Boisko Jędrzychów. Nasz wybór- nasz projekt

My, niżej podpisani
mieszkańcy osiedla Jędrzychów i Zielonej Góry, zwracamy się z apelem o to, aby nie ograniczać zakresu realizacji budowy boiska wielofunkcyjnego przy ul. Kąpielowej na osiedlu Jędrzychów, realizowanego z BO 2020.
Projekt boiska jest blokowany przez Pana Prezydenta na prośbę kilkunastu osób mieszkających w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Mimo, że jest zaprojektowany zgodnie z prawem budowlanym a co ważniejsze, z planem zagospodarowania przestrzennego miasta, nieliczna grupa mieszkańców (łącznie kilkanaście osób) nie zgadza się na jego realizację według przedstawionego projektu, blokując tym samym możliwość rozwoju osiedla oraz realizację budowy od lat wyczekiwanego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, mającego spełniać nie tylko oczywiste funkcje sportowe ale również integracyjne dla mieszkańców osiedla.
Wzywamy Was do wyrażenia swojego sprzeciwu wobec decyzji Urzędu Miasta. Zawalczmy o nasze interesy, o kompleks rekreacyjno-sportowy zrealizowany według najlepszych założeń, na najwyższym poziomie, spełniający oczekiwania zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców naszego osiedla. Nie pozwólmy, aby po raz kolejny nasze osiedle zostało potraktowane po macoszemu, by nasz wspólny wysiłek w walce o wygranie BO na rok 2020 został zniweczony.
Zawalczmy raz jeszcze aby nasi mieszkańcy, a w szczególności nasze dzieci, dostały możliwości realizacji wielorakiej formy sportu i rozrywki, i aby te możliwości nie był ograniczane.
Jednocześnie gorąco apelujemy do Pana Prezydenta o realizację projektu w dotychczasowej uzgodnionej formie z dwoma boiskami, terenem rekreacyjnym i placem zabaw.

g0UjqBFw.jpeg

Projekt_wstepny.jpg


GIL Jędrzychów Dariusz Legutowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam GIL Jędrzychów Dariusz Legutowski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook