AKT WOLI NARODU

K. P.

/ #119 Re: Co oznacza dla Polaków w obecnej sytuacji rozwiązanie EU ?

2013-02-19 18:05

Widać, że pytanie postanowione zostało przez niemieckiego trolla, gdyż nikt myślący po polsku tego pytania by tak nie napisał. Po polsku to pisze się UE, a nie EU!

Usunięty Troll z podwójnym obywatelstwem niemiecko- polskim zadał jednak ważne pytanie.
Tylko, że jemu nie chodziło o dyskusję, ale możliwość ubliżania inicjatorowi AWN. Ataki ad personam nie przechodzą, dlatego ocenzurowałem i ten wpis sprzedajnej polsko-niemieckiej mendy internetowej.

Czy można wierzyć ludziom mającym obywatelstwo polsko- niemieckie naświetliłem tu:
http://idb.nowyekran.pl/post/87134,oparz-sie-w-swietle-tego-szczescia

W artykule jest szczególnie ważne w tym aspekcie omówienie podania "o naturalizację"
W skrócie chodzi o to, że od obywatela niemieckiego wymaga się lojalności w ochronie interesów tego państwa i na to się przysięga, natomiast od obywatela polskiego to się nic nie wymaga, gdy obywatelstwo dostaje z faktu urodzenia Polakiem.

Co oznacza dla Polaków w obecnej sytuacji rozwiązanie EU ?
Niemiecka menda internetowa chciała zapytać o Europäische Union, ( czyli EU)
Poprawnie pytanie powinno brzmieć:
Co oznacza dla Polaków w obecnej sytuacji rozwiązanie Unii Europejskiej? (czyli UE)
Pytanie jest całkowicie słuszne.

W obecnej sytuacji to ludzie z układu postmagdalenkowego z Unii wyjść nie chcą, gdyż gdyby wyszli to by stracili władzę. Im (osi zła PO-PiS) jest obojętny wzrost Polski i rozwój Narodu Polskiego, gdy to nie leży w interesie niemieckim i ich własnym, sprzedajnych zdrajców.

Ich rozliczenie, wypędzenie i przede wszystkim odsunięcie od władzy odsłoni możliwości dla Narodu Polskiego. Wyjście z Unii spowoduje odsunięcie od władzy całą sferę uprzywilejowanych, antypolskich pasożytów i niemieckich kolaborantów.

Do wyjścia z UE dążą aktualnie dalsze Narody: Brytyjski, Holenderski, Niemiecki i pewnie też i inne. Dlatego rozwiązanie UE jest tylko sprawą czasu. Unia Europejska jak mówią Brytyjczycy to nie jest Europa. Współpraca gospodarcza nie musi polegać na maksymalnym wyzysku Polaków i zmuszania ich do przyjmowania roli niemieckiego zaplecza gospodarczego z niewolniczą siłą roboczą i zasobem łamistrajków.

Jak na razie, to po likwidacji polskiego przemysłu, wrogim wykupie polskich ziem przez Niemców to Niemcy muszą się zastanowić, czy odbieranie Polakom ich podstaw utrzymania wyjdzie im na dobre.

Już burzą się rolnicy, gdyż podstępnie przez słupy wykupiono i zabrano ich ziemie w województwie Pomorskim. Ludzie nie mają co jeść i to przy pomocy UE. Im też trzeba pokazać lepsze rozwiązania niż to, co oni robią. Protesty im nie pomogą tylko wyjście z UE i nowy podział podstępnie im zabranych ziem. O tym sami będą mogli zadecydować, gdy Naród dojdzie w Polsce do władzy.


Podpisujcie
AKT WOLI NARODU