PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE / Ogłoszenia / Żaden naród nie może zrezygnować ze swoich praw do wolności i z własnych zadań. Nie wolno tych praw nikomu oddawać, ich obrona jest obowiązkiem moralnym, a rezygnacja z nich - zdradą!" / Komentarze


Gość

#1

2013-10-26 12:19

Pragnę przesłać wyrazy szacunku i uznania dla Pań za nieustającą walkę z oprawcami Polski.Lezy mi bardzo na sercu dobro Naszej Ojczyzny.Okrucieństwo z jakim żydowscy okupanci traktują Polskę i Polaków.Niezwykła precyzja oraz perfidia tego szatańskiego dzieła przekracza wszelkie znane nam granice moralne i etyczne. ,żydokomuna rozlazła się po Polsce jak zadżumione robactwo!Masy zmanipulowane i odmózdzone przez media zyja jak w transie , nie pozostawia im sie czasu na myślenie.To bardzo przebiegła gra.
Pozbadzmy sie telavizji która odwraca Nasza uwage od rzeczywistości!Jest to glówne narzedzie masowej kontroli nad populacja. Tworzy formuluje, modyfikuje zachowania, ustala normy. Pozwala na urzeczywistnienie wizji masowej świadomości, formując nowego czlowieka, ograniczonego, pasywnego, wyzbytego świadomości.Polacy musza sie obudzic z tego żydowskiego horroru.
Chce zadeklarować wszelka pomoc z mojej strony w OBRONIE POLSKI.
Z WYRAZAMI SZACUNKU
Józefa S.