NIE DLA ŻUŻLA BEZ KIBICÓW!!

Witam serdecznie wszystkich ludzi żużla (i nie tylko)!

 

Dochodzą chyba nie tylko mnie słuchy, że pewne osoby planują kolejny atak z nałożeniem kolejnych blokad na nas wszystkich pod pewnym słynnym już od roku pretekstem. Jak wiemy, zbliża się połowa marca, a pogoda już przypomina o tym, że wkrótce mają tradycyjnie ruszyć najpierw treningi, potem sparingi i turnieje, które doprowadzą nas do inauguracji rozgrywek o DMP i lig niższych. Jeśli blokady mają być nadal utrzymywane i policja nie wpuści ludzi tak głodnych rywalizacji sportowej na trybuny stadionów to my, kibice, mówimy NIE dla jazdy bez NAS, KIBICÓW. BEZ KIBICÓW NIE MA CZARNEGO SPORTU! 

stadion-unii-leszno.jpgNiech Nas będzie tutaj podpisanych jak najwięcej, nas głos musi zostać usłyszany, musi dotrzeć do ludzi w zarządach, radach, komisjach sportu żużlowego. 

ALBO WPUSZCZĄ NAS ALBO NIC NIE RUSZA!!

 

GRUPA NIE DLA SPEEDWAYA BEZ KIBICÓW: https://www.facebook.com/groups/270608994422565


Kibic Żużla K.G.    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Kibic Żużla K.G. do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...