Skarga na Zarząd Cmentarza Parafii Grobu Bożego w Miechowie.

Dorota Hołda

/ #20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok

2016-05-21 07:09

#19: Czarodziej mrok - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czarodziej mrok 

 Zacytowane słowa czynią ogromne wrażenie. Nie będę ukrywać, że autor tych słów opat Joly nie jest mi znany. Chciałam dowiedzieć się czegoś wiecej na jego temat. W internecie znalazłam tekst modlitwy ułozonej przez E.J. Niestety, nie znam francuskiego, więc skorzystałam z automatycznego translatora. Efekt nie najlepszy. Mogę pokusić się o "przeróbkę" tekstu, by zachować sens i intencje autora (mam nadzieję, że dobrze zinterpretowane przeze mnie), ale może Czarodziej mrok zna jej tekst w formie bardziej czytelnej.

"Pan, który urodził się w przypadkowej podróży i umierają jak przestępca, po uruchomieniu bez pieniędzy, że wszystkie drogi - wygnania, te Pielgrzymki i wędrowny przepowiadania - zabierz mnie mój egoizm i mój komfort. Jak naznaczone krzyżem, ja bardziej boją szorstkiego życia. Tak, Panie Jezu, uczyń mnie dostępne dla przygody, gdzie mnie zadzwonić. I zobowiązali moje życie Jezusowi, Ta następnie odtworzyć na swojej miłości. Inni mogą również być mądry, można powiedzieć, musi być szalony. Inni uważają, że kolejność, a ty mi wierzyć w miłość. Inni uważają, że powinien on zostać utrzymany, można powiedzieć, aby dać. Inne poruszony, powiedzieć mi chodzić i być przygotowanym do radości i cierpienia, porażki i sukcesy, a nie umieścić moje zaufanie do siebie, ale w Tobie. Powiesz mi grać Christian bez obawy o konsekwencje, a ostatecznie ryzykować swoje życie, opierając się na miłość. Amen. "

Pozdrawiam