Protest przeciwko ignorowaniu opinii pasażerów linii kolejowej Małkinia - Warszawa

Quoted post

niezadowolony

#36 Re: no w końcu jakiś radny sie obudził czyżby tylko on jeździł pociągiem

2014-08-26 08:17

#6: miedzy liwcem a bugiem - no w końcu jakiś radny sie obudził czyżby tylko on jeździł pociągiem 

 co do tego na kogo głosowac to nie ma na kogo ... PIS odpada bo banda debili, Lewica wraz z Palikotem moze i dobra ale ma niejasne intencje, korwin i reszta to oszołomy ... zostaje PO bo jak kradną to juz wiadomo jak.... dopóki nie zmieni się ordynacja wyborcza to dalej tak gównianie będzie .... a list to myślicie po co ?? zbliżają się wybory do samorządu... trzeba błysnąć ... ja jestem za wyborami konkretnych osób do rządu a nie partii... wielu mądrych i naprawdę chcących  coś zrobić ludzi nie dostaje się do rządu ... pozatym jak będę głosował na jaśka to jak mi się niespodoba jego głosowanie chcę mieć przynajmniej teoretyczną możliwość dania mo po staropolsku w morde... a teraz to jest tak głosuje na jaska nie ma on pleców więc tylko zbiera głosy a do sejmu idzie lepszy koleżka prezesa parti i kupa mogę co najwyzej jaśka w dupe pocałować bo swoich obietnic to nie ma jak spełnić i za co mam go rozliczać. dopóki w wyborach będziemy wybirać partie a nie rzeczywistych ludzi to nadal w polsce będzie głodno chłodno i ... do domu daleko

Odpowiedzi

Jerry

#37 Re: Re: no w końcu jakiś radny sie obudził czyżby tylko on jeździł pociągiem

2014-08-26 08:30:16

#36: niezadowolony - Re: no w końcu jakiś radny sie obudził czyżby tylko on jeździł pociągiem 

 Dzięki PO, to mamy ten burdel, który mamy. PiS, owszem, oszołomy, ale chociaż zależy im na tym kraju, bo reszta, to tylko się nakraść i niech się dzieje co chce - tak jak z tym remontem. Z resztą, co ja będę się lemingami irytował. Głosujcie sobie na tych złodziei, niech was dalej doją i ogłupiają.