protest przeciwko likwidacji klas w LO nr VI we Wroclawiu

Quoted post

absolwenkaktoramowiprawde

#7

2014-02-23 20:38

Przepraszam, mój błąd z tą petycją w ostatnim zdaniu.

Jeśli chodzi o odmienność i stawianie się nauczycielom to źle mnie zrozumiałeś. Ja zawsze byłam do przodu- chciałam więcej. Brak zadań domowych, brak kartkówek sprawdzających wiedzę uczniów itp. Staliśmy w miejscu. Na każdej lekcji musieliśmy uczyć poprzednich tematów ,,tępaków'' którzy nie czuli się zobowiązani do nauki bo nie mieli żadnej motywacji. Dla mnie to było śmieszne.

Nazwiska które podałeś nie są mi znane. Nie chce oczerniać nauczycieli którzy nie wywiązali się ze swojego zadania. Ale spokojnie mogę powiedzieć, że 90% nauczycieli nadaje się do zwolnienia. Brak jakiegokolwiek powołania i podejścia indywidualnego do ucznia.

Czytając Twoją opinię, to najwidoczniej LO nr VI zmieniło się drastycznie.
Ludzie tutaj piszą też, że 100% zdawalności matur. Prawda- ale matury te są zdane na 30%. Ktoś się dostanie z takim wynikiem na studia? Nie porównuje VI do XV, gdyż uważam, że ta szkoła też jest jednym wielkim nieporozumieniem. Mam znajomych z IX, XII, XIII, V i to są szkoły warte uwagi.

Moja edukacja w tej szkole opierała się na własnym toku nauczania, gdyż nauczyciele nie przekazali mi nic ;) I to nie jest tak, że ja nie chciałam, wręcz przeciwnie byłam bardzo pilna. Złe nastawienie do mnie możliwe, że wynikało z tego, że oni sami widzieli, że to co robią nikogo nie satysfakcjonuje.

Ja to LO skończylam 2 lata temu. Nikomu nie polecam.

Odpowiedzi

'06

#10 Re: Do sfrustrowanej pani prawdomownej

2014-02-25 21:51:41

#7: absolwenkaktoramowiprawde -

Pewnie byłaś grubym kujonem co dostawał melepety na plecy. Trzeba było się przenieść.