PETYCJA W OBRONIE OJCA DANIELA GALUSA DO KARDYNAŁA GRZEGORZA RYSIA

Komentarze

#1

Jestem w tej Wspólnocie od roku 2011 i znam dokładnie całą historię ataków abp.Depo i jego współpracowników na o.Daniela i Wspólnotę.. Zaiste sytuacja w której biskup ZAKAZUJE modlitwy jest czymś niebywałym...
Nakaz Pana Jezusa o umywaniu nóg swoim podwładnym i służeniu im pokornie zapewne nie jest znany w tej Kurii...
Rządzić, władać, wymuszać, tuszować... o to tak...
Wyrzucić z Kościoła, ekskomunikować, spalić na stosie !!! A podobno Kościół jest dla wszystkich ...

Celina Bryniarska (Leśnica, 2024-06-05)

#4

Ojciec Daniel jest kapłanem oddanym Bogu i Maryi, pełnym pasterskiej troski o wiernych, który wiernie służy w kościele głosząc Ewangelię.

Joanna Tylkowska (Okup Mały, 2024-06-05)

#8

Ojciec Daniel jest prawdziwym Bożym katolickim kapłanem kochającym Pana Jezusa i Maryji ! Głosi prawdziwą i żywą Ewangelię. Dzięki nauką które wygłasza wiele ludzi powróciło do Pana Boga jestem jedyną z nich !
Prawda zwycięży! KTÓŻ JAK BÓG!

Agnieszka Bałamucka (Targanice, 2024-06-05)

#12

Obrona wspaniałego kapłana i miejsca gdzie człowiek odzyskuje spokój ducha

Mariola Chorąży Czarnecka (Olesno, 2024-06-05)

#23

dziękuje Ojcu Danielowi że ukazuje nam Jezusa

Adam Stoppok (Ostrów Wielkopolski, 2024-06-05)

#28

To wszystko co jest napisane w petycji jest prawdą.I ja na spotkaniu 9 lat temu spotkałam Pana Jezusa.Gdyby nie o.Daniel,jego posługa pewnie byłabym dzisiaj zagorzałą ateistką.Jest od pięciu lat we Wspólnocie Miłość i Miłosierdzie Jezusa,nie wyobrażam sobie życia bez Pana Boga,bez codziennej Eucharystii,Adoracji.

Joanna Frąckowiak (Oporówko, 2024-06-05)

#32

Jestem w tej Wspolnocie MIMJ juz od kilku lat .Jestem dumna ze Matka Boża
Jasnogórska postawila mi na mojej drodze Ojca Daniela. Ojciec Daniel jest to Bozy skromny pokorny Kaplan, który troszczy się o każda dusze, dzięki Ojcu modlitwom moją wiara wzrosła.Wozilam pielgrzymów na te spotkania, jest wiele nawrocen ,spowiedzi po kilkunastu latach ,przemiany serc ,wyzwolenie z nałogów uzdrowienia z ciężkich chorób, dary potomstwa ,wiele przemian rodzinach ,wiele małżeństw jest uratowanych .Ja zostalam uzdrowiona z choroby nerek które krwawiły. Bardzo proszę Biskupie Rysiu o uratowanie Kaplanstwa Ojca Daniela.

Iwona Kazmierczak (Zdunska Wola, 2024-06-05)

#34

Przez 18lat mieszkamy w Anglii i całe życie i miłość Boż zaczęła się w roku 2015 jak prawdziwie przeżywaliśmy kryzys małżeństwa ale dzięki Katolickiej Wspólnocie Miłość i Miłosierdzie Jezusa i Pan Bóg pokazał przez ojca Daniela jak powinniśmy żyć prawdziwie jako rodzina Chrześcijańska i potężne mieliśmy nawrócenie do Kościoła Katolickiego.
Naprawdę ojciec Daniel jest kapłanem oddanym Panu Bogu a wiele księży i hierarchów nie rozumie albo nie dostrzega tych owoców jakie są w Czatachowej.
Doświadczamy również hejtu przez kapłanów jako jesteśmy na misji katolickiej Anglii i Walii bo należymy do WMIMJ .
Prosimy o rozpatrzenie tej petycji pozytywnie abyśmy mogli dalej być w centrum Kościoła Katolickiego i zawsze byliśmy i do końca naszych dni to czynić.
Z Panem Bogiem i Maryją

Tomasz Bednarczuk (Tongham, 2024-06-05)

#40

Prawda zawsze sama się obroni. Wierze, że jest to Boże dzieło które Ojciec Daniel prowadzi.

Maciej Opaliński (Lublin, 2024-06-05)

#41

Nie znam drugiego tak pokornego, otwartego, bezinteresownego,miłującego, kochającego Boga i ludzi kapłana. Modlitwa z nim to prawdziwe uwielbienie Boga.

Agnieszka Puzio (Lublin, 2024-06-05)

#42

Dobrych ludzi i dobra trzeba bronić a złu się przeciwstawiać. Nie możemy pozostawać bierni wobec zła i krzywdy, która dzieje się na naszych oczach bliźnim.

Konrad Podgórny (Wałbrzych, 2024-06-05)

#43

Bo jest ojcem prawdziwym i to czuć w sercu

Artur Roszkowski (Gdansk, 2024-06-05)

#46

Halina Masiulaniec

Halina Masiulaniec (Southampton, 2024-06-05)

#49

o.Daniel to kapłan oddany i wierny Bogu, jest narzędziem w ręku Pana Jezusa. Przez posługę ojca ,wiele dusz wróciło do Boga i Kościoła, zapragnęło zmienić swoje życie. Jest wiele świadectw, owoców tych spotkań modlitewnych ,które potwierdzają jak wiele dobrego ludzie otrzymują w tym miejscu przez posługę o.Daniela i wspólnoty MiMJ.
Również moje małżeństwo zostało uratowane ,gdy w 2014 roku byliśmy w trakcie rozwodu,ale dzięki Bogu trafiliśmy do tego cudownego miejsca na modlitwę i nasza rodzina jest nadal razem.
Wielkie rzeczy uczynił nam Pan ,otrzymaliśmy przede wszystkim łaskę nawrócenia i przemiany życia. Również 9 lat temu mój mąż został uzdrowiony z alkoholizmu. Przyjeżdżam
na spotkania od 2014r. w każdym miesiącu i jestem wdzięczna Bogu za wszystko co otrzymałam w tym miejscu.Jest ,to miejsce w sposób szczególny wybrane przez Boga,gdzie setki ludzi przyjeżdża,aby się modlić.Wiele osób nazywa to miejsce Ziemią Maryi,gdyż również Ona jest w tym miejscu szczególnie miłowana.
Ojciec Daniel ma piękne serce na wzór Serca Jezusowego. Jest prawdziwym pasterzem, który pachnie owcami troszczy się o każdą i prowadzi do Boga. Niech Pan Jezus i Maryja ,Matka Boża kapłańska umacnia, pociesza i błogosławi
o.Daniela w dalszej posłudze. Aby nadal łowił wiele dusz na Chwałę Pana ‼️
Amen.
-Ania Łomża 💙

Anna Marzec (Łomża, 2024-06-05)

#52

Adamek Marzanna

Marzanna Adamek (Staszów, 2024-06-05)

#53

Ojciec Daniel Galus jest wyjątkowo oddanym kapłanem Jezusowi, Maryi i wszystkim potrzebującym wsparcia duchowego

Róża Bańska (Sosnowiec, 2024-06-05)

#54

Pustelnia pw Zesłania Ducha Świętego w Czatachowej jest to miejsce, gdzie Duch Święty działa z ogromną mocą. Dowodem tego jest wiele nawroceń, wiele otrzymanych łask od Boga poprzez modlitwy Ojca Daniela Gallusa. Jest to Boży kapłan, wierny Bogu i kościołowi, mający w sercu dobro wiernych. To nie jest słuszne, aby O.Daniel i Katolicka wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa jak i ludzie przyjeżdżający na modlitwy cierpieli z powodu destrukcyjnego działania Arc. Depo i Kuri Częstochowskiej.

Elżbieta Lutrzykowska (Łomża, 2024-06-05)

#59

Barbara Jończyk

Barbara Jończyk (Winnica, 2024-06-05)

#60

Mogę osobiście potwierdzić, jak wspaniałym Kapłanem, oddanym Bogu i Maryi jest ojciec Daniel. Dzięki spotkaniom w Czatachowej zbliżyłam się do Boga, odmieniłam swoje serce. Jest to najpiękniejsze miejsce, jakie do tej pory spotkałam, a Ojciec Daniel jest nam bardzo potrzebny, by pomagać nam i wskazywać drogę do Pana

Marzena Matyja (Zabrze, 2024-06-05)

#71

Jest to piękne dzieło Boże.

Elżbieta Janczak (Brzegi, 2024-06-05)

#85

Kocham Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Iwona Machura (Zawiercie, 2024-06-05)

#90

To prawdziwy kapłan który prowadzi ludzi przez Maryję do Jezusa

Beata Małodzińska (Skopanie, 2024-06-05)

#95

To jest najlepszy ksiadz . Do dzisiaj slucham kazan ojca Daniela online wchodza poprostu pod skore i ojciec Daniel nie czyta z kartki tylko wszystko mowi od serca bylam tez w Czatachowie juz pare razy na mszy . Naprawde super przezycie .Widac ze w tym malym kosciele jest duzo wiary w Boga . ❤️

Miroslawa Wrubel (Bergkamen, 2024-06-05)

#98

Ojciec Daniel to wspaniały pasterz wspólnoty, dzięki któremu poznałam miłość do Boga, Matki Bożej, miłość do Eucharystii, adoracji Najświętszego sakramentu. To ojciec Daniel codziennie pokazuje nam drogę do świętości i uczy nas jak być bliżej Pana Boga. Jestem mu wdzięczna za miłość i miłosierdzie jakiego nas uczy względem bliźniego. Dziękuję Panu Bogu za to, że pokierował mnie do ojca Daniela I poprzez posługę tego kapłana uratował moją duszę od potępienia wiecznego, oraz dzięki temu zbliżyłam się i prawdziwie zaprzyjaźniłam z Panem Bogiem.

Joanna Jach (Łazy, 2024-06-05)

#101

Jestem Członkiem Katolickiej Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

TERESA BIELECKA (Warszawa, 2024-06-05)

#105

Podpisuje,poniewaz własnie w Czatachowie,dzieki wytwalym modlitwom Ojca Daniela i Wspolnoty Milosc i Milosierdzie Jezusa nawrocilam sie po 47 latach,otworzylam swoje serce na Boga, bo uwierzylam,ze Bog jest Miloscia. Zostalam uzdrowiona z totalnego zamkniecia sie na swiat i ludzi,z poczucia odrzucenia,z mysli samobojczych,z uzaleznienia od silnych lekow przeciwbolowych,takze papierosow. Po 47 latach stalam sie nowym czlowiekiem i wierze,ze Bog dziala szczegolnie w tym miejscu. A jesli sa watpliwosci ze strony Biskupow,to nalezy przekonac sie osobiscie przyjezdzajac do Pustelni. Niech bedzie Bog uwielbiony za cuda uzdrowien i nawrocen,ktorych dokonal i dokonuje w tym miejscu. Chwala Panu!

Marta Matysiak (Uniejów, 2024-06-05)

#106

Podpisuję się pod petycją dwiema rękami ks.Daniel jest dobry kapłanem przyciągający tłumy do Jezusa I Maryji z serca jest prawdziwym kapłanem , Porobimy no pozytywnie rozpatrzenie

Katarzyna Stachelek (Nowa Ruda, 2024-06-05)

#107

Mam dość i mówię Stop oczernianiu i szkalowaniu kapłana ojca Daniela

Joanna Lada (Lomza, 2024-06-05)

#109

Dzieło Boga! Kapłan Ojciec Daniel Galus jest odbiciem Kapłana Najwyższego Jezusa Chrystusa.

Joanna Gębska (Piotrkowice, 2024-06-05)

#110

Bronię ojca Daniela i Bożego dzieła jakim jest wspólnota MIMJ

Piotr Jabłoński (Konstantynów Łódzki, 2024-06-05)

#112

To miejsce jest miejscem modlitwy, odkrywaniem Boga Żywego, gdzie działa Duch Święty, który napełnia nas miłością i pokojem.
Pokazuje gdzie prawda a gdzie fałsz.
Uwrażliwia na żywa obecność Pana Jezusa i Maryi w życiu codziennym.
Uczy jak okazywać miłość i Miłosierdzie bliskim.
Ojciec Daniel ma otwarte serce dla wszystkich, przyjmuje ich z miłością prawdziwego ziemskiego pasterza.
Zawsze znajdzie czas dla wszystkich, gdzie teraz wiernym tego potrzeba.

Lidia Jarcińska (Marki, 2024-06-05)

#117

Walczę o prawdę!

Monika Bagińska (Warszawa, 2024-06-05)

#119

Podpisuję petycją w obronie Ojca Daniela iWspólnoty Mimj. Modląc się ze Wspolnotą i Ojcem Danielem czas nie ma znaczenia. Mszą Św. i spotkania otwarte są pięknym spotkaniem z Bogiem.

Ewa Maj (Wolbrom, 2024-06-05)

#121

Chętnie dam świadectwo

łukasz wilczewski (sucha beskidzka, 2024-06-05)

#126

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska (Kraków, 2024-06-05)

#128

Chcę się nadal modlić w Czatachowej. To miejsce jest niezwykłe.

Marzenna Wiśniewska (Bydgoszcz, 2024-06-05)

#133

W obrone.

Daniel Sędkowski (Jeżów, 2024-06-05)

#134

Prawda zawsze zwycięży!!!Oj. Daniel jest całkowicie i szczerze oddany całym swoim sercem Bogu i Maryi....Musimy bronić takich kapłanów...!!!

Krzysztof Kubiczek (Będzin, 2024-06-05)

#135

Kocham Ojca i wspólnotę MiMJ

Natalia Danielska (Żarki Wielkie, 2024-06-06)

#136

Poznałam Ojca Daniela , byłam kilka razy na mszy i to wystarczyło żeby spłynęły na mnie różne laski podczas mszy za co Panu Bogu bardzo dziękuję bo to za wstawiennictwem Ojca Daniela Pan Bóg wylewa łaski . Niczego złego tam nie doświadczyłam poza oznakami miłości i miłosierdzia dla innego człowieka.
Uczęszczam codziennie we mszy , odmawiam różańce i modlę się za kapłanów , za dusze czyśćcowe, za misjonarza ...więc to są wspaniałe owoce tych mszy a nie zło i chyba nie trzeba tu nic więcej dodawać .Dlatego prosze go nie niszczyć , nie szykanować a wręcz przeciwnie wspierać bo w tych czasach spotyka się tylko zło i odejście od kościoła .

Renata Bojak (Baranówka, 2024-06-06)

#138

Stop nagonce na ojca porządnego kapłana jakim jest ksiądz Daniel

Dariusz Lada (Lomza, 2024-06-06)

#139

Ojciec Daniel jest święta osobą czego sama doświadczyłam

Katarzyna Synakowska (Objezierze, 2024-06-06)

#140

W Obronie Ojca Daniela uczciwego Kapłana, dobrego człowieka, uduchowiomego Kapłana który swoje zadania wykonuje z powołaniem i miłością. Prosimy o interwencję w obronie

Kamila Pychyńska (Rybnik, 2024-06-06)

#151

Dostałam w tym miejscu wiele łaska uzdrowienia zaczęłam uczestniczyć na codziennych eucharystiach , zostałam uwolniona od nałogu palenia ❤️

Ewelina Olędzka (Tarcze, 2024-06-06)

#162

Dzięki Ojcu Danielowi na wróciłam się i nauczyłam się odmawiać różaniec

Anna Ksiazkowska (Poznań, 2024-06-06)

#166

Ojciec Daniel to Boży kapłan oddany całym sercem Panu Jezusowi i Maryi, który nie boi się głosić prawdy mimo prześladowania i bezpodstawnego oczerniania przez arcybiskupa Wacława Depo. Na spotkania modlitewne prowadzone przez o. Daniela Galusa jeżdżę od 11 lat. To właśnie na tych spotkaniach zaczęło się moje nawrócenie i Pan Jezus poprzez posługę o.Daniela zaczął mnie i moja całą rodzinę uwalniać, uzdrawiać i obdarzać cudami. Poprzez posługę o. Daniela pokochałam Eucharystię z całego serca oraz częste adorowanie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Karolina Gosch (Świnoujście, 2024-06-06)

#167

To szlachetny sługa Boży, całkowicie mu oddany

Łukasz Wcisło (Poraj, 2024-06-06)

#171

Ojciec Daniel jest prowadzony przez Ducha Świętego nie łamie Prawa Kościelnego, jest niewygodny poprostu bo do Czatachowej przyjeżdża wiele osób, nawraca się, są uzdrowienia Dlaczego takie Boże Dzieło chcą zniszczyć ludzie Kościoła?! Dlatego ponieważ oni nie służą Panu Bogu lecz złemu Byłam w Czatachowej tam dostałam łaskę żalu za grzechy, czułam obecność Boża i polecam każdemu aby tam pojechał Nie pozwólmy zniszczyć szatanowi Ojca Daniela takich księży potrzebujemy Módl się codziennie za niego aby Bóg i Najświętsza Panienka mieli go w opiece Bóg Zapłać!

Karolina Sarnowska (Kielce, 2024-06-06)

#182

O.Daniel jest wspaniałym kapłanem kochającym eucharystię i wiernym nauczaniu Kościoła. Prowadzi spotkania modlitewne które gromadzą mnóstwo osób spragnionych obecności Boga. Dzięki Jego wstawiennictwu Jezus dokonał wiele uzdrowień i uwolnień osób o świadectwach których można posłuchać w internecie i poczytać w wydawanym przez wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa czasopiśmie Światło Maryji.

Krystyna Pielesz (Świerklany, 2024-06-06)

#190

Ks Daniel to Kaplan z powolania.nic zlego mie zrobil

Pawel Burak (Poręba, 2024-06-06)

#192

Doświadczyłam Żywego Boga, który mnie Bardzo Kocha❤️

Katarzyna Cwynar (Krosno, 2024-06-06)

#195

Byłem w Czatachowej kilka razy, czuć tam miłość, dobro i wiarę. Zawsze wychodzę z tego miejsca natchnięty przez Ducha Świętego. Nie wierzę w żadne winy, czuję prawdziwą wiarę.

Krzysztof Peroń (Zawiercie, 2024-06-06)

#196

O. Daniel to szanowany ksiądz oraz dobry pasteż kościoła pokazuje nam jak kochać i miłować Pana Jezusa i Naszą Matke Maryje

Bartosz Kowalik (Jastrzębie zdrój, 2024-06-06)

#197

Jestem członkiem Wspólnoty MiMJ i jestem szczęśliwy że tu należę a nasz Ojciec Daniel jest prawdziwie Bożym Kapłanem

Wiesław Potocki (Ełk, 2024-06-06)Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...