Skatepark Szklarska Poręba

Quoted post


Gość

#10 Re: ekhem

2011-11-09 20:03

#7: Rodzic, mieszkaniec Szklarskiej Poręby -

przepraszam bardzo ale skateparki jak sama nazwa wskazuje nie są przeznaczone dla dzieci. Powodzenia z takim pomysłem;] I co dzieci będą sobie skakać po tym i skończy się tak jak skatepark na ulicy Okrzei który był jedną z najczęstrzych atrakcji w Szklarskiej Porębie. Kiedyś jeszcze gdy wiele osób skakało sobie tam lub trenowało , często byli oglądani przez turystów i mieszkańców ... ale to było przed wkroczeniem dzieci na teren SkateParku. Uważam że SkatePark powinien być a raczej musi być w szklarskiej ale z jakimś ograniczeniem wiekowy.  Myślę że od 15 lat w górę ;]

Odpowiedzi

haha

#25 Re: Re: ekhem

2013-09-25 16:37:18

#10: - Re: ekhem

I co ? Staniesz na bramce ? Dorobić się chcesz czy co ? Już to widzę jak gówniarze patrzą na tablice gdzie jest napisane że od 15 lat i pomyślą sobie "ooooh ... my tu nie możemy.  Chodźmy  do piaskownicy" GZ inteligencji -.-

haha

#26 Re: Re: ekhem

2013-09-25 16:41:22

#10: - Re: ekhem

Bo tak ..." sama nazwa wskazuje " Pogratulować... Z tego co wiem bo sam trenowałem na byłym skateparku na Okrzei to każdy...KAŻDY kto uprawia sport taki jak jazda na desce , rolkach i stara się go cały czas kształcić pod względem umiejętności , jest skatem. Rozumiemy wszyscy że znasz angielski w takim stopniu ale po samej nazwie "skate" nie dasz rady określić przedziały wiekowego bo to nie możliwe...