Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Muslim95

#1

2014-07-22 20:00

nie trzeba być muzułmaninem, by wspierać Palestyńczyków. wystarczy być człowiekiem. Polski rządzie, wstydź się, bo popierasz terrorystów!!

Gość

#2

2014-07-22 20:03

Już dosyć .

Gość

#3

2014-07-22 20:11

Stop wojnie stop przemocy naród Palestyński zasługuje na spokój i godne życie nikt nie ma prawa mordować bezbronnych ludzi ta wojna to klęska nas wszystkich ludzi dla tego że na nią zezwalamy .

Gość

#4

2014-07-22 20:13

Tego horroru chyba nawet nie wypada komentować.Sytuacja ludności cywilnej w Strefie Gazy od 66 lat urąga CZŁOWIECZEŃSTWU wszystkich, którzy pozostają OBOJĘTNI.
siostra

#5

2014-07-22 20:16

Każdy kto zna historię wie jak to jest kiedy naród jest okupowany ,każdy pragnie tylko wolności i godnego życia ,ja tym bardziej popieram Palestynę bo to moi bracia i siostry wiem , z opowieści dziadków jak ogromny wpływ ma wojna na człowieka a co dopiero na dzieci ,dla tego trzeba robić wszystko by przerwać tą wojnę chrońmy bezbronnych nie można pozwalać na takie łamanie podstawowych praw człowieka ,gdzie godność ,gdzie poszanowanie dla drugiego człowieka ,czas by wszyscy otworzyli oczy i przerwali ta masakrę .

Gość

#6

2014-07-22 21:12

Jestem Polakiem, nie jestem zbrodniarzem i nie zgadzam sie aby państwo iraela dokonywalo mordów na ludności palestyńskiej. Polska jak ofiara nazizmu powinna zrozumieć czym jest ludobójstwo.

Gość

#7

2014-07-22 22:32

Gaza to nowe Warszawskie Getto. Izrael to nowa III Rzesza. Dość ludobójstwu! Wolna Palestyna!

Gość

#8

2014-07-23 06:05

Uważam, że działania Izraela są skandaliczne i zagrażają pokojowi na świecie.
Rafał

#9 nowa wojna Palestyny

2014-07-23 09:03

Jestem przeciwko agresji Palestyny na Izrael oraz na swoich własnych obywateli.
sadnachos

#10

2014-07-23 13:40

Walka z terroryzmem nie może być usprawiedliwieniem dla zabijania cywilów!

Gość

#11

2014-07-23 14:45

no cooment...

Gość

#12

2014-07-23 18:03

Powstanie państwa usrael bylo nielegalne, ich brutalna polityka wymierzona przeciwko Palestyńczykom musi budzić gniew, zwłaszcza w katolickim kraju.
2KXIV

#13

2014-07-23 23:01

UWOLNIĆ GAZĘ OD HAMASU !!!

Gość

#14

2014-07-24 00:32

Ile dzieci umiera przez wasze przymykanie oczu... Czas z tym coś zrobić!!! Nie pozwólcie umierać bezbronnym dzieciom!!!!

Gość

#15

2014-07-24 20:12

W pełni popieram sprzeciw wobec niesprawiedliwości

Gość

#16

2014-07-25 11:28

!
D

#17 Re: nowa wojna Palestyny

2014-07-25 23:06

#9: Rafał - nowa wojna Palestyny

Chyba Izraela na Palestynę.


Gość

#18

2014-07-27 13:04

For Hamdy

Gość

#19

2014-07-29 16:00

Nie starcza Nam energii na reagowanie na całe bezecenstwo tego świata, ale serce się kraje gdy się widzi co się tamdzieje

Gość

#20

2014-07-30 07:54

To straszna i nieludzka zbrodnia! Brak mi słów aby wyrazić jak bardzo współczuję ofiarom i ich rodzinom, ludziom, którzy żyją w ciągłym strachu pod ostrzałem.. To niedopuszczalne aby tyle niewinnych ludzi.. tyle dzieci !!!! cierpiało w bezsensownym, brutalnym konflikcie
Obywatel

#21

2014-07-31 00:45

Izrael jest największą i najniebezpieczniejszą organizacją terrorystyczną, jaka dziś istnieje na świecie. Cała jej amunicja służy do zabijania niewinnych osób cywilnych, kobiet i dzieci. To nic innego jak ludobójstwo. Jako laureatka przyznawanej przez Parlament Europejski Nagrody Praw Człowieka im. Sacharowa, jako matka i jako człowiek
Waldemar

#22

2014-07-31 19:46

W porównaniu ze zbrodniami jakie dokonują żydzi na Palestyńskich Dzieciach życie w getcie warszawskim było sielanką.
Janusz Krowodrzański

#23 A zbrodnie Hamasu?

2014-08-01 23:31

Widzę,że na tej stronie można pisać tylko i wyłącznie o zbrodniach Izraela wobec Palestyńczyków,a już w żadnym razie o zbrodniach terrorystów z Hamasu wobec Izraelczyków. Nie jestem ani Żydem ani anty czy filo-semitą, ale oburzają mnie kłamstwa i przemilczenia i niedopuszczanie innych opinii w tej sprawie. Mój wczorajszy wpis został zablokowany, bo ośmieliłem się przypomnieć takie fakty,jak to,że Palestyńczycy w Strefie Gazy po dojściu do głosu Hamasu zerwali wszelkie porozumienia z Izraelem i zaczęli go ostrzeliwać rakietami i usiłują atakować podziemnymi tunelami wykopanymi specjalnie w tym celu. Reakcje Izraela znacznie lepiej uzbrojonego,a także posiadającego tzw. żelazną kopułę niszczącą w locie atakujące go rakiety (przez co Izrael ponosi znacznie mniejsze straty od Palestyńczyków) nazywa się agresją Izraela na bezbronnych Palestyńczyków,a zwłaszcza na ludność cywilną. A jak nazwać tę podłą,tchórzliwą i zbrodniczą taktykę Hamasu,że wyrzutnie rakietowe umieszcza w szpitalach, szkołach,żłobkach,żeby było więcej niewinnych ofiar? To Hamas nie chce zaprzestać atakowania Izraela powodując jego reakcję obronną,co skutkuje wielką ilością ofiar w Strefie Gazy. Hamas zaślepiony nienawiścią do Żydów głoszący,że państwo izraelskie należy zniszczyć, powoduje takie ogromne cierpienia Palestyńczyków. I przez to Hamas popełnia wielką zbrodnię na swoim narodzie nie chcąc zaprzestać ataków wywołujących jako reakcję takie cierpienia. Izrael odstąpił część swojego terytorium,by mogła powstać Autonomia Palestyńska,ale częste ataki terrorystyczne na Żydów spowodowały konieczność zbudowania muru granicznego na Zachodnim Brzegu Jordanu. A może to żydowscy terroryści atakowali biednych Palestyńczyków?
Chyba niepotrzebnie się rozpisałem,bo i tak islamska cenzura tego wpisu nie dopuści do opublikowania.

Gość

#24

2014-08-02 15:08

ogniki dobrego świata wyrównują dysharmonię. Ściskam Was mooocno!
Waldemar

#25 Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-02 21:04

#23: Janusz Krowodrzański - A zbrodnie Hamasu? 

Skoro Hamas to organizacja terrorystyczna, atakująca Izrael, to w takim razie musimy potępić zbrodnie Armii Krajowej wobec Niemiec podczas II wojny, tak jak zbrodnie USA wobec Japonii. Trzeba rozliczyć AK za każdy wysadzony pociąg i każdego zabitego Niemca podczas wojny. Pochwalić natomiast należy bombardowanie miast przez Niemców i wysyłanie ludzi do obozów koncentracyjnych. Skoro Hamas jest organizacją terrorystyczna atakująca Izrael, to Armia, Krajowa, USA, Wielka Brytania i Francja to też terroryści, bo bombardowali niemieckie miasta. Izrael robi dokładnie to samo, co Niemcy robili w Polsce, we Francji i Związku Radzieckim - po prostu okupuje Palestynę, a Hamas robi dokładnie to, co robiła AK i ruch oporu we Francji i partyzantka w ZSRR - walczy okupantem.