżki spożywczych  powinno być Lidl Simply, Biedronka, Kauflant, Netto, Aldi, Tesco, Carrefour, 

tabrysia

#219

2016-07-12 18:02

Jak Was nie stać to trzeba było nie mieć tylu dzieci! Brak odpowiedzialności! Niesprawiedliwość!

tabrysia

#220

2016-07-12 18:03

"#214

najczęściej w tych sklepach robię zakupy więc jak najbardziej logiczne jest dla mnie otrzymanie tam zniżek"
 
Ja też tam robię zakupy, czemu jedni mają mieć zniżki, a inni nie?! Co za bezczelna, rozczeniowa postawa!

Gość

#221

2016-07-18 20:43

Może coś z tego będzie a jeśli będzie to będzie bardzo przydatne dla różnorodnego smaku mojej trójki dziewcząt.
PotrójnaMama

#222 Re:

2016-07-18 21:20

#219: tabrysia -  

 Wielu z nas stać proszę Pani na te dzieci. Ja mam trojkę i nakarmione są, ubrane też są i nawet nieźle HM,ZARA,ECCO, Bartek itd., do szkoły chodzą i mają nawet nowe książki bo nie załapują się na darmowe i po roku je wyżucamy w niemalże idealnym stanie. I wie Pani co? Gdybym ja miała jedno dziecko lub w ogole, to Pani potencjalna emerytura w przyszłości byłaby niższa a tak dzieki temu ze mam trójkę to będzie nieco wyższa. Powinna mi Pani tak naprawde podziekować i wielu takim "normalnym" rodzinom wielodzietnym bo to właśnie nam na starość będzie nam wszytskim troszkę lepiej. Być rodzicem trójki, czwórki czy większej ilości dzieci tonaprawde cięzka praca. Wychowac trójkę dzieci, poświęcić każdemu czas, do każdego na wywiadówkę leciec, do lekarza z każdym osobno, znosić wiek dojrzewanie każdego z osobna i zupełnie inaczej i nie wspominam już o takiej codzienności typu pranie, prasowanie itd , praca zawodowa to jest duże poświęcenie. I dzieki nam  rodzicom, ktorzy biorą na siebie takie wyzwanie będziemy wychodzic z nizu demograficznego i  tak naprawdę powinna Pani podziekować Nam a nie krytykować nas. Proszę  uwierzyć, że nie tylko w patologicznych, alkoholowych rodzinach jest wielodzietność. A dlaczego Pani tak to przeszkadza, że możemy mieć niewielkie znizki w sklepach? Zazdrość? Bo z Pani portfela nie ubędzie a nam pozwoli na oszczędność niewielką i może jakąś niespodziankę dla dzieci, może potrójne kolonie albo dodatkowe zajęcia dla któregoś z dzieci? I co uważa Pani za nieodpowiedzialne bo w swoim przypadku nie wiedzę braku odpowiedzialności. a jeśli chodzi o niesprawiedliwość to dlaczego niesprawiedliwe? Ja odpoczywam pewnie mniej jak Pani, zdecydowanie na swoje przyjemności mam też mniej czasu, wysiłku fizycznego też musiałam włożyć więcej - to ja też mam uważać to za niesprawiedliwe? Nie!!! Ja dokonałam takiego wyboru a Pani swojego. Nikt mnie nie zmuszał do trójki dzieci i nawet nie były z przypadku tylko zaplanowane wiec cieszę się, że ktoś, gdzieś docenia takie rodziny jak my i próbuje nam ułatwić życie. Pozdrawiam Panią i naklaniam do  refleksji. Dumna Mama Trzech Dziewcząt


Gość

#223

2016-07-22 06:06

Ponieważ rodzinom wielodzietnym zależy się zniżka na wiele produktów, gdyż wychowanie dzieci wiele kosztuję.

Gość

#224

2016-07-27 12:50

Chciałbym poruszyć temat Kart Dużej Rodziny,a mianowicie ulg które przysługują po ich okazaniu w naszym mieście i gminie Lubawa.
Jestem rodzicem czworga dzieci.
Dużo dziś się mówi i pisze na temat dobra dzieci i pomocy rodzinom wielodzietnym i bardzo dobrze bo to dotyczy każdego z Nas.
Dąży to ku dobremu Naszych Kochanych dzieci!
Równych!Dzieci. Nie!Segregowanych!!!
Pytam?
Dlaczego?
Gdy w jednym ze sklepów zabawkowych w Lubawie przy ul.Zamkowej podczas świątecznych zakupów Bożonarodzeniowych w ubiegłym roku po okazaniu Karty Dużej Rodziny wydanej przez Urząd Gminy Lubawa,okazało się,że ulga na zakup z jej tytułu przysługuje tylko i wyłącznie dla mieszkańców miasta,a nie gminy.
Pytam?
Dlaczego?
W Lubawskich łazienkach na Park linowy z tytułu Kart Dużej Rodziny ulga przysługuje tylko dla mieszkańców miasta?nie gminy?
Pytam?
Dlaczego?
W Lubawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji,ulgi są tylko dla miastowych?!
Pytam Władz miasta Lubawa.
Czyż,aż tak się różnimy?
Czy dzieci miastowe?Mogą mieć droższe zabawki za niższą cenę?
Czy dzieci z miasta mogą taniej i więcej korzystać z parku linowego czy siłowni w OSIR?
Czy aż takie są złe stosunki?pomiędzy miastem a gminą?że muszą na tym cierpieć nasze dzieci?
Pamiętajcie!
My też pracujemy i żyjemy w tym mieście!
My i nasze dzieci też chcemy być w nim równo traktowani!
Z wyrazami szacunku





Gość

#225

2016-08-07 20:01

Zgadzam się z wnioskiem