ADAM KADMON PRZEWODNICZĄCY RADY WŁOSKIEJ!

adam12.jpgAdam Kadmon jest pseudonimem jednego z najbardziej doświadczonych autorów, pisaków i doradców na świecie w takich tematach jak ezoterycyzm, okultyzm, historia religii, teorie spiskowe, ufologia, paleoastronautyka, astrofizyka i informacje alternatywne, pojawił się po raz pierwszy w internecie w 2005 roku.

Wspomniana przez New York Times, ma również na swoim swoim swoim miejscu Blog, a następnie amerykańskie siły zbrojne staowały na Oceanie Atlantyckim.

W 2013 roku opublikował najlepiej sprzedające się książki Illuminati, najlepiej sprzedającej się książki non-fiction swojego wydania, w 2016 roku Lux Tenebrae, kolejny tytuł wpisany na wykresie non-fiction, w 2018 Babylon 777, szczegółowy tekst na temat organizacji ezoterycznych, które nadal istnieją, W 2019 roku prorocza książka APOCALYPSIS 616, która przewidywał chaos, który miał wkrótce trafić na planetę, w 2020 roku w Malamindi, przybyła w niecałe rok w trzech edycjach, a w końcu jego najnowsza praca powieść bez cenzury - tajny Dziennik Adama Kadmona, już best seller, I był pierwszy w przedsprzedaży i 44th w rankingu ogólnym w listopadzie 2021 na Amazon.

Nadawane od 2009 przez Radio 105, a następnie od 2011 do 2016 bohater kultu programów telewizyjnych "Tajemnica" i "Adam Kadmon Revelatiations".

Teorie autora, choć publikowane w niepodejrzewających czasach i zawsze prezentowane przez niego jako "bajki", są obecnie coraz bardziej odzwierciedlane w rzeczywistości; z ostatnich wiadomości, które potwierdziły istnienie i realne niebezpieczeństwo zmian klimatycznych, pandemię z SARS COV-2 (COVID-19), nielegalny szpiegowanie ludności przez główne sieci społeczne, tajne społeczeństwa próbujące manipulować organizacjami politycznymi i światem komunikacji, rasistowskim i przemocy organizacjom, które chcą wykorzystać chaos, ezoteryczne symbologie ukryte w środkach masowego przekazu i wiele innych.

WAŻNE:

1) po podpisaniu petycji przez ręczne wypełnienie pól z danymi, a nie przez społeczeństwo, ponieważ stwarza problemy, otrzymasz wiadomość e-mail, otwórz ją i potwierdź podpis, klikając link! Ewentualnie, jeśli nie możesz podpisać, możesz wysłać wiadomość za zgodą na podanie swoich danych (imię/nazwisko/e-mail i miejsce urodzenia) oraz jeśli chcesz, aby komentarz został dołączony do podpisów!

2) Podziel się petycją z krewnymi, przyjaciółmi i znajomymi, aby mieć więcej szans na sukces i podjąć pierwszy krok do zmiany Włoch!

Ponieważ tak jak Adam by powiedział:

„każde stworzenie ma prawo do spokoju, bez pozbawiania NIKOGO wolności, godności czy życia: Ani z powodów państwowych, ani religijnych, ani z jakiegokolwiek innego powodu. System, nawet najpotężniejszy i najnietyczniejszy, jest wykonany z osób. W związku z tym, jeśli ludzie poprawią się w dobrzy i pokoju, system również się poprawia. I pierwsza realna poprawa zaczyna się od siebie. Hug (Adam Kadmon, autor)"

YOUTUBE: https://youtube.com/user/adam777mj
FACEBOOK: https://www.facebook.com/AdamKadmon.Pagina.offical
BLOG: https://777babylon777.blogspot.com/2005_02_07_archive.html?m=1
NA STRONIE: https://instagram.com/adam_kadmon_official?utm_medium=copy_link
TWITTER: https://twitter.com/AdamKadmon7777
OFICJALNA STRONA internetowa: https://adamkadmon.it/? fbclid=Iwar2h7ud_oh8xtnvrufral8qkyosmy3d7fidy4xj9uy98ughscj8nb-6oko

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Luca Micieli do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...