NIE dla nowej lokalizacji toru w Płaszowie.

Jestem mieszkańcem Krakowskiego Podgórza. Mieszkam tu od dziecka. Obecnie jestm dumnym mieszkańcem wspaniałego Płaszowa. Dumnym ponieważ lokalne spółczesności są tu nadal bardzo zżyte ze sobą. A teraz są także zaniepokojone tym co chce nam zrobić miasto. Nowa lokalizacja toru który wygrał BO jest nie do przyjęcia. Ten tor będzie dla mieszkańców utrapieniem. Do tej pory męczymy się ze smrodem z okolicznych wysypisk i innych zakładów. Teraz będziemy się męczyć z hałasem. Nie bez powodu tory wyścigowe są budowane na obrzeżach miast. Zazwyczaj koło lotnisk. Hałas który generują pseudosportowe samochody jest uciążliwy i będzie się odbijał zarówno na mieszkańcach Płaszowa jak i Złocienia. Z tego co wiem idea Nowego Miasta Płaszów nie upadła i powróci w zmienionej formie. Jak mają tam mieszkać ludzie w sąsiedztwie takiego toru? 

Podpisuje się obiema rękami za powstaniem takiego toru ale na pewno nie w tej lokalizacji. Tor taki należy wyekspediować poza granice miasta na zasadach współpracy miasto-gmina. Jeśli myślicie tak samo jak ja podpiszcie tą petycję i podajcie ją dalej. Zablokujmy to szaleństwo. istockphoto-1133359125-612x612.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jan Cieśla do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...