Budowa Cmentarza dla Zwierząt na terenie Krakowa

Petycja do Prezydenta Miasta Krakowa
Prof. Jacek Majchrowski
Plac Wszystkich Świętych 3-4
31-004 Kraków


Szanowny Panie Prezydencie!Kiedy odchodza nasi czworonożni przyjaciele, psy i koty, chcemy się z nimi godnie pożegnać, a nie oddawać ich do utylizacji. Nierozwiązany od lat problem braku grzebowiska dla Zwierząt w Krakowie stawia mieszkańców w sytuacji bez wyjścia i zmusza ich do łamania prawa. Nie chcemy naszych Zwierząt traktować jak odpady komunalne i nie chcemy ich bezprawnie, potajemnie zakopywać gdzieś pod płotem, pod osłoną nocy... W cywilizowanym świecie nawet w niewielkich miejscowościach cmentarze dla Zwierząt są normą. Brak takiego rozwiązania w dużym europejskim mieście jakim jest Kraków, to rzecz zawstydzająca. Dlatego domagamy się od władz Krakowa stworzenia miejsca, gdzie będziemy mogli w godny sposób rozstawać się ze Zwierzętami, które były częścia naszego życia, czyniły je lepszym, czasami mniej samotnym.


Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook