STOP PODWYŻKOM ZA ODBIÓR ODPADÓW W GMINIE KOŁOBRZEG

16 listopada podczas Sesji Rady Gminy Kołobrzeg ma być prcedowana uchwała o podwyżce opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W projekcie uchwały pojawia się podwyżka o 280% w stosunku do stanu faktycznego. Przypomnę, że w 2019 roku opłaty zostały podniesione już o 30%. Stawka na tą chwilę wynosi 13,00 zł za osobę a obecna propozycja to 36,38 zł za osobę dla odpadów segregowanych a 72,76 dla odpadów segregrowanych nieodpowiednio. Ta podwyżka uderza bezpośrednio w mieszkańców gminy jak i przedsiębiorców prowadzących działalność na jej terenie.

Jako mieszkańcy Gminy wyrażamy swój sprzeciw przeciwko tymże podwyżkom. W dobie szerzącej się pandemii wielu z nas walczy o przetrwanie i zapewnienie bytu swoim rodzinom. Liczylibyśmy raczej na pomoc i wsparcie ze strony władz samorządowych w tym trudnym czasie a nie na kolejne podwyżki. Po wprowadzeniu zaproponowanych zmian czeroosobowa rodzina zapłaci za odbiór prawidłowo segregowanych odpadów       1 746,24 zł rocznie. BRAK NASZEJ NASZEJ ZGODY NA TĄ PODWYŻKĘ. 

śmieci.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Krzysztof Chabaj do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )