Prośba do Prezesa Tvp Jacka Kurskiego o Organizację Krajowych Eliminacji Junior Eurovision Song Contest 2018

Szanowny Panie Prezesie ,

Za kilka tygodni dzieci z całej Europy zaprezentują się z repertuarem na międzynarodowym konkursie Junior Eurovision Song Contest w Mińsku. Polska do dziś nie wyłoniła nawet swojego reprezentanta. W związku z tym, w imieniu środowiska muzycznego zwracamy się do Pana z prośbą o powzięcie wszelkich możliwych działań mających na celu jak najszybszą organizację preselekcji i umożliwienie widzom wyboru naszego delegata.

Mamy w Polsce wspaniałe młode talenty, które zasługują na nasze wsparcie w kształtowaniu ścieżki artystycznej. Jest to jednocześnie spójne z misją telewizji publicznej, ponieważ ma ogromny wpływ na kształtowanie, wzmacnianie i rozwój kultury.

Piękny głos to dar, ale jednak nie wszystko, co pozwala zaistnieć wśród szerszej publiczności. To miesiące i lata pracy, ale również budowanie w sobie umiejętności sprostania wielkim emocjom i stresowi, który towarzyszy tego typu wyborom. MłodyF37F39F0-A0EA-4DC8-BCAA-2B72BFD8AB94.png człowiek staje przed wyzwaniami, do których należy go odpowiednio przygotować, a na to musi być czas. Nie róbmy takich rzeczy na ostatnią chwilę, by w pełni wykorzystywać możliwości i stwarzać młodym perspektywy, które wymagają oprawy i uważności.

Całe nasze życie zawodowe związane jest z rozwojem polskiej sceny muzycznej. Ze swojej strony oferujemy młodym artystom niezbędne wsparcie i zaangażowanie. Pana zaś prosimy o jak najszybsze decyzje zmierzające do ogłoszenia polskich eliminacji i wyłonienia naszego reprezentanta. Działajmy na rzecz dobra dzieci i stwarzajmy im szanse, by w godnych warunkach, uwzględniających zarówno aspekty emocjonalne, jak i organizacyjne, mogły przygotować się do najlepszego zaprezentowania repertuaru z Polski.

Nasze dzieci na to zasługują.


Agnieszka Wiechnik    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Agnieszka Wiechnik do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )