WNIOSEK O ODEBRANIE PROF. CHAZANOWI PRAWA DO WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA


Gość

#1

2016-09-23 06:21

Bo to nie lekarz, to zagrożenie dla wszystkich kobiet

Gość

#2

2016-09-23 06:24

Bo nie zgadzam się ze stosowaniem przez lekarzy "klauzuli sumienia". Poza tym prof. Chazan to uosobienie fałszu i hipokryzji.
Zdecydowana

#3

2016-09-23 20:19

To nie jest człowiek . To jest potwór i nie przemawia do mnie jego " nawrócenie " . W ogóle uważam , że coś takiego jak ustawa aborcyjna , w tej formie tak zwanej kompromisowej nie powinna istnieć . Nikt , kto nie chce usunąć ciąży , tego nie zrobi . Nie ma takiego nakazu . Natomiast ktoś kto chce to zrobić i tak zrobi . Proszę państwa . Dziesięć lat temu mając prawie 37 lat byłam w takiej sytuacji . Zaszłam w ciążę , zawiodła antykoncepcja . Po badaniach prenatalnych okazało się że między innymi dziecko ma ciężką wadę serca i rozszczep kręgosłupa . Naturalnie natychmiast zdecydowałam się na aborcję chociaż nie była to łatwa decyzja .Czy wiecie państwo co powiedziała pani genetyk? Szukajcie państwo możliwości zrobienia aborcji prywatnie . Bo znając podejście lekarzy i pielęgniarek potraktują was jak morderców . I wiecie państwo co zrobiliśmy ? Wzięliśmy do ręki pierwszą gazetę i za dwa dni miałam w domu tabletki poronne . Oczywiście żałobę musiałam przejść . To normalne . Natomiast dzisiaj dziękuję opatrzności że tak to się skończyło .


Gość

#4

2016-09-23 20:24

Lekarz zasłaniający się "Klauzulą sumienia" nie może wykonywać swojego zawodu

Gość

#5

2016-09-24 08:00

Podpisałam petycję, bo jestem głęboko oburzona sposobem w jaki Chazan podchodzi do godności życia kobiety. I uważam, że taki sposób zachowania wyklucza możliwość pracy na rzecz ludzi w szpitalu. Co więcej nie waham się tutaj stwierdzić, że taki rodzaj zachowania świadczy nie tylko o niekompetencji i ale także może wskazywać na zaburzenia osobowości i skłonności sadystyczne.

Gość

#6

2016-09-24 08:37

Przeraził mnie stosunek profesora medycyny, ginekologa-położnika do swoich pacjentek, ktoś taki nie ma prawa nazywać się lekarzem

Gość

#7

2016-09-24 09:25

To co robi P.Chazan jest niedopuszczalne.Bawi sie w Boga uwaza ze to on ma prawo decydowac o ciele i decyzji kobiety.Nie ma prawa zmuszac kobiet i dzieci ktore od razu sa skszane na smierc do takiego cierpienia.To kobieta powinna o tym decydowac a nie P.Chazan..kim on jest Bogiem?...

Gość

#8

2016-09-24 12:17

Nie dla zastraszania pacjentek dogmatami katolickimi. Prof. Chazan zrobił tyle złego, że odebranie mu prawa do wykonywania zawodu powinno być oczywistością.

Gość

#9

2016-09-24 12:42

Trzeba zrobić porządek z tym sadystą.

Gość

#10

2016-09-24 13:43

Buta i brak szacunku moze byc grozne dla pacjnetow. Takze lekcewazenie ich cierpienia jest do niezaakceptowania. lekarz w pracy powienien kierowac sie przysiega hipokratesa a nie przekonaniami religijnymi.

Gość

#11

2016-09-24 13:43

Profesor Chazan jako lekarz jest niebezpieczny dla zdrowia psychicznego i fizycznego swoich pacjentek, o czym świadczą relacje kobiet zmuszonych przez niego do urodzenia dzieci z letalnymi wadami i potwornymi deformacjami. Także jego fanatyczny stosunek do porodu siłami natury może być niebezpieczny dla kobiet i ich dzieci, dla których cesarskie cięcie jest konieczne.

Gość

#12

2016-09-24 15:38

Należy walczyć o szacunek do rodzących, ciągle niestety są przypadki złego traktowania kobiet przez ginekologów-położników, a szeroko komentowane zachowanie prof. Chazana jest niedopuszczalne.

Gość

#13

2016-09-24 20:05

Pan Chazan ewidentnie łamie przysięgę ,widać też ,że ma w pogardzie ciężarne kobiety.A w ogóle człowiek,który dokonał tysięcy aborcji ,a teraz jest przeciw ,niech sobie rozważa w swoich czterech ścianach wszelkie za i przeciw.Hipokryzja tego pseudolekarza jest przerażająca!Ktoś tak skrajny nie powinien ani leczyć ludzi,ani decydować o czymkolwiek w kwestii zdrowia kobiet i płodów!Niezdrowo fanatyczny ,nie powinien nawet wypowiadać się publicznie.Fanatyzm w każdej formie jest groźny!

Gość

#14

2016-09-25 09:31

Najgorsi są fanatycy.Takich należy eliminować!

Gość

#15

2016-09-26 04:23

Nie wyobrażam sobie trafić pod opiekę takiego człowieka. Dodam, że mam trójke dzieci.

Gość

#16

2016-09-27 14:29

Podpisałam tę petycję, bo nie chcę, żeby ten człowiek zaszkodził jeszcze jakiejś kobiecie.
tru

#17 To nie "obrońca zycia", to cwany koniunkturalista i kombinator.

2016-09-27 16:55

Jeśli ktokolwiek sądzi, że przeprowadzanie aborcji kiedyś lub ich powstrzymywanie obecnie jest wyrazem poglądów tej gnidy, to jest albo naiwny albo głupi. On wyznaje tylko jedną klauzulę - chronienia własnej d... i dawania wyrazu swojemu sadyzmowi. Kiedyś poparcie i kasa były ze skrobanek, teraz sława (i kasa?) jest z ich uniemożliwiania. To jest w pierwszej kolejności biznesmen, nie lekarz.

Anna

#18 Dziękuję wszystkim podpisującym!!!

2016-09-27 17:09

Bardzo wszystkim dziękuję za podpisanie tej petycji!!


Gość

#19 Re:

2016-09-27 17:25

#1: -  

Macie w posiadaniu dokumentacje medyczną, nazwiska? Bo tak to nic nie jest warta taka petycja, bo równie dobrze mogą to być zwykłe wymysły i nieprawdziwe, lub ubarwione historie. Niestety tak to działa, nie wystarczy emocjonalne nastawienie, trzeba operować konkretnymi dowodami, faktami.


Gość

#20

2016-09-27 17:36

Macie w posiadaniu dokumentacje medyczną, nazwiska? Bo tak to nic nie jest warta taka petycja, bo równie dobrze mogą to być zwykłe wymysły i nieprawdziwe, lub ubarwione historie. Niestety tak to działa, nie wystarczy emocjonalne nastawienie, trzeba operować konkretnymi dowodami, faktami.


Gość

#21

2016-09-27 18:00

Jest całe mnóstwo kobiet przeciwnych prawu do aborcji. Dla nich to lekarz odpowiedni, więc niech go sobie mają. Inne będą go unikać na kilometr.


Gość

#22

2016-09-27 21:19

Dr Chazan pomylił się z powołaniem, powinien być doktorem prawa kanonicznego i trzymać się z dala od narządów rodnych.

Gość

#23

2016-09-28 05:45

Podpisałem petycję dlatego, ponieważ obowiązkiem lekarza jest pomagać pacjentowi a nie pacjenta zastraszać. Co ma wspólnego wymyślona jakaś lista sumienia przez innych fanatyków. Lekarz ma chronić nasze zdrowie i życie !!!!. Niech Odebranie praw do wykonywania zawodu lekarza dla Pana Profesora Chazana niech będzie przestrogą dla lekarzy innych. Szanowni Państwo w dzisiejszych czasach nie dość, że kolejki do lekarzy są bardzo długie, to zdarza się też, że lekarz jest bardzo bez szczelny w stosunku do pacjenta i właśnie miałem taką sytuację ja osobiście( wielką łaską przyjął mnie) dokąd tak będzie.

Gość

#24

2016-09-28 05:47

Szykanowanie kobiet w ciąży, utrudnianie dostępu do badań to zachowania niegodne lekarza

Mirka Dziemianowicz

 


Gość

#25

2016-09-28 06:09

Człowiek nienawidzący kobiet, opętany nienawiścią do kobiet nie może mieć wpływu na ich zdrowie. On tylko szkodzi, nie pomaga, nie leczy