AKT WOLI NARODU

K. P.

/ #53 Re: Korekta petycji.

2012-12-26 18:40

#51: 113 - Korekta petycji.

Wysłałem odp. też emailem

Witaj Tomasz S.,
jeżeli chodzi o błędy gramatyczne i ortograficzne to proszę się nie krępować i mi je podać e-mailem lub w komentarzu. Wstawię poprawki do AKTU, po dalszym sprawdzeniu, czy masz rację :)

Jeżeli jednak chcesz zmienić ustawienie merytoryczne treści to musi one zostać poddane głosowaniu wszystkich sygnatariuszy. Zmiany merytoryczne inicjować mogą tylko podpisani sygnatariusze. Aktualnie musi się zgodzić przynajmniej ich większość, podpisanych na stronie http://petycjeonline.com/akt do 23:59 godz. następnego dnia, w którym zaproponujesz zmiany merytoryczne treści w komentarzach i w emailu.

Podpisy niezgadzające się ze zmianami merytorycznymi treści stają się wtedy nieważne i muszą być usunięte. Jak widzisz, już w tej początkowej fazie nie jest to "moja" petycja, tylko należy ona do wszystkich sygnatariuszy.

Głosowanie można wypróbować na systemie liquid democracy, jeżeli ludzie rozwijający polską wersję dopuszczą do oprogramowania za darmo, a obsługa programu okaże się przystępna dla normalnych internautów.

Wesołych świąt Bożego Narodzenia.
Krzysztof Puzyna

 
Facebook