Mazda6 GJ/GL - problemy

My, niżej podpisani, użytkownicy i właściciele pojazdów marki Mazda 6 GJ/GL, postanowiliśmy się zebrać wszyscy razem, by zwrócić uwagę na problemy, które nękają nasze auta.

Chcąc pozostać wiernym Państwa marce, nie możemy godzić się na aktualny stan rzeczy, dotyczący pojawiających się i przede wszystkim powracających wad poszczcególnych elementów wyposażenia, które w momencie zakupu naszych aut nie wynosiły kilkanaście złotych.

Łuszczący się lakier na 19" alufelgach, problem z doładowywaniem akumulatorów, ciągłe problemy z elektrycznie składanymi lusterkami, nadwyraz mocno i nieadekwatnie do niskich przebiegów marszczący się i przecierający materiał "skórzany" na fotelach, wycierająca się skóra na kole kierownicy, która świeci się po pierwszych 10000 km jak w autach o przebiegach ponad 300tys km, to zdecydowanie za dużo jak na półroczne czy roczne auta, zakupione w polskich salonach sprzedaży za kwoty dużo powyżej 100000zł.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie oraz rozwiązanie powyższych problemów w sposób dogodnych dla nas - klientów, a także gwarantujący dalsze zadowolenie z użytkowania tych aut. W przypadku dalszej ignorancji naszych postulatów, sprawę nagłośnimy medialnie, powiadomimy Rzecznika Praw Konsumenta, nie zawahamy się również wystąpić na drogę postępowania sądowego.

Z wyrazami szacunku

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Marcin Makowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook