PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE
Quoted post
TJW |
#1266 Re: Podpisz petycję do parlamentu Europejskiego2012-02-11 16:13#1259: umtsno - Podpisz petycję do parlamentu Europejskiego
Wczoraj 8 lutego napisał niemiecki Spiegel Polacy nie muszą się organizować na zasadach takich jakby chciał m.in. niemiecki Spiegel ! Nasz opór jest i będzie silny i taki jaki my Polacy potrzebujemy z uwzglednieniem warunków w jakich nam przyszło działać ! Nasz opór jest nie tylko przeciwko gazowi łupkowemu ! Nasz opór jest przeciwko GAZOWEJ GORĄCZCE, WSZYSTKIM BZDURNYM GAZOM :
NASZ OPÓR JEST PRZECIWKO - GAZOWI ŁAPÓWKOWEMU ( gazowi łupkowemu, konwencjonalnemu, niekonwencjonalnemu) NASZ OPÓR JEST PRZECIWKO - SKŁADOWANIU SKROPLONEGO DWUTLENKU WĘGLA W POKŁADACH GEOLOGICZNYCH
NASZ OPÓR JEST PRZECIWKO KONCESJOM WYDOBYWCZYM WSZELKICH NASZYCH BOGACTW NATURALNYCH, które zamienią m.in. nasze bogate rolniczo tereny w pustynię ( 2/3 terytorium kraju) bez szans do życia dla milionów Polaków, tym samym sprowadzą katastrofę ekologiczną i humanitarną. NASZ OPÓR JEST PRZECIWKO AFERALNEMU, UNIJNEMU, WYMYSŁOWI KONIECZNOŚCI OGRANICZANIA ZUŻYCIA DWUTLENKU WĘGLA kosztem gospodarek narodowych i kosztem obywateli. NASZ OPÓR JEST WOBEC NOWEGO PRAWA GEOLOGICZNEGO I GÓRNICZEGO, które pozwala zamienić piękny kraj nad Wisłą i Odrą w ksieżycowy krajobraz bez miejsca dla ludzi. NASZ OPÓR JEST WOBEC ZARZĄDZAJACYCH POLSKĄ, KTÓRZY UCZESTNICZĄ W PRZESTEPCZYM PROCEDRZE SPROWADZANIA DO POLSKI KONCERNÓW WYDOBYWCZYCH, KTÓRE MAJĄ ZŁĄ SŁAWĘ W ŚWIECIE Z ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA I NISZCZENIA SRODOWISKA ! NASZ OPÓR JEST PRZECIW UBEZWŁASNOWOLNIENIU SAMORZADÓW, KTÓRE ZAMIAST BRONIĆ INTERESÓW POSZCZEGÓLNYCH SPOŁECZNOŚCI, sa jedynie narzędziem realizacji prawa ustanowionego pod dyktando ocbych ,wrogich narodowi sił. NASZ OPÓR JEST PRZECIW WSZELKIM MANIPULACJOM WŁADZ WSZELKICH SZCZEBLI, MEDIÓW w celu ogłupiania narodów, by wąska grupa osób, firm, mogła relizować niecne zamiary wobec bezbronnych narodów. POLACY, PRZESTAŃMY SIĘ BAĆ !!!NIE BÓJMY SIĘ !!!!! JAKO NARÓD NIE JESTEŚMY BEZBRONNI ! OGROMNA SIŁA JEST W KAŻDYM Z NAS ! DOSTRZEŻMY TO TYLKO I ZAUWAŻYMY CO DZIEJE SIĘ WOKÓŁ ! Swiadomość daje nieprawdopodobną siłę. Jest potęgą ,co przysłowiowo góry przenosi !
BOŻE OJCZE WSZECHMOGĄCY, DOPOMÓŻ NAM PRZEPĘDZIĆ CIEMNE CHMURY Z NAD NASZEJ UKOCHANEJ OJCZYZNY. BOŻE WSZECHMOGĄCY i MIŁOSIERNY RACZ ZESŁAĆ NA UCIEMIĘŻONE NARODY ŚWIATA DUCHA POKOJU, DUCHA WOLNOŚCI I SPRAWIEDLIWOŚCI a ciemiężców ześlij tam, gdzie ich miejsce. |
Odpowiedzi
Gość |
#1267 Re: Re: Podpisz petycję do parlamentu Europejskiego2012-02-11 23:34:07#1266: TJW - Re: Podpisz petycję do parlamentu Europejskiego A to dopiero NIemcy i inni obcy chcieli by nawet nasz ruch oporu miec pod kontrolą i nadawac nam swój dyktad jak mamy sie organzować !!! NASZ RUCH OPORU jest większy, niż się komuś zdaje bo więcej powodów mamy do sprzeciwu!.... Pewnie jacyś agentyralni publicyści maca ,jak zwykle!
|
Apel o kontynuację budowy CPK
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
Petycja w sprawie uwolnienia księdza Michała Olszewskiego
Petycja w sprawie możliwości pracy stacji krótkofalarskiej spoza stałej lokalizacji
Komitet Obrony Gietrzwałdu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
4979 Utworzone: 2025-01-30
Wojewodo! NIE dla betonowania Zakrzówka!
2382 Utworzone: 2025-01-31
List do zarządu Zdrofit w sprawie zamrożenia opłat ryczałtowych dla trenerów personalnych
153 Utworzone: 2025-02-06
Petycja w sprawie lidwidacji i reorganizacji Szkoły podstawowej przy SOSW w Kozicach Dolnych
152 Utworzone: 2025-02-06
Petycja w sprawie nieobejmowania miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działki nr 302407_5.0816.640/6
2337 Utworzone: 2025-01-22
Petycja Fundacji Ordo Medicus w sprawie dobrowolności szczepień ochronnych dzieci. Rekomendacje w kwestii szczepień dzieci i projekt obywatelski.
13943 Utworzone: 2023-09-08
PETYCJA W SPRAWIE ZMIAN W SYSTEMIE PŁATNEGO PARKOWANIA W KOŁOBRZEGU
108 Utworzone: 2025-02-06
Zniesienie obowiązkowej matury z matematyki.
20623 Utworzone: 2025-01-05
Nowoczesne osiedle w zgodzie z naturą i tradycją - jestem ZA powstaniem osiedla w Pamiątkowie...
86 Utworzone: 2025-02-06
APEL O WSPARCIE DLA MEDYCYNY NATURALNEJ I ZIELARSTWA
2573 Utworzone: 2025-01-31
W sprawie modernizacji linii kolejowej Lwówek Śląski-Jerzmanice bądź utworzenie komunikacji zastępczej na tej trasie, aż do Legnicy
801 Utworzone: 2025-01-23
Petycja o odwołanie Barbary Nowackiej z funkcji MEN w związku z wypowiedzią na konferencji My jesteśmy pamięcią. Nauczanie historii to nauka rozmowy”
2594 Utworzone: 2025-01-28
Poparcie projektu ustawy o przeciwdziałaniu wtórnej wiktymizacji ofiar przemocy
1233 Utworzone: 2024-11-25
Petycja o zmianę dostawcy usług cateringowych w Katolickiej Szkole Podstawowej SPSK w Wierzbiu, oddział przedszkolny
33 Utworzone: 2025-02-06
Petycja wyrażająca sprzeciw wobec „Budowy zakładu zbierania i przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych, gumowych i opon wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i towarzyszącą” na działce nr 558
71 Utworzone: 2025-02-05
RATUJMY DRZEWA PRZY UL. KOPCIŃSKIEGO 89! - APEL DO MIESZKAŃCÓW ŁODZI.
75 Utworzone: 2025-02-05
,,Suchą stopą wokół Stawu Płaszowskiego" - budowa bezpiecznej alejki wokół zbiornika
77 Utworzone: 2025-01-28
Przedszkola Publiczne Zagrożone
2024 Utworzone: 2024-11-18
PETYCJA Do Zarządu Stokrotka Sp. z o.o. ws. poprawy warunków pracy i płacy
2087 Utworzone: 2025-01-12
Złotniki zasługują na swoją Radę Osiedla – czas na zmiany!
142 Utworzone: 2025-01-30