Petycja w sprawie skandalicznej pseudohodowli bolończyków.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja w sprawie skandalicznej pseudohodowli bolończyków.

esterka15

#1

2012-08-17 16:32

Podpiszmy i żadajmy szanowania praw zwierząt i ludzi, którym krzywda zwierząt nie jest obojętna. Nie mogą być karani za to, że tępią pazernych właścicieli pseudohodowli, żerujących na nieszczęściu i krzywdzie bezbronnych zwierząt.
marinella

#2

2012-08-17 16:44

Zróbcie porządek wreszcie z rozmnażactwem jakie się w Polsce szerzy...
mirella

#3

2012-08-17 16:48

Wstyd, żeby Związek pozwalał na takie traktowanie zwierząt. Zdjęcia pokazują zwierzęta wyglądające dużo gorzej od tych przebywających w schroniskach.

Gość

#4

2012-08-17 18:00

Dzieki, ze napisalyscie ta petycje. Takich ludzi, jak ta kobieta, ktora zalozyla ta pseudohodowle trzeba tepic i surowo karac za niesamowite zaniedbanie zwierzat.
Anna

#5

2012-08-17 18:02

Co to za zwiazek, ktory toleruje taki stan rzeczy?
Andzia

#6

2012-08-17 20:47

skandaliczne zachowanie pseudohodowców powinno być wysoko karane ....

Gość

#7

2012-08-17 20:52

To jest skandal!
agata

#8

2012-08-17 21:05

Osoby, które ratuja zwierzęta powinny być nagradzane i podawane jako przyklad do naśladowania a nie karane. Ukarać należy tego ktosię zneca nad zwierzętami a nie je chroni i pomaga
Alicja

#9

2012-08-17 22:42

Organizacje walczą o lepszy los dla zwierząt a instytucje, które powinny z nimi wsółpracować nic nie robią a wręcz przeciwnie, przekadzają ! To jest nasza Polska rzeczywistość !
Decyzja prokuratora to plama na polskiej spraworządności !
RUDADAISY1

#10

2012-08-17 23:19

WLOSY SIE JEZA NA GLOWIE A SERCE ZATRZYMUJE SIE JAK CZYTAM TAKIE WYDARZENIA...!!!!BOZE JAK TAK MOZNA ....!!!!PRZECIEZ TO SA ZYWE ISTOTY...!!!! GDZIE NASZE PRAWO..!!!!!GDZIE EGZEKWOWANIE JAKZE MARNYCH WYROKOW..!!!!!
RATUJMY PSIAKI NA FACEBOOKU

#11

2012-08-17 23:28

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA FAN PAGE TEGO SMUTNEGO WYDARZENIA!

https://www.facebook.com/ratujmypsiaki
Viola

#12 STOP!! okrucieństwu wobec zwierząt!!

2012-08-18 05:41

Trzeba bezwzględnie karać takich zwyrodnialców nie można dopuścić aby zwierzęta tak cierpiały..To jest jakaś paranoja,że w naszym kraju karze się ludzi ,którzy pomagają skrzywdzonym zwierzętom a oprawcy nie ponoszą konsekwencji swoich haniebnych czynów...STOP!! okrucieństwu wobec zwierząt!!
Milopoz

#13 Nieustanne bezpodstawne umarzanie postępowań okrucieństwa wobec zwierząt

2012-08-18 11:07

To jest skandal! domagamy się, my miłośnicy zwierząt, surowych kar dla katów, oprawców zwierząt. Domagamy się od sądów, prokuratur, policji-przedstawicieli prawa należytego podejścia do tematu znęcania się nad ŻYWYMI ISTOTAMI KTÓRE ODCZUWAJĄ BÓL I CIERPIĄ TAK JAK CZŁOWIEK!!! Domagamy się dla nich szacunku!!!!! Zrobimy wszystko aby sprawcy ponosili należytą karę gdyż tylko to może powstrzymać ich przed kolejnym takim traktowaniem naszych MNIEJSZYCH BRACI. Sposób w jaki sądy traktują sprawę daje im PRZYZWOLENIE NA DALSZE TAKIE TRAKTOWANIE ZWIERZĄT. Kiedy to w końcu do przedstawicieli "prawa" dotrze, że to jest takie samo przestępstwo jak znęcanie się nad człowiekiem. A raczej w tym wypadku "człowieczkiem" gdyż od zwierząt możemy się wielu rzeczy nauczyć. WY-LUDZIE WYKSZTAŁCENI, KTÓRZY SKŁADALIŚCIE PRZYSIĘGĘ, KTÓRZY OD PAŃSTWA CZYLI NARODU OTRZYMALIŚCIE PRZYZWOLENIE NA REPREZENTOWANIE PRAWA- PRZESTAŃCIE IGNOROWAĆ ZWIERZĘTA-ISTOTY ŻYWE, CIERPIĄCE, CZUJĄCE, KOCHAJĄCE CZŁOWIEKA PONAD WSZYSTKO I MIMO WSZYSTKO. SZANUJCIE JE I KARAJCIE TYCH, KTÓRZY TEGO NIE ROBIĄ. Tego domagamy się my, Ludzie je kochający.

nescca

#14

2012-08-18 12:28

Znam sprawę. Skandaliczne podejście do sprawy policji i prokuratury/ W tej sprawie ewidentnie chroni się przestępcę!!! Trzeba to nagłośnić w zagranicznej prasie i telewizji!!!!

Gość

#15 K.

2012-08-18 14:46

To jest wielki skandal! Zdjęcia mówią same za siebie! Nie trzeba być specjalistą, aby stwierdzić, że rażąco naruszone zostały prawa zwierząt, a właścicielka znęcała się nad nimi! Jakim trzeba być człowiekiem i czy w ogóle można użyć tu określenia CZŁOWIEK, aby tak traktować istoty żywe, biedne, niewinne psiaki?!?! I kolejne pytanie - gdzie rozum i sumienie ludzi, którzy w sprawie decydowali? Dlaczego właścicielka hodowli nie została ukarana? Jak mamy żyć w naszym kraju skoro z takimi dla wielu błahymi sprawami nasze władze sobie nie radzą????? Dlaczego macie aspiracje nazywać się społeczeństwem obywatelskim, Europejczykami, Europą Zachodnią, krajem rozwijającym się, który znakomicie radzi sobie w kwestii bezpieczeństwa itd.? Jak chcecie radzić sobie z przestępczością zorganizowaną jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie z właścicielami takich oto pseudo hodowli?!!!! Dlaczego tacy jak ta Pani ciągle pozostają BEZKARNI? Jak mamy czuć się bezpiecznie, My Polacy? ŻĄDAMY OD ODPOWIEDNICH WŁADZ BY STANĘŁY W KOŃCU NA WYSOKOŚCI ZADANIA I ZACZĘŁY STOSOWAĆ PRAWO!!!! Bo przecież w końcu obowiązujące w Polsce prawo jest po to, by je przestrzegać i przede wszystkim EGZEKWOWAĆ!!! Chcemy Wam ufać i czuć się bezpiecznie, więc pokażcie, że można w Polsce żyć na poziomie! Chcemy aby tacy oprawcy byli surowo karani za swoje czyny, bo zwierzęta, a szczególnie psy to nasi NAJWIĘKSI PRZYJACIELE I NIE POZWOLIMY ABY ROBIONO IM KRZYWDĘ!!!!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-08-18 15:17


kaś

#17

2012-08-18 19:04

najwyższa pora aby ktoś zareagował na okrucieństwo które stosuje wobec zwierząt pani Zadworna. Jest to kobieta chciwa, podła, dla której życie i zdrowie psów nie ma żadnego znaczenia, dla niej najważniejsza jest kasa.Chciałabym móc powiedzieć że żyjemy w Państwie prawa,ale po tym co tu widzę czasami mam wrażenie że moja praca nie ma sensu,człowiek całym sercem chce pomagać krzywdzonym stworzeniom i niestety zostaje z tym sam.
Maria

#18

2012-08-18 22:46

Jestem od dawna za zaostrzeniem kar za znęcanie się nad zwierzętami!!!
tysia

#19

2012-08-19 00:20

Jestem osobą nie należącą do zk i możecie mnie tu zbesztać mam hodowlę piesków -czy jak by nazwał to zk pseudo a moje pieski są w typie (pomimo tego że wszystkie mają metryki zk) i nie wyobrażam sobie by mogły być w takim stanie,rozpacz jak widzę takie zdjęcia a towarzystwo zkwp nie widzi problemu i chcę wyłączność a inne związki nazywa pseudo hodowlami wedle mnie -żenada




catherine

#20

2012-08-19 01:01

Każdą petycję podpiszę, jeśli ma na celu dobro zwierząt. Pozdrawiam ;-)

Katarzyna Bentkowska
Karol

#21 Zwierzęta

2012-08-19 01:07

Popieram w 100%!

Gość

#22 SKANDAL

2012-08-19 03:33

REAGUJ ....CZY TO PUSTE SŁOWA W POLSCE....CZY REAGOWANIE TO TYLKO MA BYC FIKCJA
luska

#23

2012-08-19 11:52

To straszne, że ciągle mamy do czynienia z bestialstwem wobec zwierząt - a ci, którzy zostali powołani do przestrzegania przepisów prawa mają zwierzęta głęboko gdzieś...
J.K.

#25

2012-08-19 12:07

Sędziowie wydający beznadziejne niesprawiedliwe wyroki sami powinni być osądzani - nie ważne czy w sprawach ludzi czy zwierząt.



Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...