Leki po przeszczepie

Quoted post

kinguska

#90

2015-12-28 23:33

Podpisałąm bo także jestem po przesczepie. Narazie w takich dawkach jak biore prograf to może i dała bym rade. ale dawka może być podniesiona na wizycie zależy jaki będzie poziom leku. A nawet mogłą bym spróbować zamienić go na tańszy lecz próbować nie będe bo jestem już po drugim przeszczepie i gdyby wyszło coś nie tak to mam małę szanse na dializy ( hemo= brak naczyń a otrzewnowe= brak możliwości wszczepienia cewnika bo brzuch cały pokrojony). A drugi lek który biore to Myfortic i do tego leku Pan Misnister się nie odwoła a zamiennika nie ma identycznego. Jak by to przeczytał to będzie mi proponować CellCep tylko przez pierwsze pół roku byłam na nim i żle wyszłam bo miałam ostre biegunki, brak apetytu i strasznie schudłam. Więc nie wszystkie leki da się zamienić na tańsze. A i w takich cenak jak zostały zaproponowane to też nie będzie mnie na wszystkie stać bo doatkowo w gratisie dostałąm ckurzyce. WIĘC JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA, ABY LEKI PROGRAF. AVAGRAF, MYFOTRIC I VALCYTE POZOSTAŁY W NIEZMIENIONEJ CENIE!

Odpowiedzi


Gość

#91 Re:

2015-12-28 23:44:17

#90: kinguska -  

 Moim skromnym zdaniem dobrze robisz zachowując ostrożność co do  zastosowania zaiennika.Kilka lat temu jak wzrosła cena Neoralu też proponowano mi inny lek,nie zgodziłam się.Miesiecznie płace za Neoral kilkaset zł w zależności od poziomu,czasem bywa bardzo ciezko,jakoś daję rade,nie żałuje tej  decyzji bo niewiadomo jak sytuacja wyglądałaby po zmianie leku na inny.Życzę zdrówka!