Jesteśmy przeciwko obrażaniu One Direction przez Vivę

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Jesteśmy przeciwko obrażaniu One Direction przez Vivę

forever directioner ^^

#26 1D ♥

2012-09-10 21:41

Kocham tą petycje ! One Direction to nie cioty tylko nasi idole ♥ nie ktore polskie gwiazdy im zazdrosza !
vermiculee

#27

2012-09-10 21:52

Nie jestem Directionerką, ani nic z tych rzeczy, ale 1D należy się szacunek. 'Cioty' - mowi facet przebrany za kobietę *__* FACE PALM.
Malikowa ... <3

#28 I jak mają do nas przyjechać na koncert... :|

2012-09-10 21:54

To jest żałosne że " gwiazdy" nic nie znaczące w show-biznes'ie wypowiadają się o popularnych ludziach. Nie znają ich, a uważają się za ważne osoby. Ciotami można nazwać ludzi którzy przebierają się za inną płeć i nie traktują siebie poważne. To jest po prostu żałosne z ich strony. Oni chyba nie rozumieją że to są sławne osoby i mają więcej fanów w samej Polsce. Niż nie jedna gwiazda z tego kraju. A taka obraza to poniżenie siebie, a nie ich. I jak mają 1D przyjechać do Polski na koncert ja inni ich wyzywają od "ciot". Żałosne z każdego punktu widzenia. :|
zuza

#29

2012-09-10 22:00

Wg mnie polscy celebryci są poprosu zazdrośni i dlatego obrazaja innych (w tym 1D).W każdym odcinku "pudelka" jada po wszystkich i ich nie obchodzi to, że to co mówia to nie zawsze prawda.

Gość

#30 Kasia

2012-09-11 01:23

Okej , każdy ma inny gust , ale to że muzyka , wygląd 1D nie podoba się polskim "gwiazdą" to jest śmieszne , przecież 1D są od nich przystojniejsi , mają talent i powodują uśmiech , na twarzach wielu ludzi . Zapytacie , a co oni znacza dla mnie . Oni powodują że chce wstać każdego dnia , że dalej chcę żyć , nauczyli mnie że zawsze trzeba spełniać swoje marzenia , dorzyć to swojego celu , być silnym i zawszę dobrzę się bawić , oni powodują uśmiech na mojej twarzy . Zapamiętajcie jeśli hejtujecie 1D , hejtujecie też wszystkich ich fanów . A wiedcie że w Polsce jest ich prawie 50 tys . a na świecie 7 mlm .

Gość

#31

2012-09-11 10:40

Najbardziej One Direction obraził Michał Wiśniewski w jednym z odcinków programu " Kolejno Odlicz , czyli Viva 10 naj"
Patrycja

#32

2012-09-11 16:38

Kompletne dno wypowiadać się na temat kogś sam wyglądając jak sierota. Hmmm myślę że osoby wypowiadające się w tym program najzwyczajniej w świecie są zazdrosne. Directionerek w samej polsce jest dużo a co dopiero na całym świecie. Polskie gwiazdy nigdy się nie wybiją na tyle aby zdobyć 3 nagrody na VMA np . :) Ja sama jestem Direcioners i jestem z tego mega dumna :D Pozdrawiam wszystkie fanki 1D xd :))
Hazza Forever

#33 One Direction - petycja

2012-09-11 18:59

Super , że ta petycja została założona . Nie będą przynajmniej obrażać chłopaków !
SleepyEater

#34

2012-09-11 22:38

tsaaa, Polscy 'celebryci' ahahahahahaha. wgl odgarnijcie, na jakim poziomie oni się tam wypowiadają -.-. i ŻADEN z nich nie osiągnął tyle, co 1d. ŻADEN. Przynajmniej poza Polską. Więc sorry.
Nevenle.

#35 Stop hejtów.

2012-09-12 15:47

Mam dość tego obrażania One Direction. Nasze polskie gwiazdki wypowiadają się na ich temat a sami do niczego nie doszli.. żałosne to jest. Oni też mają uczucia. Amen.
Nevenle.

#36 Re: Kasia

2012-09-12 15:48

#30: - Kasia

zgadzam się, teraz już nawet 9 milinów.; 3


Gość

#37

2012-09-12 19:14

Directionerki nie życzą sobie żebyście obrażali One Direction.
Justine.

#38 SZCZERA WYPOWIEDŹ.

2012-09-12 19:14

Nie uważam żeby "facet" wyglądający jak plastik miał prawo obrażać zespół, który doszedł już tak daleko i jest bardzo uzdolniony! Pedały bo co? Bo się dobrze ubierają? Bo mają talent? Bo doszli dalej niż on? "Dżaga" uważa się za gwiazdę.. pff.. bo co ? Bo nagrał z Dodą denny kawałek ?! Nie obchodzi mnie, że ludzie pomyślą, że Directioners to banda dzieciaków! Nieuzdolnione polskie "gwiazdeczki" niewiedzące nic o niczym za dużo sb wyobrażają.. Niech się nie zdziwią, gdy to oni będą nazywani pedałami, beztalenciami itp. Jak można oceniać kogoś nie znając szczegółowo ich kariery?! Dla mnie - bez sens. I teraz pozdrawiam wszystkie nasze "kochane" polskie gwiazdeczki, które nawet nas - Directioners komentują w telewizji. Nie macie prawa ! I nigdy nie będziecie go mieć! Skoro One Direction to nie wasz styl to się po prostu odpieprzcie!
~ POLKA.
Mucha

#39

2012-09-12 19:22

na pewno ta wypindrzona lafirynda nie będzie obrażać kogoś, kto osiągnął więcej niż ona, a już na pewno nie wtedy, gdy na świecie żyją Directionerki. dalej, podpisujcie i przekazujcie dalej!
PaulinaDirectioner

#40

2012-09-12 20:39

KURDE! Tak dalej być nie może! Stacja VIVA Polska musi skończyć z obrażaniem One Direction! Jak niby oni mają zagrać u nas koncert jak publicznie, w mediach są wyzywani od ciot? Ja nie tylko podpisałam tą petycję, ale też wysłałam maila do redakcji! Directioners i One Direction to jedna wielka rodzina, więc musimy walczyć o to, aby naszych "krewnych" :P nie obrażano!No... takie jest moje zdanie na ten temat :)
Monia42

#41

2012-09-13 19:01

Fakt to jest skandal. Brońmy 1D. !!
True directioners

#42 One Direction

2012-09-14 08:04

Nie rozumiem jak można tak obrażać ludzi których się nie zna. Viva przeszła samą siebie tym całym pudelkiem. Nie pozwólmy żeby tak obrażali One Direction. Directioners, może dzięki temu w końcu przestaną hejtować ich W TELEWIZJI, rozumiem że w sieci jest dużo takich komentarzy, ale na Vivie? Ciekawe co by zrobili, gbyby Directioners przestały oglądać, może wtedy by się zainteresowali gdyby im oglądalność spadla....
JaramsieHarrym.S

#43 Moja petycja

2012-09-18 11:51

Powiem Wam szczerze ,że sama sie już gubię , nie miałam pojęcia ,że będzie tyle podpisów , aż powoli sama nie wiem co zrobić . Narazie mam zamiar wysłać link do petycji Vivie , ale jeszcze myślę , co można z tym dalej zroobić . Pamiętajcie , każdy pomysł wysyłajcie na martulecw@go2.pl
kajmal05

#44 Hahahahahah

2012-09-22 23:29

Mam z was bekę nastolatki.Taka jest prawda.To są cioty.Od kiedy chłopak wygląda jak taka baba hmm?Trzeba w końcu zacząć żyć rzeczywistością dziewczynki;)
kajmal05

#45 Re: Kasia

2012-09-22 23:31

#30: - Kasia

Talent?Wiesz co to jest przerabianie głosu komputerwo?Wpisz to w google, a może sie dowiesz?!

szyba

#46 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-09-26 13:55

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
BELL

#47

2012-09-29 14:43

To było żałosne. Stop hejterom!
szyba

#48 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-10-07 00:52

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
H8on1D

#49 Haha

2012-11-12 23:39

Haha , a wasza jedyna wymówka to "sami w życiu do niczego nie doszliście" a Wy do czegoś doszłyście ? Bardzo dobrze , że ich poniżyli , sam ich poniżam i poniżać będę , gdyż zachowują się jak cioty , facet to facet , od 13 lat powinien przypominać mężczyzne a co najwyżej chłopaka , a nie idiotę który śpiewa o jakże zajebistej miłości . Wykurwiłbym
DC Hejtam

#50 Temat

2013-01-12 17:43

DC to syf ...