SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA?

SPICHLERZ POLSKIEGO ROCKA? / Ogłoszenia / Spichlerz Polskiego Rocka otwarty! / Komentarze


Gość

#1

2014-07-22 14:47

Super.Pozdrawiam.

Gość

#2

2014-07-22 14:47

veni vidi vici

Gość

#3

2014-07-22 16:05

Byłem. Było pięknie. A potem piękny i wzruszający koncert "Dzieci Jarocina" w wielkim składzie :)I nawet ten koncert prowadziłem.

Gość

#4

2014-07-22 16:25

Witam,

Z wielka nadzieja wyczekiwalem otwarcia Spichlerza i sie nie zawiodlem. Mialem okazje odwiedzic wiele muzycznych muzeow w Europie i na tej podstawie chcialbym wystawic swoja ocene porownawcza.

Nie mam zadnych zastrzezen odnosnie samego muzeum, bo jest bogate w tresc, nowoczesne, zawierajace rzetelne informacje. Informacje prezentowane sa w ciekawy sposob, do tego spora czesc jest wspierana przez multimedia co zainteresuje nawet osoby nie bedace w temacie. Jest tez bardzo duzo muzyki, co sprawia, ze wnetrza muzeum brzmia. Do tego kameralna sala koncertowa. Po prostu bomba. Wszystko na bardzo duzy plus. Wszystkie sale klimatyzowane i przestrzenne co sprawia, ze nie chce sie z niego wychodzic.

Zastrzezenia mam natomiast do samej infrastruktury okolomuzealnej zarowno wewnatrz jak i poza budynkiem muzem. Brak dedykowanego parkingu przysporzyl mi nie lada klopotu. Nie wyobrazam sobie by wycieczki autokarowe, bo z pewnoscia na takie liczy zarzadzajacy muzeum mialy blakac sie po miescie w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Druga sprawa to toalety. Sa dwie kabiny. W miejscu, gdzie w danym momencie moze przebywac kilkadziesiat a podczas koncertow nawet wiecej osob. Nie mowie, ze to ma byc szalet miejski, ale ich liczba powinna byc co najmniej podwojona. Kolejna sprawa to oznaczenie samego muzeum. Nie widac w okolicy zadnych znakow a i przejezdzajac obok muzeum mozna je ominac. Wielki, oswietlany w nocy baner wydaje sie byc koniecznoscia. Tym bardziej, ze muzeum jest ulokowane tuz przy drodze krajowej.

Podsumowujac wystawiam ocene dobra, ktora po wyeliminowaniu powyzszych jak najbardziej moze przemienic sie na bardzo dobra lub nawet celujaca.

Pozdrawiam i z nadzieja patrze w przyszlosc Spichlerza Polskiego Rocka.

Turysta
Agnieszka

#5 Re:

2014-07-23 15:57

#1: -

Cieszę się! Pozdrawiam również.

Agnieszka

#6 Re:

2014-07-23 16:01

#4: -

Przekaże uwagi szefostwu Spichlerza.

Agnieszka

#7 Re:

2014-07-23 16:02

#2: -

Prawie jak Cezar! pozdrawiam!

Agnieszka

#8 Re:

2014-07-23 16:25

#3: -

Na sam  koncert dotarlam, nawet stalam obok konsolety, ale jakoś zabrakło mi odwagi, żeby podejść, się przedstawić, podziękować.


Gość

#9

2014-08-02 22:45

Aga! Wykonałaś wspaniałą pracę! Dziękuję z całego serca! Bardzo lubię muzykę, szczególnie rockową, a Jarocin 1984 zawsze będzie w moim sercu i mojej (o ile mnie nie zawiedzie) pamięci! Takie zjawisko jak Spichlerz jest, w mojej skromnej opinii, wielce zacne i potrzebne. Nie byłem w owym muzeum, ale dzięki informacji od Ciebie poparłem tę inicjatywę. Nawet z lekkim wzruszeniem... Taka podróż sentymentalna :). A władze Jarocina jak to władze, dały kolejny raz popis ignorancji, aby nie rzec lekceważenia osób zaangażowanych w otwarcie Spichlerza. Czyżby zbliżały się jakieś wybory i można było wykorzystać pracę zapaleńców dla podreperowania swojego PR? ;)Aga! W imieniu swoim i kilku kumpli z mojego rocznika - DZIĘKUJĘ!!!! :) Tomasz Wojciechowski, Pyrogród