Przywrócenie Pani Joanny Keszki do roli współprowadzącej audycję 369

My, słuchacze Radia 357, a w szczególności zainteresowani odbiorcy audycji 369, pragniemy wyrazić swój smutek z powodu odejścia z niej jednej z dotychczasowych prowadzących, Pani Joanny Keszki.
Audycja 369 zapowiadała się doskonale i, mimo że główny prowadzący wydawał się od początku lekko zagubiony, to Pani Joanna Keszka zapewniała atmosferę lekkości i doskonale bawiła się kolejnymi tematami. Był to rzeczywiście czas poświęcony seksowi, oddany pragnieniom osiągania maksymalnej przyjemności z tej, najpiękniejszej chyba, sfery ludzkiego życia. Pozbawiony zbędnego "napuszenia", umiarkowanie frywolny styl prowadzenia dialogu przez Panią Joannę pozwalał nam słuchaczom na wieczorne odprężenie przy radiowym odbiorniku i, jesteśmy o tym gkeboko przekonani, właściwego odbioru kolejnych treści podsuwanych przez parę prowadzących.
Prosimy zatem tych, którzy decydują o obsadzie personalnej pasma antenowego w naszym ulubionym radiu, by chociaż przemyśleli możliwość przywrócenia Pani Joanny Keszki do roli współprowadzącej audycję 369.


Bartosz (Gus Zruhr)    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Bartosz (Gus Zruhr) do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...