Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Waldemar

#26

2014-08-02 22:17

Do Krowodrzańskiego: - Tak samo jak winisz Hamas za atakowanie żydów z pewnością winisz Aliantów za to, że nie chcieli pertraktować z Hitlerem i bombardowali niemieckie miasta. Oczywiście potępiasz Powstańców Warszawskich za to, że zaatakowali Niemców. - No cóż terroryści z Palestyny atakują biednych żydów, tak samo jak polscy, angielscy i francuscy terroryści atakowali BIEDNYCH NIEMCÓW. Izrael wytyczył Autonomię Palestyńską, tak samo jak Niemcy wytyczyli Generalne Gubernatorstwo, więc dlaczego Polacy zaślepieni nienawiścią do Niemców powodowali tak wielkie cierpienia Polaków podczas wojny.
Janusz Krowodrzański

#27 Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-02 22:47

#25: Waldemar - Re: A zbrodnie Hamasu?

Poplątanie z pomieszaniem: kto kogo okupuje i kto tu jest agresorem? Czy AK z terytorium Polski ostrzeliwała Niemcy,gdzie ginęliby przede wszystkim cywile, czy walczyła z nimi u siebie w okupowanym kraju, stosując metody walki partyzanckiej wymierzonej wyłącznie przeciwko okupantowi czyli niemieckim formacjom wojskowym,a nie niemieckim cywilom? I ty taką walkę nazywasz zbrodnią lub terroryzmem?! Hamas od dawna już głosi,że państwo Izrael należy zetrzeć z powierzchni ziemi i stara się to realizować. A bombardowanie  Niemiec przez Aliantów  celem zmuszenia ich do zakończenia  wojny porównujesz do  ataków Hamasu na izraelskie miasta (nie cele wojskowe)? Coś u Ciebie bardzo słabo z najnowszą historią, wszystko ci się plącze i myli. Zupełnie jak muzułmanom, którzy wszędzie i zawsze widzą zgrożenia i prześladowania ich przez resztę świata. Tylko dlaczedgo choć nie każdy muzułmanin jest terrorystą, to każdy terrorysta jest muzułmaninem?

Janusz Krowodrzański

#28 Re:

2014-08-04 12:42

#26: Waldemar -  

 Kompletnie niczego nie zrozumiałeś z mojej prostej odpowiedzi (może przeczytaj ją sobie jeszcze raz) i nadal upierasz się przy swojej obłędnej teorii terroryzmu. Mogę to wytłumaczyć jedynie baaardzo młodym wiekiem i  nieznajomością najnowszych dziejów Polski i Europy.

Waldemar

#29 Re: Re: Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-04 12:57

#27: Janusz Krowodrzański - Re: Re: A zbrodnie Hamasu? 

No właśnie kto jest okupantem? To Palestyńczycy chodzą uzbrojeni po terytorium izraela i strzelają do żydowskich dzieci, czy żydowski okupant na terytorium Palestyny morduje Palestyńskie Dzieci? Rozumiem, że jak Niemcy wkroczyli do Warszawy, to zrobili to zgodnie z prawem i Polacy powinni grzecznie podporządkować się niemieckiemu dyktatowi. - Właśnie tego samego żądasz od Palestyńczyków, aby pozwolili żydom na bezwarunkową okupację Palestyny. Według prawa żydzi są takimi samymi agresorami wobec Palestyny, jakimi Niemcy byli wobec Generalnej Guberni. Dlaczego Polacy mogli gwałcić i zabijać niemieckie kobiety i dzieci w niemieckim Gdańsku, Wrocławiu i Berlinie? Oczywiście polscy i alianccy lotnicy nie atakowali niemieckich miast? Hamburg i Drezno same się zbombardowały? Stosujesz krowodrzański typową żydowską logikę, że jak żyda biją, to be-be, a jak żyd bije, to cacy. Zajrzyj nieuku do książek, to się dowiesz, że w Dreźnie nie było żołnierzy, a te kilkaset tysięcy ofiar alianckich nalotów, to były Kobiety i Dzieci. Gdy Polacy wkroczyli do Gdańska, Szczecina i Berlina to grzecznie prosili niemieckie kobiety i dzieci, aby się łaskawie zgodzili na to, aby ich mordować i gwałcić? - Wszystkie niemieckie miasta od Królewca, poprzez Gdańsk i Wrocław do Berlina zostały przez Armię Polską i Radziecką zrównane z ziemią. Hamas właśnie prowadzi walkę partyzancką z żydowskim okupantem. Tak samo, jak żydzi strzelali do Niemców w gettach, tak samo Palestyńczycy w swoich gettach strzelają do żydowskich okupantów. Różnica między powstaniem żydów w getcie warszawskim, a powstaniem w palestyńskich gettach jest taka, że żydzi byli przez Polaków wspierani, a Palestyńczycy przeciwko żydowskim bandziorom muszą walczyć sami. Tak jest tak samo jak alianci atakowali Niemcy, aby zmusić ich o zakończenia wojny, tak samo Palestyńczycy atakują izrael, aby zmusić żydów do zaprzestania okupacji Palestyny. większość cywilizowanego świata przestanie nazywać żydów zbrodniarzami, gdy zaprzestaną mordowania palestyńskich dzieci. A Muzułmanie od wieków są prześladowani. Przypomnę tylko wyprawy krzyżowe organizowane przez europejskich miłujących pokój chrześcijan.

 


Gość

#30 Re: Re:

2014-08-04 13:10

#28: Janusz Krowodrzański - Re:  

Może rzeczywiście jestem młody wiekiem, bo urodziłem się 15 lat po tym, jak Gdańsk przestał być niemieckim miastem i pamiętam, jak Ci Gdańszczanie, których po wojnie nie wypędzono z Gdańska opowiadali jacy brutalni byli Polacy i Rosjanie, gdy wkraczali do niemieckich miast. Mimo, że według mnie byłoby lepiej, gdyby Gdańsk, Szczecin i Wrocław pozostały niemieckimi miastami, bo nie byłoby takiej biedy i nędzy jak pod polskimi rządami, to mam szacunek i podziwiam warszawskich powstańców i partyzantów na terenie Generalnej Guberni, za ich opór wobec niemieckiego okupanta, tak sam jak podziwiam Palestyńczyków za ich opór wobec żydowskiego okupanta.

 

J.Krowodrzański

#31 Re:

2014-08-04 14:09

#26: Waldemar -  

 Nie ma sensu prowadzić z tobą dalszej dyskusji, bo jeszcze dowiedziałbym się od ciebie,że to Polacy rozpętali II Wojnę Światową i popełnili ogrom zbrodni wojennych na Niemcach (m.in. masowe egzekucje,obozy koncentracyjne i t.d.),a Alianci zrujnowali niemal całą Europę, nie wiadomo dlaczego. Dowiedziałbym się także o pokojowych działaniach muzumańskich tzw. "bojowników" z Hamasu i o żydowskich terrorystach (podobnych do tych z AK). Wolę więc pozostać przy swojej wiedzy o tych sprawach,którą czerpię ze  znanej powszechnie historii i aktualnych doniesień medialnych (nie tyko polskich). A ty nadal rozczytuj się w literaturze  antysemickiej rodem z Bliskiego Wschodu i antypolskiej głównie z Niemiec.

Nie wiem czy zauważyłeś,iż zaraz na początku naszej polemiki oświadczyłem,że nie jestem Żydem ( w j.polskim pisze się nazwę narodowości - nie wyznania! - z dużej litery) ani anty czy filo semitą - jeśli rozumiesz co to znaczy. I nadal zachęcam cię do ponownewgo przeczytania moich wpisów, bo całkowicie je ignorujesz, albo nie możesz zrozumieć ich prostej treści.

Waldemar

#32 Re: Re:

2014-08-04 15:21

#31: J.Krowodrzański - Re:  

Co do II wojny, to jedną z przyczyn wojny był Traktat Wersalski, który odciął Gdańsk i Prusy wschodnie od Niemiec, oraz to, że miasta zamieszkałe dotąd przez Niemców takie jak Hel przypadły po I wojnie Polsce. Nie znaczy to jednak, że usprawiedliwiam zbrodnie dokonane przez Niemców. A jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie relacje były i są między Polakami, Kaszubami, Ślązakami i Niemcami, to pomieszkaj sobie, w Gdańsku, na Kaszubach i na Śląsku, gdzie żyje Mniejszość Śląska, Kaszubska i Niemiecka. Od ponad 50 lat mieszkam wśród Niemców, Kaszubów i Polaków i wiem naocznie jak żyje się w Niemczech i w Polsce i nikt mi nie wmówi że poziom życia w Hamburgu jest taki sam jak w zacofanym i biednym obecnie Gdańsku czy Wrocławiu. Szkoda, że taki niedouczony z ciebie ignorant, że nie wiesz o tym, że Polacy, Rosjanie i Amerykanie, taka samo wyzwalali Europę spod niemieckiej okupacji, jak teraz Palestyńczycy chcą się wyzwolić spod żydowskiej okupacji. Niemcy napadli na Polskę i Utworzyli Generalną Gubernię, tak samo jak żydzi napadli na Palestynę i utworzyli tzw. Autonomię Palestyńską. Niemcy tak samo mordowali Polskie Dzieci na terenie GG, jak żydzi mordują Palestyńskie dzieci na terenie Autonomii Palestyńskiej. Palestyna walczy z żydowskim okupantem tak samo, jak Francja, czy Polska walczyła z niemieckim okupantem. Armia Krajowa i Francuski Ruch Oporu, to taka sama walka przeciw okupantowi, jaką obecnie stosuje Hamas przeciwko żydowskiej agresji. Żydzi są takimi samymi zbrodniarzami i okupantami, jakimi byli Niemcy podczas II Wojny.

 

Waldemar

#33 Re: Re:

2014-08-04 15:31

#31: J.Krowodrzański - Re:  

Nie ważne czy jesteś żydem, czy Eskimosem. Negujesz prawo obrony i walki z okupantem i prawo do życia Palestyńczyków. jesteś tak zafascynowany twoim żydowskim ideałem, że nie zauważasz tego, co zauważa większość cywilizowanego świata, że żydzi po prostu okupują Palestynę i dokonują zbrodni na Narodzie Palestyńskim. Naród Palestyński ta samo walczy z żydowskimi zbrodniarzami, jak Naród Polski i Francuski walczył z niemieckimi zbrodniarzami.

 

J.Krowodrzański

#34 Re: Re: Re:

2014-08-05 01:22

#32: Waldemar - Re: Re:  

 A ty w kółko powtarzasz te swoje bzdety o biednych Palestyńczykach z Hamasu atakujących rakietami terytorium sąsiada i drążących tunele aby go atakować spod ziemi, porównując ich walkę do walki Polaków z AK i reszty okupowanewj Europy. To już przestaje być śmieszne i stało się nudne.

A ponieważ trudno docierają do ciebie treści moch wpisów,więc powtarzam: na tym kończę tę jałową dyskusję z zajadłym antysemitą i obrońcą muzułmańskiegp terroryzmu.

J.Krowodrzański

#35 Żołnierze i dzieci

2014-08-05 01:39

Waldemar

#36 Re: krowodrzański

2014-08-05 15:00

#34: J.Krowodrzański - Re: Re: Re:  

Nasz rację krowodrzański - Nie dociera do mnie, - tak samo,jak do większości ludzi, - twoje syjonistyczne uwielbienie dla mordowania Palestyńczyków i twoje pochwały dla zrzucania bomb na śpiące Palestyńskie Dzieci. Ty krowodrzański tak jesteś przepojony żydowszczyzną i uwielbieniem tych żydowskich bandziorów, że tak jak dla żydów, tak i dla ciebie każde kilkumiesięczne Palestyńskie Dziecko jet terrorystą. Najlepiej jedź do twojego ukochanego żydolandu pomóż tym bandziorem spod znaku gwiazdy dawida wymordować następne kilkaset Dzieci. Palestyńczycy zasługują na szacunek, bo to tacy sami bohaterowie walczący o wolność, jak ruch oporu z II Wojny.

 

Waldemar

#37 Re: Żołnierze i dzieci

2014-08-05 20:37

#35: J.Krowodrzański - Żołnierze i dzieci 

Wiesz co krowodrzański jesteś lepszy od Goebels'a, ale tym razem przesadziłeś z twoją syjonistyczną propagandą. Codziennie dziesiątki Palestyńskich Dzieci jest podczas snu mordowanych, a ty zamieszczasz tą podlą żydowską propagandę jakoby syjonistyczni bandziorzy nic tym dzieciom nie robili. skąd w tobie tyle tej żydowskiej obłudy i fałszu? Ponoć nie jesteś żydem, ale cały jesteś przesiąknięty syjonistyczna nienawiścią do ludzi.

 


Gość

#38 „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-05 21:36

https://www.youtube.com/watch?v=NqABkw_nnFY

„Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy
Waldemar

#39 Re: krowodrzański

2014-08-06 22:10

#34: J.Krowodrzański - Re: Re: Re:  

To dla ciebie krowodrzański. Lista 373 dzieci zamordowanych w Gazie między 8 lipca a 3 sierpnia, którzy dla ciebie są terrorystami atakującymi twój ukochany Izrael. Pamięci 373 dzieci zamordowanych w Gazie między 8 lipca a 3 sierpnia http://www.savethechildren.org.uk/

 

J.Krowodrzański

#40 https://www.youtube.com/watch?v=gVG5Fe7b8bRe: „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-07 01:29

J.Krowodrzański

#41 Re: „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-07 01:40

J.Krowodrzański

#42 Re: „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-07 01:44

J.Krowodrzański

#43 Re: „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-07 01:52

J.Krowodrzański

#44 Re: „Starsi bracia w wierze" świętują rzeź w Strefie Gazy

2014-08-07 01:55

Julia Salimowicz
Warszawa

#45 Re:

2014-08-08 09:40

#1: Muslim95 -  

 Polski rząd wcale terrorystów nie popiera, możemy popierać potrzebujących mieszkańców Gazy ale nikt nie ma prawa oskarżać nas o wspieranie różnych takich islamskich dzihadów ect.

Julia Salimowicz
Warszawa

#46

2014-08-08 09:48

To nie nasza wojna, poparcie petycji przeciw "rzezi" w Gazie jest proszeniem się o powrót żydowskich obywateli do Polski. Dzięki, bracia ale nie skorzystamy.


Gość

#47

2014-08-10 19:27

Znam bardzo dobrze historie tego regionu.
Wiem,jak wyglada zycie Palestynczykow
i jestem tym przerazona.
Nie godze sie na to i przeciwstawiam sie ewidentnemu LUDOBOJSTWU !!!
A.Kisielinska

Gość

#48 Re:

2014-08-10 19:29

#46: Julia Salimowicz -  

 Szkoda, ze Pani tak mysli.

Ale dzis ONi, a jutro MY.

A. Kisielinska

A. Kisielinska

#49 Re: Re: krowodrzański

2014-08-10 19:30

#39: Waldemar - Re: krowodrzański 

 Dziekuje Panu za ten komentarz.

Nie mozemy popierac LUDOBOJSTWA !!!


Gość

#50 Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-11 19:08

#49: A. Kisielinska - Re: Re: krowodrzański 

 Nie możemy popierać ludobójstwa,jeśli faktycznie ono gdziekolwiek występuje. Ale tym bardziej nie moemy popierać krwawego,bezsensownego,okrutnego powodującego ofiary cywilów,zwłaszcza dzieci TERRORYZMU! Vide:chociażby ostatnie doniesienia na temat makabrycznych zbrodni islamistów w Iraku lub Syrii. A ostrzeliwanie rakietami miast izraelskich,a nie obiektów wojskowych jest także formą terroryzmu. Nie mówiąc już o używaniu "żywych tarcz" z dzieci porzez tych tchórzliwych,zbrodniczychy Palestyńczyków z Hamasu, którzy znowu pierwsi zerwali ostatni rozejm w Strefie Gazy.