30 tysięcy w tydzie? Damy radę!

Quoted post

Janusz Mendera

#6 Janusz o akcji 3o ooo

2013-05-14 08:18

Nie wiem jak zacząć...

Zainicjowana przez Ekipę Strefy Wolności akcja rzuciła mnie na kolana i spowodowała niekryte wzruszenie. Chcę podkreślić, iż nie jest to działanie marketingowe, a rzeczywista oddolna inicjatywa. W ten dość dziwny sposób spełnia się moje marzenie o stworzeniu nie tylko miejsca, a środowiska. I o sukcesie dowiaduję się dzięki kłopotom.

Czuję, że winny jestem wyjaśnienia wszystkim w czym rzecz...

Strefa Wolności od początku zmagała się z kłopotami finansowymi. Bóle rodzenia zwiększyły się po utracie szansy na otrzymanie dotacji unijnej, na którą liczyliśmy. Trzeba było zmienić plany inwestycji i tak z planowanych ponad 300 m2 ściany, zrobiło nam się o połowę mniej.

Od początku liczyliśmy też, że miejsce to otrzyma wsparcie od Miasta. Przeliczyliśmy się.

Działamy bez wsparcia i dotacji. Działamy próbując zapewnić wszystkim dobrą atmosferę i kąt dla każdego. To nie jest dochodowy interes, mimo to staramy się, żeby ceny były dla Was przystępne. Wierzcie lub nie, ale nie zarabiamy tyle, żeby móc pokrywać bieżące koszty utrzymania.

Nadal wierzę, że warto sporo zaryzykować, żeby spełnić marzenia i próbować pasją zarażać innych.

Dzięki wszystkim, którzy się zaangażowali w tą akcję! Dzięki wszystkim, którzy chcą nam pomóc! Nic nie mogę Wam obiecać, jedynie to, że postaram się, żeby było tu po Waszemu!

Janusz Mendera

Odpowiedzi

K....p

#11 Re: Janusz o akcji 3o ooo

2013-05-14 11:15:01

#6: Janusz Mendera - Janusz o akcji 3o ooo

Na co jest Wam potrzebne te 30000? Dług wobec miasta, elektrowni, banku? Ludzie muszą wiedzieć, na jaki cel mają dać pieniądze. Tego nie wyjaśniłeś.