Apel o pojednanie woJOWników

F.N.

/ #21 :)

2015-07-21 09:04

Koleżanki oraz koledzy woJOWnicy :) Ogromna prośba, przestańmy spekulować o tym co media piszą, bo najczęściej piszą głupoty. Betonowi partyjnemu zależy, abyśmy się kłócili w myśl zasady "dziel i rządź", zależy im na tym, abyśmy zajęci rozmowami w wirtualu nie docierali do ludzi w realu, a tam czeka na nas 50% wyborców, którzy w ogóle nie chodzą na wybory, to do nich musi dotrzeć nasza armia woJOWników z dobrą dla obywateli informacją‪#‎WszyscyChcemyZmian‬ , ‪#‎referendum15‬ , ‪#‎TAKdlaJOW‬ :) Zresztą wiem po sobie jak zapierdzielam w terenie to nawet nie mam czasu na spekulacje :) Daję z siebie 200% jestem tam gdzie mogę być, dajcie z siebie tyle ile możecie, to na 100% zapracujemy sobie na zmiany :) Będziemy mieli tylko to na co sobie zapracujemy :) Macie wolną chwile, to zamiast spędzić ją przy komputerze proszę wyjść z ulotkami w teren :) Jeśli jest za gorąco to można się przejść po blokach i do skrzynek na listy powrzucać ulotki z informacją o JOW-ach, działań można podjąć naprawdę wiele :) Internet jest nasz :) Tutaj już wygraliśmy :) Teraz musimy wygrać w naszych małych ojczyznach :) w miejscowościach w których mieszkamy :) woJOWnicy do boju :) Czasu zostało naprawdę niewiele. Pozdrawiam wszystkich do których dotrze ta informacja z wyrazami szacunku za podjęte już działania F.N.