TAK dla księgarni-kawiarni Tarabuk

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji TAK dla księgarni-kawiarni Tarabuk


Gość

#76

2015-06-11 14:00

lubię czytać i klimatyczne miejsca

Gość

#77

2015-06-11 14:26

Lubie to miejsce, jest wyjątkowe.

Gość

#78

2015-06-11 15:23

Tarabuk to wyjątkowe miejsce prowadzone z pasją, widać to przy pierwszej wizycie. Ma niesamowitą atmosferę, doskonałe książki, kawy, ciasta, wygodne kanapy, przesympatycznych pracowników i ciekawe wydarzenia na.wysokim poziomie. Takich miejsc jest mało i należy dbać by zostały ma mapie warszawy, dodatkowo powinniśmy wspierać małe, rodzinne interesy, nie każda kawiarnia musi być zagraniczną sieciowka.

Gość

#79

2015-06-11 16:13

Tarabuk jest świetnym i ważnym miejscem, każda księgarnia jest ważna . Trzeba bronić kultury, życia wspólnego, nieformalnych spotkań ludzi, inaczej zostaną nam tylko centra handlowe.

Gość

#80

2015-06-11 17:50

jedno z naszych rodzinnie ulubionych mijesc w warszawie, ktore zawsze przyjezdzajac odwiedzamy... nie ma jak tarabukowa zupa i inne pysznosci... nie mowiac juz o ilosci ksiazek, ktore tam przeczytalam i kupilam <3

Gość

#81

2015-06-11 18:47

bo lubie ksiegarnie a ta ma urok.

Gość

#82

2015-06-11 19:09

Super klimatyczne miejsce. Ciekawy wybór książek.

Gość

#83

2015-06-11 19:11

Jestem przeciwna dyktaturze banków i sieciowych pseudokawiarni. Byłam kilkakrotnie w księgarni Tabaruk z moimi dziećmi na promocjach nowości wydawniczych. Miejsce jest jak najbardziej warte zachowania, z klimatem dobrą kawą i kompetentną obsługą.
Trzymam za Was kciuki.

Gość

#84

2015-06-11 19:30

Znam i lubię to miejsce, uważam, że powinno dalej bezpiecznie dzialać

Gość

#85

2015-06-11 19:58

Stop usuwaniu ciekawych, kulturalnych miejsc z Powiśla!

Gość

#86

2015-06-11 20:24

Tarabuk to wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą. Pierwszy raz zjawiłam się tam 2 i pół roku temu na spotkaniu filozofów stoickich, chodzę tam regularnie i po prostu lubię tam być. Atmosferę tworzy połączenie książek, kawiarnianych pyszności - i ludzie. Zarówno ci z obsługi, jak i goście, stali i przypadkowi. Ale zdaje mi się, że nawet ci przypadkowi często zostają stałymi.
Szkoda by było, by takie nietypowe, urokliwe miejsce znikło.


Gość

#87

2015-06-11 20:34

Bo to wspaniałe miejsce! Unikalne, bardzo kochane przez wszystkich, którzy choć raz spędzili tam godzinę. Nie da się tego zapomnieć. Bardzo nieczęsty już talent - żeby właściciel tak mocno naznaczył miejsce sobą! Swoim myśleniem o książkach, o ludziach, świecie. W Warszawie to się udało chyba tylko – choć w nieco innej branży – Mielżyńskiemu. Jeśli ktoś chce to zniszczyć, chyba nie rozumie, w jakim mieście żyje.

Gość

#88

2015-06-12 06:39

Tabaruk to miejsce ważne. Nie może przestać istnieć. Po prostu nie może. ..

Gość

#89

2015-06-12 07:24

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce prowadzone przez ludzi z pasją, którzy zostali niesprawiedliwie potraktowani przez najemcę.

Gość

#90

2015-06-12 08:07

Tak fantastyczne miejsce nie może zniknąć z mapy kulturalnej miasta! Przykład firmy rodzinnej, interesu z pomysłem i z ideą. Trzymam kciuki!

Gość

#91

2015-06-12 10:35

wyjątkowe miejsce na mapie kulturalnej Warszawy

Gość

#92

2015-06-12 11:34

Księgarnia-kawiarnia Tarabuk wpisuje się znakomicie w pejzaż Powiśla z jego intelektualno-uniwersyteckim przesłaniem. Takie miejsca budują atmosferę dla okolicznych mieszkańców.
Tę atmosferę i zaufanie buduje się latami. Bezsensowne likwidowanie miejsc takich jak Tarabuk zamienia całe dzielnice w wymarłe, gdzie zamiast pulsującej energii ludzkiej miejsc spotkań są puste ( bo zamknięte wieczorami) biura telefonii lub banków.) ulice.
Czy chcemy żyć w mieście-zombi ?

Gość

#93

2015-06-12 12:28

Niejednokrotnie bywałam w Tarabuku,to cudowne miejsce,rodzinna atmosfera,bo i firma rodzinna,co tam można znależć,wszyscy wiemy,powiew duszy i kultury,to,czego coraz mniej dokoła,Małgosia Kasia Sobczyk"Jak Wolnośc,to Wolność"

Gość

#94

2015-06-12 13:25

Podpisałam tę petycję, ponieważ, jakkolwiek mieszkam w Przemyślu, przyjmuję wartości uosabiane i promowane jako swoje. To niezwykłe, bardzo cenne miejsce.




Gość

#95

2015-06-12 13:34

Takie inicjatywy, organizujące społeczności lokalne wokół pozytywnych zajęć, zasłgują na wspieranie ich!

Gość

#96

2015-06-12 14:23

Jedyne niepretensjonalne miejsce kulturalne na warszawskim Powislu. Interesujace spotkania literackie, dobre wydawnictwa w atrakcyjnych cenach, rodzinna atmosfera i wartosciowi wlasciciele - Warszawa tego potrzebuje.
sąsiadka Tarabuka

#97

2015-06-12 15:36

Należy wysłać petycje do ratusza , do radnych, choćby do samego Prezydenta - tez jest z Powiśla . 

Prezes spółdzielni jest paskudną, brzydką, nieuczciwą babą i nie liczy sie z nikim i niczym. Zimna, wyrachowana baba o której było głośno w internecie na temat rożnych przekrętów. Oprócz zarządu spółdzielni jest jeszcze rada nadzorcza - należy komuś otworzyć oczy i usunąć to babsko. 


Gość

#98

2015-06-12 16:42

Tarabuk istnieje tak długo, jak długo jestem w Warszawie. Przychodziłam tam ze znajomymi, przyjaciółmi, chłopakiem, czuję się przywiązana do tego miejsca, nie chcę żeby zniknęło. Ponadto wspieram inicjatywy prowadzenia własnego biznesu co jest wyjątkowo trudne w tym kraju. To dobra kawiarnia i powinna zostać na swoim miejscu.

Gość

#99

2015-06-12 17:51

Uważam, że Tarabuk jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.Można tu zarówno wypić wyśmienitą kawę lub inny napój, poczytać ciekawą książkę, spotkać się z przyjaciółmi, a co jest warte podkreślenia jest kącik zabaw dla dzieci.Miejsce naprawdę godne polecenia.Reasumując nie wyobrażam sobie Powiśla bez Tarabuka.Trzymam mocno kciuki za pozostanie Tarabuka na miejscu czyli tu gdzie jest.

Gość

#100 Re:

2015-06-12 20:05

#76: -  

 Spółdzielnia  Radna ostatnio celuje w ściąganiu dużych pieniędzy za wodę czynsz itd. Dziwne , że  za poprzedniej komisji rewizyjnej było taniej, zgodnie z prawem i nawet prezes nie był bezkarni. ...