Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Nie w naszym imieniu

List Otwarty do Prezesa Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej Donalda Tuska

 

Szanowny Panie,

 

My obywatelki i obywatele Rzeczpospolitej Polskiej wzywamy rząd naszego kraju do natychmiastowego zaprzestania współpracy wojskowej z państwem Izrael, które prowadzi właśnie kolejny atak na kontrolowane przez siebie terytorium Strefy Gazy przy pogwałceniu wszelkich norm prawa międzynarodowego.

 

Nie godzimy się na masakrę palestyńskich cywilów – dzieci, kobiet, mężczyzn. Nie godzimy się na systematyczne prześladowanie całego narodu i uporczywe odmawianie mu prawa do wolności i samostanowienia. Nie godzimy się by polski rząd w naszym imieniu w jakikolwiek sposób współuczestniczył lub choćby „tylko” nie zajmował stanowiska wobec dokonywanych przez Izrael zbrodni wojennych i możliwych zbrodni przeciwko ludzkości. Dziś właściwą reakcją wobec tego niczym nieusprawiedliwionego ataku na ludność cywilną Stefy Gazy jest natychmiastowe zerwanie polskiej współpracy wojskowej z Izraelem.

 

Obywatelki i obywatele,

 

 


Kampania Solidarności z Palestyną    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Kampania Solidarności z Palestyną do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook