W SPRAWIE OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ NA COVID19 w WAŁBRZYCHU

DO PREZYDENTA I  RADY MIASTA  WAŁBRZYCHA

W dniu 29 kwietnia 2021r przegłosowali państwo skandaliczną uchwałę o OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ na covid-19 dla mieszkańców Wałbrzycha i osób tu pracujących. 

Ponieważ zgodnie z prawem polskim NIE MOŻNA NIKOGO ZMUSZAĆ do udziału w eksperymencie medycznym a państwa uchwała tym właśnie jest, APELUJEMY do państwa o wycofanie tej skandalicznej uchwały, która w sposób oczywisty łamie nasze podstawowe prawo do decydowania o własnym życiu i zdrowiu.

Dla przypomnienia, szczepionki na covid zostały dopuszczone do użytku na świecie i w UE WARUNKOWO na rok a badania nad nimi nadal trwają. Wielu niezależnych naukowców ma wielkie wątpliwości, co do skuteczności i bezpieczeństwa tych preparatów. Co więcej, to nawet nie są szczepionki tylko eksperymentalne preparaty terapii genowej! A ponieważ badania nad ich skutecznością i długofalowymi efektami nie zostały ukończone, NIKT tak naprawdę NIE WIE, jakie będą skutki tego eksperymentu!

Na covid są skuteczne lekarstwa a jego śmiertelność zbliżona jest do śmiertelności sezonowej grypy i dotyczy głównie osób starszych i schorowanych - po co więc eksperymentować na ludziach zdrowych, którym covid de facto NIE ZAGRAŻA?!

Od roku w Polsce i na całym świecie ograniczane są nasze podstawowe swobody obywatelskie, rzekomo dla naszego bezpieczeństwa. W Polsce do dziś nie wprowadzono żadnego ze stanów wyjątkowych. Co więcej nie ma żadnych dowodów naukowych na skuteczność lockdownów i maseczek, a mimo to bezprawnie jesteśmy do tego przymuszani. Przymus szczepień i paszporty szczepienne, to dalszy krok w ograniczaniu naszych swobód i podstawowych praw do decydowaniu o swoim życiu i zdrowiu, swobody przemieszczania się i równości wszystkich ludzi wobec prawa. Wprowadzając przymus szczepień, wprowadzają państwo segregację sanitarną na lepszych (wyszczepionych) i gorszych (niewyszczepionych), którym chcecie ograniczać dostęp do imprez masowych, wejścia do urzędów, dostępu do środkow transportu publicznego a nawet do podstawowej opieki medycznej, na którą WSZYCY łożymy z naszych podadków! Powstaje uzasadnione pytanie: kiedy getta dla niezaszczepionych?! W świetle państwa zakusów, wcale nie takie absurdalne...

NIE GODZIMY SIĘ NA TO WSZYSTKO!

TO SANITARNA DYKTATURA, KTÓRA NIE SŁUŻY NASZEMU BEZPIECZEŃSTWU, TYLKO ZYSKOM KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH!

APELUJEMY DO PAŃSTWA SUMIEŃ, GODNOŚCI I POSZANOWANIA PRAWA!

WYCOFAJCIE SIĘ Z TEJ SKANDALICZNEJ UCHWAŁY!

MIESZKAŃCY WAŁBRZYCHA 

ORAZ CAŁEJ POLSKI

 

więcej informacji o 'szczepionkach' na covid z niezależnych mediów:

Bardzo ważny głos w sprawie masowych szczepień na COVID-19 | Forum Polskiej Gospodarki

https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_--_trzy_pytania_naukowcow_i_lekarzy_do_ministra_zdrowia_w_sprawie_bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2?s=85951372

https://stolikwolnosci.pl/?s=co+wiemy+o+szczepionce

http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/nie-szczepionka/

 

 


Małgorzata Śmietana    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Małgorzata Śmietana do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...