Sunrise festival w Szczecinie

Petycja do:

Prezydent Miasta Szczecin oraz Rady Miasta Szczecin


Po 17 latach rozpoznawalny w całej Polsce oraz w Europie Sunrise Festival opuszcza tereny miasta Kołobrzeg. Sytuacja ta jest pokłosiem decyzji radnych miasta Kołobrzeg.

Organizator Festiwalu agencja MDT obecnie poszukuje nowej lokalizacji, gdzie impreza mogłaby zagościć na okres przynajmniej 10-letni.

Jest to niepowtarzalna szansa dla miasta Szczecin i wszystkich mieszkańców, aby w naszym mieście odbywał się muzyczny festiwal rangi europejskiej.

Organizator obecnie oczekuje na oferty od samorządów, które byłyby zainteresowane współpracą.

Warto pamiętać o szansach ekonomicznych, marketingu miasta oraz turystyce, które będą potrzebować wsparcia po czasach pandemii a organizacja Festiwalu w naszym mieście może znacznie wpłynąć na szybki rozwój w/w obszarach.

Na terenie, który byłby przedmiotem dzierżawy organizator przewiduje również dodatkowe wydarzenia jak zloty motocykli czy dodatkowe koncerty.

Warto zadbać, aby festiwal pozostał w województwie zachodniopomorskim.

My mieszkańcy Szczecina apelujemy do Pana Prezydenta o rozważenie możliwości zaproszenia organizatorów do miasta Szczecin oraz złożenie konkretnej oferty współpracy długoletniej.
Sunrise Festival w Szczecinie brzmi wybornie :)

Z poważeniem

Tomasz Kuliszenko

 

SZCZECIN.jpg

 

Tomasz Kuliszenko    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Tomasz Kuliszenko do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook