Apel o pozostawienie kuchni w bartoszyckich przedszkolach.

Mieszkańców Bartoszyc, a zwłaszcza rodziców dzieci z bartoszyckich przedszkoli, zbulwersowała informacja o tym, że Burmistrz Pan Piotr Petrykowski planuje zlikwidować kuchnie w przedszkolach. Argumentami są oszczędności i brak miejsc dla pozostałych dzieci. Natomiast posiłki mają być dostarczane w formie cateringu przez zewnętrzne firmy gastronomiczne.

I właśnie to budzi ogromne obawy rodziców. Boimy się o: jakość posiłków, ich świeżość, czas od momentu przyrządzenia do ich podania ,a przede wszystkim dostosowanie posiłków do potrzeb żywieniowych dzieci: z cukrzycą, alergiami, neofobią żywieniową czy po prostu do potrzeb „niejadków”.

Ubolewamy nad faktem, że czyni się to bez żadnych konsultacji z nami i kosztem naszych dzieci.

Dlatego liczymy na poparcie Radnych Rady Miasta Bartoszyce i stawienie się w naszym imieniu podczas najbliższej sesji Rady z oczekiwaniem pozostawienia kuchni w bartoszyckich przedszkolach.

Wierzymy, że wspólnie z Panem Burmistrzem znajdą Państwo inne rozwiązania na oszczędności i miejsca dla tych dzieci, które się nie dostały (temat braku miejsc jest przecież znany od kilku już lat).

Apelujemy także do wszystkich Mieszkańców o wsparcie nas – rodziców w działaniach, podpisywanie i rozpowszechnianie petycji.

 

Zaniepokojeni Rodzice


Anna Krajewska, Ewelina Rzodkiewicz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anna Krajewska, Ewelina Rzodkiewicz do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...