Zostawcie linię 194 w Czerwionce-Leszczynach!

Komentarze

#1009

Podpisuję nie tylko dlatego, że kiedyś podróżowałem tą linią, ale przede wszystkim dlatego, że jest to jedyna sensowna linia z perspektywy gminy Czerwionka-Leszczyny. Komunikacja publiczna zapewniana przez MZK Jastrzębie daleka jest od jakichkolwiek standardów stąd apel do burmistrza gminy, aby nie tylko cena była czynnikiem decydującym o wyborze organizatora transportu. Dziś będzie "taniej", a za kilka lat będzie drożej bo miasto utonie w korkach, przez brak przewidywalnej oferty. Oprócz pozostawienia linii 194 cała reszta komunikacji w mieście jest do reformy.

Błażej Kustra (Tychy, )

#1011

Dojeżdżam do pracy w Czerwionce i linia 194 jest jedynym bezpośrednim środkiem transportu, którym poruszam się na codzień.

Kaja Tomeczkowska (Knurów, )

#1012

Jestem mieszkanką Gminy i zdaża mi się korzystać z lini 194 dojeżdżając do pracy,
Wiem,że ta linia jest jedyną, ktora pozwala mieszkańcom dojechać bezpośtrednio do szkół i pracy w Gliwicach i Knurowie.Nie wyobrażam sobie, by młodzieży Mojej Gminy zabrano możliwość bezpośredniego dojazdu do szkół i uczelni.Absurd

Anna Chryczyk (Bełk, )

#1014

Ponieważ linia 194 jest mi potrzebna na dojazd do pracy i nie wyobrażam sobie żebym musiała się przesiadać.

Żaneta Bichta (Knurów, )

#1016

Chce mieć jak dojechać do szkoły

Paulina Fleiszok (Czerwionka-Leszczyny, )

#1023

Nie godzę się na likwidacje linii autobusowej 194 na kierunku Czerwionka-Gliwice

Marzena Polok (Stanowice, )

#1025

Ponieważ jeśli zlikwidują linie 194 moi rodzice będą mieli strasznie ograniczony dojazd do pracy.

Iga Rachowicz (Czerwionka-Leszczyny , )

#1032

Podpisuję, ponieważ wiele ludzi z naszych okolic, miasteczka czy gminy korzysta z linii 194. Sama niejednokrotnie z niej korzystałam. Jest to linia potrzebna szczególnie dla młodych ludzi, którzy chodzą do szkoły, a także dla innych niemobilnych dla, których autobus to jedyna możliwość dostania się przykładowo do Knurowa.

Karolina Barszcz (Czerwionka-Leszczyny, )