STOP 5G W POLSCE!

Już w NAJBLIŻSZY WTOREK kończą się społeczne konsultacje przed Urzędem Komunikacji Elektronicznej (UKE) ws. aukcji częstotliwości 5G 3,4-3,8 GHz. UKE chce sprzedać za grube pieniądze nowe częstotliwości operatorom i stawić im warunek, aby bardzo szybko zamontowali ogrom nowych anten 5G w celu pokrycia promieniowaniem praktycznie całego kraju.

Powiedzmy temu NIE!

STOP masztom i 5G w Posadzie i okolicy gm. Kazimierz Biskupi -  Petycjeonline.com

Nie chcemy szkodliwego promieniowania 5G w Polsce!

Nie chcemy cyfrowej niewoli i kontroli wszystkiego przez Internet rzeczy 5G!

Nie chcemy zeszpecenia naszego środowiska (anteny co krok)!

Nie chcemy masowego wycinania drzew (drzewa silnie tłumią promieniowanie)!

Nie chcemy katastrofy energetycznej (anteny zużywają bardzo dużo energii)!

Nie chcemy być królikami doświadczalnymi!

Nie chcemy katastrofy ekologicznej (bardzo negatywny wpływ promieniowania 5G na np. pszczoły)!

Chcemy dbać o swoje zdrowie i swoje środowisko! Nie chcemy 5G! Chcemy być zdrowi!

4578.png

Wiele badań naukowych wykazało szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka, faunę, florę, przyrodę, zwierzęta, owady (w tym pszczoły) sztucznego promieniowania elektromagnetycznego. Sieć 5G będzie niebywale ogromnym zagrożeniem dla naszego zdrowia i środowiska. 

 

W 2015 r. ponad 230 naukowców wystosowało specjalny list do przedstawicieli ONZ z ostrzeżeniem przed skutkami szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

W 2017 r. ponad 180 wyspecjalizowanych naukowców i lekarzy z 36 krajów podpisało apel, w którym domagali się od Unii Europejskiej wprowadzania zakazu technologii 5G w Europie.

Naukowcy z całego świata zwracają przede wszystkim uwagę na to, że upowszechnienie technologii 5G bardzo drastycznie zwiększy naszą ekspozycję na pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej, które już teraz jest emitowane przez sieci 2G, 3G, 4G i Wi-Fi.

grafiika_PEM_jest_szkodliwe,_a_5G_to_wielki_eksperyment.jpg

Wdrożenie masowego korzystania z sieci 5G będzie wymagało wybudowania wielu nowych anten, ponieważ przesyłanie informacji w tych częstotliwościach działa prawidłowo jedynie w niewielkich odległościach.

Jeżeli więc zaczniemy masowo korzystać z sieci 5G niemożliwym stanie się uniknięcie ekspozycji na jej szkodliwe promieniowanie.

Sieć 5G bardzo różni się od poprzednich sieci. Anteny 5G będą wykorzystywały tzw. beamforming, czyli formowanie wiązki. Specjalne wiązki o niezwykle ogromnej mocy będą specjalnie wytwarzane w kierunku każdego użytkownika. Będą jednak na tyle szerokie, że obejmą zasięgiem ludzi przebywających nawet kilkadziesiąt metrów od użytkownika 5G! W takiej wiązce będzie tak ekstremalne promieniowanie, jakiego do tej pory nie było. Ponadto sieć 5G wprowadza tzw. Internet rzeczy, co wiąże się z cyfrowym nadzorem niemalże wszystkiego. Godzi to w naszą prywatność.

baner_Pall_FHD.png

Szczególne znaczenie mają właśnie specjalne nowe częstotliwości 3,4-3,8 GHz dla 5G. Nowe rozwiązania technologiczne zapewnią dużo szybszy przesył danych. Niestety - kosztem naszego zdrowia. Czy to będzie super szybki Internet, czy może super szybki nowotwór? Dziś nikt dokładnie nie jest w stanie ustalić długoterminowych skutków zdrowotnych 5G. Pomimo tego UKE chce wprowadzić tę sieć do Polski, narażając zdrowie i życie Polaków. Wyspecjalizowani w dziedzinie wpływu promieniowania elektromagnetycznego na człowieka lekarze i naukowcy biją na alarm ws. 5G! Wprowadzenie tej sieci może mieć katastrofalne skutki, co wynika z wielu wysokiej klasy badań naukowych.

Apelujemy do UKE o odwołanie aukcji 5G i nieprzydzielenie operatorom telefonii komórkowej częstotliwości 3,4-3,8 GHz pod sieć 5G. Wprowadzenie pełnowymiarowego 5G do Polski to istna zdrada stanu i wyrok śmierci dla Polaków! 

grafika_stop_5G_2.png

Państwa podpisy zostaną przekazane do UKE wraz ze sprzeciwem wobec aukcji 5G.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mateusz Zając do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...