Autobiografia zespołu The Vamps w języku polskim!

DO: Dyrektorzy/Prezesi wydawnictw książek autobiograficznych; firm zająmujących się tłumaczeniem książek dla wydawnictw na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

OD: Administratorzy stron społecznościowych "The Vamps to Poland" oraz "The Vamps Poland" (portal Facebook).

 

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z ogromną prośbą o przetłumaczenie najnowszej autobiografii zespołu The Vamps "The Vamps. Our story: 100% official" na język polski.

The Vamps to brytyjski zespół wykonujący muzykę pop-rock, istniejący od roku 2012. W jego skład wchodzi czterech nastolatków: Bradley Simpson, James McVey, Connor Ball, Tristan Evans. Ich debiutancki album Meet The Vamps zawiera takie hity jak: Can we dance? (singiel, który zajął drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów, 6 października 2013), Wild heart, czy Last Night. Trasy koncertowe podczas pierwszego i drugiego albumu osiągnęły ogromną popularność na całym świecie. The Vamps występowali również jako support Seleny Gomez, Taylor Swift oraz grupy McFly. We wrześniu br. zespół przyjechał na zaproszenie firmy Coca-Cola do Polski i zagrał koncert w Krakowie, który odbił się głośnym echem w mediach. The Vamps szykują się do wydania trzeciego, najnowszego albumu.

Polska część fandomu liczy sobie ponad dziesięć tysięcy osób (dane na podstawie polubień oficjalnego fanpage The Vamps Poland) i wciąż rośnie. Ze względu na wielkie zaangażowanie polskich fanów zespołu, członkowie oraz ekipa często wspominają o naszym kraju i fanach w serwisie Twitter, co ukazują wpisami na swoich publicznych i prywatnych profilach.

Liczba osób, które wspierają zespół w Polsce jest wystarczająca i opłacalna do wydania tłumaczenia do książki. Gdyby ukazała się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, byłaby doskonałym prezentem dla wielu nastolatek i nastolatków z kraju nad Wisłą. Wierzymy, że zrobią Państwo wszystko by uszęśliwić naszą społeczność.

Liczymy na Państwa pomoc oraz przetłumaczenie tejże autobiografii na język polski.

 

Administratorzy fanpage
The Vamps to Poland oraz The Vamps Poland


The Vamps To Poland    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam The Vamps To Poland do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...