Petycja w sprawie podwyższenia wynagrodzenia oraz zmiany niektórych elementów organizacji w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Petycja w sprawie podwyższenia wynagrodzenia oraz zmiany niektórych elementów organizacji w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa / Ogłoszenia / Dodanie nowego postulatu. / Komentarze


Gość

#1

2021-01-26 17:13

Popieram Wasze żądania.

Gość

#2

2021-02-03 11:45

Popieram ale brakuje najważniejszego. Staż pracy zależny od wynagrodzenia i awansu. Są osoby które pracują w ARiMR 8 lat i mają Głównego Specjaliste a co za tym idzie dużo wyższe wynagrodzenie od tych osób które pracują 18 lat. Z tego wniosek, że ten co zarabia już dużo i pracuje krótko dostanie tyle samo co ten drugi. Nigdy nie będzie w ten sposób sprawiedliwości.
megi

#3 popieram

2021-02-05 15:23

Przychodząc do Agencji zarabiałam "najniższą" agencyjną, która była 600 zł brutto większa od najniższej krajowej. Na dzień dzisiejszy widełki (najnizsza w agencji) musiała zostać podniesiona z 2700 do 2800, bo najniższa krajowa wzrosła. Zatem, jak kiedyś różnica między najniższą krajową, a najnizszą agencyjna wynosiła 500 - 600 zł brutto, to teraz najniższa krajowa= najnizsza agencyjna. Kochani!!! Zarabiam 50 zł więcej od sprzątaczki po 6 latach w ARiMR. Na co były 5 letnie studia? Nie ujmujac nikomu, ja za Panią sprzątającą posprzątam, ale czy ona za mnie będzie wydawać decyzje za grube tysiące i brać za to odpowiedzialnosć?




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...