WNIOSEK O ODEBRANIE PROF. CHAZANOWI PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA

Gość

2016-09-23 07:21

Bo to nie lekarz, to zagrożenie dla wszystkich kobiet

Gość

2016-09-23 07:24

Bo nie zgadzam się ze stosowaniem przez lekarzy "klauzuli sumienia". Poza tym prof. Chazan to uosobienie fałszu i hipokryzji.
Zdecydowana

2016-09-23 21:19

To nie jest człowiek . To jest potwór i nie przemawia do mnie jego " nawrócenie " . W ogóle uważam , że coś takiego jak ustawa aborcyjna , w tej formie tak zwanej kompromisowej nie powinna istnieć . Nikt , kto nie chce usunąć ciąży , tego nie zrobi . Nie ma takiego nakazu . Natomiast ktoś kto chce to zrobić i tak zrobi . Proszę państwa . Dziesięć lat temu mając prawie 37 lat byłam w takiej sytuacji . Zaszłam w ciążę , zawiodła antykoncepcja . Po badaniach prenatalnych okazało się że między innymi dziecko ma ciężką wadę serca i rozszczep kręgosłupa . Naturalnie natychmiast zdecydowałam się na aborcję chociaż nie była to łatwa decyzja .Czy wiecie państwo co powiedziała pani genetyk? Szukajcie państwo możliwości zrobienia aborcji prywatnie . Bo znając podejście lekarzy i pielęgniarek potraktują was jak morderców . I wiecie państwo co zrobiliśmy ? Wzięliśmy do ręki pierwszą gazetę i za dwa dni miałam w domu tabletki poronne . Oczywiście żałobę musiałam przejść . To normalne . Natomiast dzisiaj dziękuję opatrzności że tak to się skończyło .

Gość

2016-09-23 21:24

Lekarz zasłaniający się "Klauzulą sumienia" nie może wykonywać swojego zawodu

Gość

2016-09-24 09:00

Podpisałam petycję, bo jestem głęboko oburzona sposobem w jaki Chazan podchodzi do godności życia kobiety. I uważam, że taki sposób zachowania wyklucza możliwość pracy na rzecz ludzi w szpitalu. Co więcej nie waham się tutaj stwierdzić, że taki rodzaj zachowania świadczy nie tylko o niekompetencji i ale także może wskazywać na zaburzenia osobowości i skłonności sadystyczne.

Gość

2016-09-24 09:37

Przeraził mnie stosunek profesora medycyny, ginekologa-położnika do swoich pacjentek, ktoś taki nie ma prawa nazywać się lekarzem

Gość

2016-09-24 10:25

To co robi P.Chazan jest niedopuszczalne.Bawi sie w Boga uwaza ze to on ma prawo decydowac o ciele i decyzji kobiety.Nie ma prawa zmuszac kobiet i dzieci ktore od razu sa skszane na smierc do takiego cierpienia.To kobieta powinna o tym decydowac a nie P.Chazan..kim on jest Bogiem?...

Gość

2016-09-24 13:17

Nie dla zastraszania pacjentek dogmatami katolickimi. Prof. Chazan zrobił tyle złego, że odebranie mu prawa do wykonywania zawodu powinno być oczywistością.

Gość

2016-09-24 13:42

Trzeba zrobić porządek z tym sadystą.

Gość

2016-09-24 14:43

Buta i brak szacunku moze byc grozne dla pacjnetow. Takze lekcewazenie ich cierpienia jest do niezaakceptowania. lekarz w pracy powienien kierowac sie przysiega hipokratesa a nie przekonaniami religijnymi.

Gość

2016-09-24 14:43

Profesor Chazan jako lekarz jest niebezpieczny dla zdrowia psychicznego i fizycznego swoich pacjentek, o czym świadczą relacje kobiet zmuszonych przez niego do urodzenia dzieci z letalnymi wadami i potwornymi deformacjami. Także jego fanatyczny stosunek do porodu siłami natury może być niebezpieczny dla kobiet i ich dzieci, dla których cesarskie cięcie jest konieczne.

Gość

2016-09-24 16:38

Należy walczyć o szacunek do rodzących, ciągle niestety są przypadki złego traktowania kobiet przez ginekologów-położników, a szeroko komentowane zachowanie prof. Chazana jest niedopuszczalne.

Gość

2016-09-24 21:05

Pan Chazan ewidentnie łamie przysięgę ,widać też ,że ma w pogardzie ciężarne kobiety.A w ogóle człowiek,który dokonał tysięcy aborcji ,a teraz jest przeciw ,niech sobie rozważa w swoich czterech ścianach wszelkie za i przeciw.Hipokryzja tego pseudolekarza jest przerażająca!Ktoś tak skrajny nie powinien ani leczyć ludzi,ani decydować o czymkolwiek w kwestii zdrowia kobiet i płodów!Niezdrowo fanatyczny ,nie powinien nawet wypowiadać się publicznie.Fanatyzm w każdej formie jest groźny!

Gość

2016-09-25 10:31

Najgorsi są fanatycy.Takich należy eliminować!

Gość

2016-09-26 05:23

Nie wyobrażam sobie trafić pod opiekę takiego człowieka. Dodam, że mam trójke dzieci.

Gość

2016-09-27 15:29

Podpisałam tę petycję, bo nie chcę, żeby ten człowiek zaszkodził jeszcze jakiejś kobiecie.
tru

#17 To nie "obrońca zycia", to cwany koniunkturalista i kombinator.

2016-09-27 17:55

Jeśli ktokolwiek sądzi, że przeprowadzanie aborcji kiedyś lub ich powstrzymywanie obecnie jest wyrazem poglądów tej gnidy, to jest albo naiwny albo głupi. On wyznaje tylko jedną klauzulę - chronienia własnej d... i dawania wyrazu swojemu sadyzmowi. Kiedyś poparcie i kasa były ze skrobanek, teraz sława (i kasa?) jest z ich uniemożliwiania. To jest w pierwszej kolejności biznesmen, nie lekarz.

Anna

#18 Dziękuję wszystkim podpisującym!!!

2016-09-27 18:09

Bardzo wszystkim dziękuję za podpisanie tej petycji!!

Gość

#19 Re:

2016-09-27 18:25

#1: -  

Macie w posiadaniu dokumentacje medyczną, nazwiska? Bo tak to nic nie jest warta taka petycja, bo równie dobrze mogą to być zwykłe wymysły i nieprawdziwe, lub ubarwione historie. Niestety tak to działa, nie wystarczy emocjonalne nastawienie, trzeba operować konkretnymi dowodami, faktami.

Gość

2016-09-27 18:36

Macie w posiadaniu dokumentacje medyczną, nazwiska? Bo tak to nic nie jest warta taka petycja, bo równie dobrze mogą to być zwykłe wymysły i nieprawdziwe, lub ubarwione historie. Niestety tak to działa, nie wystarczy emocjonalne nastawienie, trzeba operować konkretnymi dowodami, faktami.

Gość

2016-09-27 19:00

Jest całe mnóstwo kobiet przeciwnych prawu do aborcji. Dla nich to lekarz odpowiedni, więc niech go sobie mają. Inne będą go unikać na kilometr.

Gość

2016-09-27 22:19

Dr Chazan pomylił się z powołaniem, powinien być doktorem prawa kanonicznego i trzymać się z dala od narządów rodnych.

Gość

2016-09-28 06:45

Podpisałem petycję dlatego, ponieważ obowiązkiem lekarza jest pomagać pacjentowi a nie pacjenta zastraszać. Co ma wspólnego wymyślona jakaś lista sumienia przez innych fanatyków. Lekarz ma chronić nasze zdrowie i życie !!!!. Niech Odebranie praw do wykonywania zawodu lekarza dla Pana Profesora Chazana niech będzie przestrogą dla lekarzy innych. Szanowni Państwo w dzisiejszych czasach nie dość, że kolejki do lekarzy są bardzo długie, to zdarza się też, że lekarz jest bardzo bez szczelny w stosunku do pacjenta i właśnie miałem taką sytuację ja osobiście( wielką łaską przyjął mnie) dokąd tak będzie.

Gość

2016-09-28 06:47

Szykanowanie kobiet w ciąży, utrudnianie dostępu do badań to zachowania niegodne lekarza

Mirka Dziemianowicz

Gość

2016-09-28 07:09

Człowiek nienawidzący kobiet, opętany nienawiścią do kobiet nie może mieć wpływu na ich zdrowie. On tylko szkodzi, nie pomaga, nie leczy

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook