Autobus ,,208,, - kierunek Ul Grójecka - wprowadzenie normalnego, całodziennego i 7 - dniowego rozkładu jazdy

Petycja w sprawie właściwej organizacji kursowania autobusu ,,208,, w kierunku ul Bitwy Warszawskiej- Al Jerozolimskie -  ul Grójecka. 

Poprzez tę petycję chcemy zwrócić uwagę na jak najszybszą konieczność zorganizowania kursowania autobusu ,,208,,- przebieg ul Bitywy Warszawskiej- ul Grójecka (przez Al Jerozolimskie)-  ( kierunek nowy) w taki sposób, aby pojawiła się możliwość pełnego korzystania z transportu publicznego. W obecnym kształcie rozkładu jazdy( obejmuje on tylko -5 dni w tygodniu, wybrane godziny w ciągu dnia) nie ma pełnej możliwości korzystania z transportu publicznego. Powoduje to częściowe,  ale odczuwalne wykluczenie komunikacyjne osiedli położonych wzdłuż ul Włodarzewskiej. Rozkład jazdy, który wprowadzono w życie nie daje możliwości korzystania w pełni z autobusu również w przypadku skomunikowania go z ruchem na stacji PKP / WKD al Jerozolimskie oraz z ruchem tramwajowym i autobusowym na ul Gròjeckiej. Obecny rozkład wyklucza niemalże możliwość optymalizacji podròży w modelu : kolej miejska, podmiejska + autobus / tramwaj + autobus. 

Prosimy o ,,przebudowanie,, aktualnego rozkładu jazdy w taki sposòb, aby stworzona została możliwość korzystania z tego kierunku tak ,jak to ma miejsce na linii ,,208,, relacji Ul Bitwy Warszawskiej - ul Włodarzewska - al Jerozolimskie (7 dni w tyg, ròwnież nd i święta). 

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Maciej Kowalski będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...