PETYCJA O WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI STUDIA NAGRAŃ W MIEJSKIM DOMU KULTURY i SZTUKI W PUłTUSKU

Szanowni Państwo

My, niżej podpisani mieszkańcy Pułtuska i okolic, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wznowienie STUDIA NAGRAŃ, działającego przy Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.

Studio to przez lata stanowiło ważne miejsce dla lokalnych artystów, muzyków, wokalistów i młodzieży zainteresowanej rozwojem muzycznym.

Dawało możliwość realizacji nagrań demo, tworzenia autorskich piosenek, a także rozwijania talentów w przyjaznej i twórczej atmosferze.

Obecnie w naszym mieście brakuje takiego miejsca, które umożliwiłoby lokalnym i okolicznym artystom nagrywanie muzyki, tworzenia podcastów, czy prowadzenia zajęć z muzyki za pomocą specjalistów.

Prosimy o rozważenie ponownego uruchomienia STUDIA NAGRAŃ w nowoczesnej formie, jako centrum kreatywne, wspierające kulturę, edukację muzyczną i rozwój artystyczny mieszkańców Pułtuska i okolic.

Jesteśmy przekonani, że wznowienie działalności studia przyniesie korzyści nie tylko lokalnym twórcom, ale również wzmocni wizerunek Pułtuska, jako miasta kultury i muzyki.

Z poważaniem,

Mieszkańcy Pułtuska i sympatycy lokalnej kultury.

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Bozena Rzewnicka będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Upoważniam Bozena Rzewnicka do przekazania informacji podanych przeze mnie w tym formularzu następującym stronom:




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...