Cyrk bez zwierząt w Cieszynie!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Cyrk bez zwierząt w Cieszynie!


Gość

#1

2016-04-12 17:47

Chyba już w dzisiejszych czasach i przy dzisiejszej wiedzy o zwierzętach nie trzeba komentować dlaczego nie zgadzamy się, aby zwierzęta były wykorzystywane w cyrku.

Gość

#2

2016-04-12 19:52

Zwierzęta to nie zabawki.

Gość

#3

2016-04-12 20:05

Pora, aby i Cieszyn dołączył do miast okazujących minimum szacunku zwierzętom. A cyrki mogą się doskonale obyć BEZ zwierząt.

Gość

#4

2016-04-13 13:25

Najwyższy czas, by Cieszyn dołączył do innych miast, które sprzeciwiają się występowaniu zwierząt w cyrku!
szafarz

#5 Błędny adresat

2016-04-14 08:57

Uważam, że petycja jest nieważna, ponieważ w Cieszynie jest burmistrz, a nie prezydent.


Gość

#6

2016-04-14 14:29

Poprawione.

Ja uważam, że jest ważna ;)

Matrido
Gość

#7

2016-04-14 19:41

Całkowicie się zgadzam, zwierzęta się męczą, a ludzie tylko to oglądają i się zachwycają. A może by tak zamienić się miejscami? Zwierzęta na trybuny, a ludzie na wybiegi! Najlepiej by było, gdyby dodano możliwość rzucania popcornem oraz watą cukrową (ale taką obślinioną, żeby daleko leciała i się kleiła). Niedorzeczny jest obecny system tzw. "Zabawy". U nas pewnego razu postanowił jeden cyrk się rozbić. Miejsce było na boisku, więc po pozwoleniu prezesa tam wszystko się działo. A ile dziur później było! Trawa zadeptana, odchody rozrzucone, na całym terenie było czuć mocz, dosłownie szczyt wszystkiego! I pomyśleć, że w tym cyrku byli jedynie klauni oraz baby z brodą! Dobrze, że zwierzęta nie miały tam wstępu, bo to zniszczyłoby stosunki pomiędzy miejscową fauną a innymi mieszkańcami. Więcej dzieci zaczęło by znikać w niewyjaśnionych okolicznościach, a obrońcy zwierząt namnożyliby się niemiłosiernie. W każdym bądź razie zachęcam wszystkich bardzo gorąco, podpisujcie oraz udostępniajcie! Sam już to zrobiłem, a pomysłodawca ma wspaniałą ideę, którą warto rozwinąć. Dziękuję za uwagę i gorąco pozdrawiam wszystkich rozsądnych, którzy przyczynili się do zwiększenia liczby podpisów.

 

Z poważaniem, 

Ulubieniec zwierząt,

Matrido


Gość

#8

2016-04-15 11:23

Cyrki wykorzystujące zwierzęta to barbarzyński przeżytek. Najwyższy czas z tym skończyć.
ciekawa

#9

2016-04-28 06:37

Witam,
chciałam zapytać ile musimy uzbierać podpisów? Udostepnilam gdzie mogłam petycję, ale widzę, że ogólnie mało podpisów jest. 
Pozdrawiam serdecznie.