Przeciw przyjmowaniu uchodźców z Afryki - żadamy REFERENDUM

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Przeciw przyjmowaniu uchodźców z Afryki - żadamy REFERENDUM

Xyz

#26 Re:

2015-07-12 11:36

#15: wygnaniec -  

 Karygodne !!  Na sile pokazywanie jacy jestesmy pro europejscy !!  Europa juz dawno zostala zgubiona.. przez  swoja naiwnosc 


Gość

#27

2015-07-12 18:31

Polski rząd to zdrajcy Tusk przekupiony przez niemców , wciskają na uchodźcow niech ich biora bogatsze kraje, wystarczy sprawdzić ile u nas jest srednia krajowa na tle innych państw  a kto sie przejął naszą młodzierzą  która wyjeźdźa z kraju.

 

 


Gość

#28

2015-07-14 15:05

Ponieważ ludzie z Afryki uciekają za pracą a nie przed wojną. Uciekając ze swojego kraju płacą po 3 tysiące dolarów przemytnikom.Za utrzymanie będę płacił z moich podatków a polskie państwo nie zapewnia teraz opieki rodzinom wielodzietnym, pogorzelcom i powodzianom.

Gość

#29

2015-07-15 07:42

dlatego bo jestem przeciwko przyjmowaniu imigrantów z Afryki

Gość

#30

2015-07-20 13:19

Ponieważ nie chcę tutaj multikulti ani też nie życzę sobie by bez zgody ludzi rząd sprowadzał tu emigrantów zamiast Polaków ze wschodu.


Gość

#31

2015-07-20 13:29

Ok.100 tyś Polaków w na wschodzie (Kazachstan, Rosja itd) czeka na powrót do ojczyzny swoich dziadków - rodziców, ale dla nich pieniędzy nie ma. Dlatego jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców z Afryki.

Gość

#32

2015-07-20 14:47

Nie chce aby Polska stała się niewolnikiem multikulti nie chce żyć w strachu ze ktoś mnie zabije bo jestem katoliczka

Gość

#33

2015-07-20 14:48

Podpisałam petycję ponieważ z osobistego doświadczenia wiem że ci biedni ludzie nigdy nie są wdzięczni za uratowanie życia i nigdy nie integrują się ze społeczeństwem które ich przyjmuje żądając coraz więcej praw dla siebie.Proszę popatrzeć na Anglię Francję Niemcy i resztę Europy

Gość

#34

2015-07-20 15:35

Bog kazdemu narodowi dal wlasny kraj i niech oni walcza o pokoj w swoim kraju.. nie chcemy sie dokladac ani rozszerzac terytorium obcej nam kulturowo wierze..

Gość

#35

2015-07-20 20:15

bo mam rozum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#37

2015-07-21 06:57

Wielu rodzinom odbiera się dzieci bo są zbyt biedini by je mieć ... Ludzie wyjeżdżają za pracą za granicę... Pomożemy najpierw naszym rodakom !!!
Uki

#38

2015-07-21 06:59

Wielu rodzinom odbiera się dzieci bo są zbyt biedini by je mieć ... Ludzie wyjeżdżają za pracą za granicę... Pomożemy najpierw naszym rodakom !!!


Gość

#39

2015-07-21 07:08

Mój kraj to nie śmietnik !

Gość

#40

2015-07-21 07:47

Jestem przeciwna sprowadzania imigrantów ponieważ rząd nie potrafi zapewnić polskim obywatelom godnego życia a sprowadzając uchodźców ma im zapewnić wszystko.To jest nieuczciwe i godne pogardy poza tym mamy tysiące Ukraińców,ktorym opłaca się studia i kieszonkowe szkoli się na policjantów a Polak jest marginesowany.

Gość

#41

2015-07-21 08:00

Żądamy referendum to powinna być wspólna decyzja a nie kilku zastraszonych polityków.STOP-dla uchodźców z Afryki i Syrii,STOP-dla islamizacji w Polsce.

Gość

#42

2015-07-21 08:05

Nędza w kraju , a my bawimy się w bogaczy szastając kasą na lewo i prawo. Dajcie nam pracę a nie udawajcie bogaczy, możemy podziękować Tuskowi za jego szpan i udawanie jak to w Polsce jest dobrze.
też Polak

#43 Głupota Polaków jest zatrważająca

2015-07-21 09:52

Łykają jak lemingi tę idiotyczna propagandę serwowaną nam przez media typu TVN na pasku rządzących, Kórzy z kolei podlizują się Zachodowi. Prawda jest taka, że na Zachodzie Europy ludzie już sie buntują bo widzą, co robia ci imigranci. Mnożą się jak króliki, narzucają swoje zwyczaje, nie szanują miejscowych. pracować im sie nie chce, na każdą krytyke reaguja histerią i hasłami o "rasiźmie". Co z tego, że tych imigrantów w Polsce ma byc mało? Za kilka lat zrobią sie tłumy.

Dlaczego W innych krajach ludzie potrafią się postawić? Nawet w Czechach i na Węgrzech. A Polacy jak zwykle uśpieni. O polityce nie chce im sie dyskutować, na wybory i referenda szkoda czasu. I rząd robi co chce. Zachód chce nam wepchnąc imigrantów? Nie ma sprawy, przecież nikt sie nie sprzeciwi.

Polacy, otwórzcie wreszcie oczy! I weźcie się do roboty! trzeba interesowac się tym, co sie dzieje w kraju i na świecie. Brać aktywny udział w zyciu politycznym. Udział w wyborach to obywatelski obowiązek. I w referendach też. Po to mamy demokratyczne metody wpływania na to, co się dzieje aby z nich korzystać! A nie tylko biadolić i narzekać.

Pamiętacie sprawę ACTA? Tusk chciał nam narzucić cenzurę Internetu. I gdy młodzi ludzie zaczeli protestować to chyłkiem sie wycofał jak niepyszny. Da się? Da!!!

My Polacy zrobilismy wiele dla Europy. Przypomnę: 1683, 1830, 1920, 1939, 1940, 1944. Nasi żołnierze walczyli o wolność i chrześcijaństwo. Gineli pod Wiedniem i nad Londynem. Polska wydała na świat wielu wybitnych ludzi: Kopernika, Sobieskiego, M. Sklodowską-Curie. Dlaczego pozwalamy się teraz traktowac jak niewolników harujących na umowach śmieciowych za grosze i jeszcze wpychać nam obcych, skoro w kraju panuje bieda?


Gość

#44

2015-07-21 11:14

Ponieważ nie chcę, żeby Polska miała problemy państw, które bezmyślnie wpuszczały do siebie muzułmanów z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki.

Gość

#45

2015-07-21 12:01

Bo jestem przeciwko polityce multi kulti

Gość

#46

2015-07-21 14:16

Uchodźcy nie zasymilują się w z Polską kulturą i stylem życia. Będą żyć z zasiłku, na nasz koszt! Dlatego jestem przeciw!! I jestem zły że reprezentuje mnie tak nieudolny i krótkowzroczny rząd na usługach Brukseli. I jest mi przykro z tego powodu!

Gość

#47

2015-07-21 15:14

Ze by Europa byla Europa!

Gość

#48

2015-07-21 18:31

precz z brudasami
...

#49 watpie

2015-07-21 20:26

Watpie by cokolwiek dala ta petycja, bo POwski nierzad i tak ma Polaków w dupie. Czekamy do jesieni, może coś się zmieni...


Gość

#50

2015-07-21 20:48

1. Polska jest za biednym krajem.
2. Nie mieliśmy kolonii wiec nie odpowiadamy za ich mieszkańców.
3. Nie ma sensu ściągać świata islamu do naszego państwa bo robimy piekło naszym wnukom.
4 Imigrancji z Afryki i Azji się nie integrują, co pokazuje zachód UE, nie powielajmy błędów.