AKT WOLI NARODU

Quoted post


Gość

#694

2014-03-16 15:17

Podpisałam petycję w 2012/2013, ale nie znalazłam swojego nazwiska wśród sygnatariuszy, więc podpisuję powtórnie.Czyżby inicjator akcji się zniechęcił i zaniechał dalszego jej prowadzenia? Zmieniłam komputer i nie śledziłam przebiegu, ale akcja "siadła". Pozdrawiam W.Pajewska

Odpowiedzi

K.P.

#696 Re: To nie jest tylko moja inicjatywa

2014-03-17 14:16:14

#694: -

Szanowna Pani Pajewska.

Jestem inicjatorem, ale to nie znaczy, że inni nie mają się przyłożyć, jeżeli im zależy. Mam jeszcze nadal duże problemy z prowadzeniem strony na FB, gdyż nie mam komórki. Poza tym wielokrotnie administracja FB blokowała stronę FB, blokowała mi konto i dostęp do FB, gdyż były włamania osób jakoby "nieupoważnionych" na moją FB-stronę- przypuszczam że chodzi o samych adminów FB.  Jak znajdę czas to pójdę do sklepu, kupię komórkę i potwierdzę  zameldowanie strony na FB. Wtedy będzie można Akt Woli Narodu reklamować na Facebooku.

W innych miejscach Internetu robię to, lecz nie tylko ja trafiam na opór polskiego ciemnogrodu i ludzi broniących ukradzione.

Pozdrowienia i jeżeli ma Pani zainteresowanie to niech Pani działa, informuje ludzi, zrobi informację, wciska ludziom ulotki na dworcu, rozlepia plakaty!

Wszystko można robić. Na stronach ciemnogrodu, jest wiele notek o naszej inicjatywie:

http://iddd.salon24.pl/tag/217311,awn

oraz

http://idb.neon24.pl/tag/68939,awn

lub tu

interia360.pl/tag/awn,44067   - (bez linka gdyż na petycjeonline, są tylko dwa linki dozwolone)

Niech inni przynajmniej tyle zadziałają, ile ja.

Jeżeli ludzie o możliwości AKTU WOLI NARODU nie wiedzą to się też nie podpiszą.
Facebook