Petycja ws. przywrócenia lini autobusowej nr 128

Pan

JACEK WÓJCICKI

Prezydent miasta 

Gorzowa Wielkopolskiego 

 

 

 

Na podstawie ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz. U. z 2014 r. poz. 1195, ze zm.) wnoszę o przywrócenie linii autobusowej nr 128, która funkcjonowała do czerwca 2016 r. na trasie Słowiańska TESCO – Piaski – Ustronie. Ponadto postuluję ustanowienie przystanku w okolicy sklepu LEWIATAN i przy sklepie NETTO.

Zawieszenie linii autobusu 128 oraz remonty dróg na terenie miasta utrudniają uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, Zespołu Szkół Budowlanych, I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół nr 21 dojazd do szkoły i miejsca pracy. Obecnie czas przejazdu z Osiedla Piaski w okolice Osiedla Europejskiego zajmuje około 1 godziny. Jeszcze dłużej trwa przejazd z Piasków na Ustronie. Proponuję, aby autobusy tej linii w godzinach porannych kursowały o: 7:00, 7:40, 8:30 (wyjazd z pętli Słowiańska TESCO) i 6:50, 7:30, 8:20 (wyjazd z Ustronia), aby uczniowie i nauczyciele mogli rozpocząć zajęcia o wyznaczonej porze.

Jednocześnie informuję, że uczniowie najczęściej kończą lekcje w godzinach: 13:30, 14:20, 15:10, dlatego proszę o dostosowanie kursów do czasu trwania zajęć lekcyjnych.

Mam nadzieję, że przychyli się Pan do oczekiwań mieszkańców miasta, którzy w części są uczniami i nauczycielami mojej szkoły.

 

 

Z poważaniem

Ewa Szmit

Gorzów Wlkp. 06.10.2017 r.

 


Ewa Szmit, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp.    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook