Skatepark Szklarska Poręba

Stary imprezowicz wie co mówi

/ #29 ????

2013-09-25 18:53

...witam...Jestem dumnym obywatelem Szklarskiej Poręby i szczerze...jestem kategorycznie przeciw...nie ma to sensu bo to tylko same kłopoty oraz strata pieniędzy i czasu.

Po pierwsze już jeden skatepark był...nawet niedaleko mego domu...Codziennie przechodząc tam idąc do pracy już ze 100 metrów było czuć zapach marichuany i krzyki małolatow którzy zamiast jeździć i korzystać z obiektu pili alkohol i palili skręty,faje wodne,butelki,puszki,lófki...byle by tylko z czegoś zapalić i napić sie alkoholu...Oczywiście miejsce okupowane przez dilerów...I co wysłać tam własne dzieci??? Jeśli burmistrza stać na skatepark to tylko wtedy gy stać go tez na dobry monitoring tego obiektu...Rejestrowanie ( kamerą CCTV ) powinno być podstawą na takich obiektach...z wiadomych powodów.Wandalizm,ćpanie,handlowanie i kto wie co jeszcze znów się powtórzy...Myślę że częste odwiedziny policji też by się przydało...Więc osobiście jestem na NIE...szkoda zachodu...Lepiej niech BMXy w Szklarskiej zamienia na rowery górskie...Wyjdzie to lepiej im na zdrowie...oraz możliwe że unikną odpowiedzialności karnej...

Pozdrawiam