Domagamy się odwołania ministra Piontkowskiego

Komentarze

#1202

Nie popieram obecnego ministra za jego podejście i wypowiedzi w kwestii ostatnich zajść w Białymstoku jak również sprawowania przez niego funkcji ministra Edukacji. To kpina z polskiej szkoły.

Mirosław Gawroński (Dys, )

#1207

Podpisuję się, ponieważ nie zgadzam się na szerzenie wokół nienawiści i pogardy dla odmienności, nie zgadzam się na to, by w Polsce działo się to, co w Białymstoku i uważam, że tak ważne stanowisko jak Minister Edukacji Narodowej powinna objąć osoba kompetentna

Jacek Śrama (Skoki, )

#1217

Minister oświaty powinien dawać przykład jako osoba znająca i respektująca prawa człowieka.

Malgorzata Wiater (Poznan, )

#1220

Nie zgadzam się z wypowiedziami Ministra i przeprowadzonej reformie edukacji i nieprawdziwyM informacjom. Reforma uderzyła w uczniów.

Magdalena Pieniak (Warszawa , )

#1225

To skandal!

Karolina Wajda (Brzeg, )

#1229

Nie zgadzam się na to, aby minister kraju europejskiego dyskryminował i wzywał do nienawiści przeciwko osobom o odmiennej orientacji seksualnej.

Piotr Czasławski (Tychy, )

#1231

Chcę aby systemem oświaty w Polsce zajęła się osoba kompetentna i osoba która nie dyskryminuje żadnych innych grup społecznych

Igor Krysiak (Błaszki , )

#1240

ten minister to skandal za skandalem, kompletny brak wiedzy na temat choćby edukacji seksualnej- i nawet nie próbuje tego ukrywać

Agnieszka Gmurowska (Gdańsk, )

#1245

podłość jego słów przebija skalę

Tomasz Rozwadowski (Gdańsk, )

#1247

Wolność
Równość
Braterstwo
Niech brzmi nie tylko w hymnie.

Felicjan Świerczyna (Mysłowice, )

#1255

Podpisuję, ponieważ ważny dla mnie jest szacunek dla drugiego człowieka i dbałość o wychowanie młodych w duchu tolerancji

Marzena Jakoniuk (Warszaqa, )

#1259

Podpisuję, ponieważ pan minister Piontkowski prezentuje poglądy sprzeczne z wartościami, z których definiowane są prawa człowieka.

Małgorzata Łużecka-Pawlik (Kraków, )

#1267

Nie spełnia standardów wiarygodności i kompetencji!

Piotr Ocieczek (Rzeszów, )

#1271

Minister EN zagraża pokojowi społecznemu i systemowi oświaty w Polsce

Piotr Kowalik (Warszawa, )

#1274

nie mogę słuchać komentarzy tego pana

Ewa Kamińska (Poznań, )

#1275

Jako nauczyciel i rodzic sprzeciwiam się szerzeniu nienawiści i pozbawiania mniejszości praw człowieka, zagwarantowanych w naszej Konstytucji.

Emilia Koniarz (Warszawa, )

#1277

Jest niedopuszczalne, żeby człowiek na stanowisku ministra edukacji najpierw postulował łamanie konstytucji, a potem nie miał odwagi cywilnej, żeby przyznać się do błędu i uderzyć się piersi. Wykrętne gęganie frazesów typu: "miałem na myśli co innego" jest niegodne tak wysokiego urzędnika państwowego.

Maciej Hoffmann (Krotoszyn, )

#1280

Podpisuje ponieważ razi mnie niekąpetecja tego jego mościa. Brak empatii i coraz to wieksze zaniedbania jesli chodzi o szkolnictwo.

Grzegorz Janus (Pełczyce, )

#1283

Pan Piontkowski nie nadaje się na stanowisko ministra edukacji. Jest partyjnym politrukiem.

Klaudiusz Święcicki (GNIEZNO, )

#1305

Podpisuję, ponieważ szkoła coraz bardziej przypomina instytucję represyjną. Jestem tym przerażona. Nie zgadzam się na to, aby w duchu nienawiści i pogardy były wychowywane moje dzieci.

Aneta Romanek (Lublin, )

#1322

Ragon Urszula

Urszula Ragon (Sopot, )

#1334

Podpisuję, ponieważ jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, popieram wszystkie argumenty i podzielam obawy dotyczące polityki oświatowej rządu.

Jolanta Grenda (Stęszew, )

#1336

Ucząc 35 lat w szkole nie spotkałam się z takimi kontrowersyjnymi wypowiedziami ministra oświaty jak również ignorancja w stosunku do samorządowców zrzucajaca na ich barki wszelką odpowiedzialność za przeprowadzenie reformy.

Anna Penar - Smerecka (Rymanów , )

#1349

Wystarczy posłuchać tego Pana. Jest mi wstyd, że moje dziecko musi wychowywać się w takim kraju. Ogromnie to przykre, że chcą uczyć nienawiści zamiast szacunku. Czuję, że Polska umiera...

Olga Grabowska (Zielona Góra , )

#1358

Jestem nauczycielem

Rafał Mamiński (Warszawa, )

#1369

Nie ma zgody na poniżanie i niszczenie kogokolwiek ze względu na orientację seksualną, wiarę, przekonania polityczne, narodowość. Różnorodność ubogaca. Podłą politykę uprawia ktoś, kto tą różnorodność zabija.

Iwona Zajączkowska (Olkusz, )

#1370

Ten pan powinien zniknąć z orzestrzeni publicznej.

Monika Roguszczak (Bydgoszcz, )

#1377

Jestem za równouprawnieniem

Tomasz Korzeniowski (Bielsko-Biała, )

#1378

Nie zgadzam się na marginalizowanie części społeczeństwa, poprzez stawanie po stronie agresorów, zamiast osób atakowanych.

Jakub Chustecki (Warszawa, )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...