Przeciw przyjmowaniu uchodźców z Afryki - żadamy REFERENDUM


Gość

#201

2015-09-22 08:52

przeciw przyjmowaniu uchodźców, a referendum zbędne

Gość

#202

2015-09-27 20:32

300 tyś. bezrobotnej polskiej młodzieży, tej po studiach
900 tyś. głodnych dzieci w Polsce
2 mln imigrantów z Polski, bo w Polsce nie ma pracy
tysiące polskich uchodźców
większość emerytów ledwo żyje do pierwszego
konflikt kulturowy i cywilizacyjny
nielegalni imigranci będą zmuszeni do przebywania w prawdziwych polskich obozach, żeby nie uciec do bogatych krajów
mentalność zbiorowa nielegalnych imigrantów zwiększy ilość przestępstw, bo ci ludzie nie są nauczeni indywidualnej odpowiedzialności

Gość

#203

2015-09-28 09:53

Przyjmowanie uchodźców (imigrantów ekonomicznych) to generator przyszłych konfliktów. Życzę tym ludziom szczęścia ale u siebie w kraju.

Gość

#204

2015-10-03 13:03

Ponieważ polacy marzą żeby zarabiać tyle ile te niroby dostają i dostaną za darmo,pomijając fakt braku mieszkań dlacpolaków.Mówicie o niżu demograficznym,dajcie polakom takie earunki jak uchodzcom to szybciutko tendencje się odwrócą.

Gość

#205

2015-10-26 14:58

Dopuki ja we wlasnym kraju musze zyc za 350zl zmops iestem przeciw

Gość

#206

2015-10-29 21:07

Chce we wlasnym kraju czuc sie wolna i bezpieczna. Przeraza mnie to jak ci pseudo uchodzcy uzurpuja sobie wszelkie prawa w krajach do ktorych docieraja. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w naszym kraju jaka istnieje w niemczech czy innych krajach europejskich.

Gość

#207

2015-11-06 11:56

Ciekawe jak Oni się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma mieszkań, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My nie potrzebujemy ludzi do pracy. Miejmy nadzieję, że Polska dla nich jest krajem nieatrakcyjnym i pójdą tam gdzie socjal jest wysoki.

JAQ

#208

2015-11-15 21:54

po co referendum? zabronić i tyle


Gość

#209

2015-11-17 21:56

nie dla multi kulti, ktore nigdy nie zadzialalo i ma na celu zniszczenie Europy
nie dla szerzenia islamu, fatwy i przymusowej islamizacji Europy oraz przymusowemu utrzymywaniu islamistow i kolorowych,m ktorzy w wiekszosci nie pracuja i kradna zasilki (30% muslimow mieszkajacych w uk NIGDY NIE PRACOWALO)

Gość

#210

2015-11-18 21:27

Jest wiele powodow-temet rzeka ale najwazniejsze:
To inny swiat a Polska jest czescia kultury zachodu, cywilizacji postlacinskiej a przybysze nie maja ani dla niej zrozumienia ani respektu.Islam i chrzescijanstwo wzajemnie sie neguja i wykluczaja-tu wystarczy wziac pod uwage calosc procesu historycznego i wzajemnych kontaktow.Trzecia rzecz: wiekszosc z nich to imigranci socjalni: ich obecnosc to spore obciazenie juz nie tyle co dla Polski ale nawet do wysokorozwinietych krajow zachodu.Kolejna rzecz: wzrost przestepczosci(duzy ich odsetek popelniaja imigranci, przyklady USA, UK, Francja) przyjmuja postawe roszczeniowa wobec gdziekolwiek sie udadza: "nam sie nalezy" a w Polsce ktora z tradycji jest krajem jednonarodowym i jednokulturowym(poza zintegrowanymi mniejszosciami) beda stanowic zarzewie konfliktow spolecznych.Kolejny aspekt: to sa obywatele krajow exkolonialnych.Polska nigdy nie przykladala reki do grabiezczej i rabunkowej polityki wielkich mocarstw dlatego to nie jest nasz problem.Mamy calkowite cywilne i moralne prawo odciac sie od tego problemu i zostawic zachod sam sobie-my tez na nich liczylismy- w '39 zostawili nas samymi sobie mimo wzietych na siebie deklaracji o wspolpracy wobec czego nie jestesmy panstwom zachodu niczego winni.Tak po krotce bez szerszej dialektyki w temacie.

Gość

#211

2015-12-14 13:10

Fale islamskich imigrantów zalewających Europę to hybrydowa inwazja na nasz kontynent. Jeśli nikt tego nie zatrzyma, to nastąpi aneksja terytoriów przez zasiedlenie i ekspansję demograficzną. Muzułmanie już dawno odkryli, bo stwierdził to Kadafi, że nie potrzeba armii, rakiet, samolotów, czołgów i wszelkiej broni, a wystarczą zdrowe narządy płciowe mężczyzn i ich kobiet rodzących po około 10 dzieci aby w ciągu kilku pokoleń osiągać cele jakie stawia się najazdom zbrojnym. Ktoś, kto tego nie rozumie jest ignorantem. Ci, którzy z premedytacją popierają napływ islamskich imigrantów do Polski nie są Polakami w sensie tożsamości narodowej. Kim są? Są to politycy i dziennikarze polskojęzyczni ale nie polscy. To są ludzie z różnych zakamuflowanych mniejszości oraz ci etniczni Polacy, którzy się sprzedali wg tych samych zasad co kobiety oddające się za pieniądze.

Gość

#212 Re:

2015-12-31 15:25

#209: -  

 Popieram w 100%....pracuje w De i widze co multikulti robi w krajach demokratycznych jak Dania,Szwecja,UK,Belgia,Niemcy....imigranci nie asymiluja sie,maja postwy roszczeniowe ,rozpleniaja sie jak robactwo(rozmnazaja sie)...i pomyslec,ze sami Muslimi mowia,ze za 2 dekady to oni beda rzadzic cala Europa!!


Gość

#213

2016-01-23 20:50

chcę aby POLSKA została krajem niezależnym kulturowo
bez wpływu uchodzćów którzy chcą narzucać swoją kulturę,
obyczaje oraz swoją religię


i swojeprawa

Gość

#214

2016-01-23 20:53

bo Polska i tak jest biedna

Gość

#215

2016-01-25 13:59

Bo wiem do czego to prowadzi

Gość

#216

2016-01-25 16:37

Bo mnie wkurwiaja muzulmany i nie chce ich w MOIM kraju!!!
Koniec kropka !

Gość

#217

2016-01-26 10:37

uważam że mamy ogromne zaniedbania jeśli chodzi o naszych obywateli więc PRZEDE WSZYSTKIM NALEŻY ZAŁATWIĆ SWOJE WEWNĘTRZNE SPRAWY. Tylko zdrowy egoizm pomoże nam STANĄĆ NA NOGI a potem zajmiemy się pomaganiem innym.

Gość

#218

2016-01-26 12:44

Bo nie chcę żeby moje dzieci i moja rodzina bała się wychodzic na ulicę.Chcę aby nasz kraj nie musiał się borykac z takimi ogromnymi problemami. Poza tym takie różnice kulturalno-religijne nigdy nie dojdą do porozumienia.
Anna

#219 Re:

2016-01-28 11:13

#9: -  

 Zgadzam się w 100%! 


Gość

#220

2016-02-02 14:33

bo jestem przeciw muslimom

Gość

#221

2016-02-03 17:21

Ponieważ, jestem przeciwna przyjmowaniu zwierząt do cywilizowanego kraju. Wystarczająco pokazują swoją wdzięczność innym krajom, które ich przyjęły. Pokazują jaki mają szacunek jak im się poda pomocną dłoń. Nie mają żadnych zasad moralnych, skoro uciekają masowo ze swojego kraju, zamiast go bronić. Nie po to walczyli nasi dziadkowie, żeby teraz wroga na naszą ziemię z otwartymi rękoma witać. ABSURD!! Nie mają oni żadnych reguł, nic. poza swoją chorą religią. A jeżeli Unia pragnie konfliktu na tle religijnym jest na dobrej drodze. Ale w Naszym Ojczystym Kraju taki incydent nie przejdzie. Mamy wiele starszych ludzi jak oni będą się bronić ?
Miały to być Kobiety z Dziećmi zaznaczam kobiety z dziećmi, a kogo dopuszcza się młodych mezczyzn, ktorzy w tym czasie powinni walczyc za swoj kraj. Wystarczająco pokazują jaka jest ich religia, jak nalezy traktowac kobiety. Dlaczego Jan III Sobieski walczył przeciwko tatarom ? Wystarczy pomyśleć trochę, a nie oddawać naszą ziemie i nasze pieniądze złodziejom i gwałcicielom w jednej osobie. Wystarczająco jest rodzin, którym brakuje na chleb a im cokolwiek Kraj chce dawać ?! ABSURD!
Żadnych zwierząt w NASZEJ POLSCE. Chyba, że do rzeźni z nimi na karme dla psów. Ale wątpie, żeby nawet psy to ruszyły...

Gość

#222

2016-02-03 18:12

Bo bronie chrześcijan

Gość

#223

2016-02-07 15:41

Bo to obco kulturowi niebezpieczni najezdzcy, a nie uchodzcy...

Gość

#224

2016-02-07 18:34

 qurva bida z nędzą w kraju do lekarza nie można się dopchac,głodne polskie dzieci,zarobki to jałmuźna,emerytury teź na wszystko brak kasy a rząd przyjmie,, uchodźców,,  

Jestem przeciw!!!! 


Gość

#225

2016-02-27 10:40

Ponieważ mieszkam w Anglii i widzę jak nas tutaj "wzbogacają kulturowo".