ZMIANA SPORTU NARODOWEGO

Witam Ministra sportu i turystyki Pana Kamila Bortniczuka.

Z dniem 21.06.2023 chciałbym wnieść zmianę w sprawię sportu narodowego którego do dnia dzisiejszego jest sprawowana przez piłkarzy naszej reprezentacjii. 
Moim jak i innym obtywateli zdaniem , sportem narodowym powinna zostać siatkówka ,a to dlaczego ? Spójrzmy realnie na wyniki piłkarzy w porównaniu do siatkarzy . Oba sporty są cięzkim wyzwaniem dla każdego który go uprawia lecz w niektórych przypadkach okazuje się jednak że jednak Ci drudzy mieli/ają cięższą droge do swojego sukcesu . Siatkarze pomimo mniejszego wsprawcia od państwa jeżeli chodzi o sprawy materialne , są w stanie wygrywać ważne turnieje i konkurować z najlepszymi wszystko dzięki woli walki , natomiast piłkarze wszystko mają jak na tacy , wystarczy jakby to powiedziec żargonem piłkarskim "dołożyć nogę" lecz chyba za mało się rozciągają i nie potrafią tego dokonać na boisku . Kończąc chciałbym bardzo prosic o rozpatrzenie i sukcesywne działanie w tej sprawię , ponieważ jak to powiedziała pewna osoba cyt."to jest dramat"

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam kk do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...