Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.


Gość

#326

2016-01-19 11:01

Zgadzam się w pełni z merytorycznym uzasadnieniem.

Gość

#327

2016-01-19 11:01

Kwestie wyjaśnione są merytorycznie i rzeczowo.

Gość

#328

2016-01-19 11:17

Łowiectwo towarzyszy człowiekowi od zawsze i jest nadal najbardziej humanitarnym sposobem na zdobywanie żywności o najwyższej jakości (naturalnej), nie mówiąc o wielu innych pozytywnych jego cechach.

Gość

#329

2016-01-19 11:22

Łowiectwo powinno zostać takie jakim jest.

Gość

#330

2016-01-19 11:26

W proteście przeciw bezprecedensowemu atakowi pseudo przyrodników na myśliwych i łowiectwo

Gość

#331

2016-01-19 11:27

znam problemy kół łowieckich oraz myśliwych i z pełnym przekonaniem podpisałem się pod petycją do Pani Premier.







Gość

#332

2016-01-19 11:31

Mam wielki szacunek do przyrody, każdego zwierza i myśliwych. Dzięki PZŁ posiadamy wspaniałe stany różnorodnej zwierzyny . Pseudo ekolodzy i wielka prywata chce to zniszczyć dla własnych celów. Dlaczego ci uczciwi chronią na przykład kruka który zabija bażanta ,kuropatwę młodą sarnę itp. Dlaczego jedzą mięsa które pochodzą często z uboju humanitarnie wątpliwego bo tak się dzieje w rzezniach . Jak nie będzie myśliwych nie będzie zwierzyny .

Gość

#333

2016-01-19 11:45

Dlatego, że gospodarka łowiecka w naszym kraju jest właściwa i godna naśladowania w Europie, co też potwierdzają światowe opinie Międzynarodowej Rady Łowieckie I Ochrony Zwierzyny / CIC /.

Gość

#334

2016-01-19 12:01

zyje w rodzinie łowieckiej z dziada ,pradziada, az do odejścia w krainę wiecznych łowów /I.K./
310

#335 Re:

2016-01-19 12:07

#310: -  

 Cała prawda !


Gość

#336

2016-01-19 12:15

Jestem mysliwym. Nie morderca i nie szkodnikiem w lesie

Gość

#337

2016-01-19 12:43

Organizacje tzw. ekologiczne to nic innego jak totalna demagogia.

Gość

#338

2016-01-19 12:47

Jestem Myśliwym i wiem że to co o Nas piszą i mówią jest nieprawdą. Dlatego oddaję głos na tą petycję. Łowiectwo w Polsce istnieje tylko dzięki PZŁ. Jest dostępne dla każdego a nie tylko bogaczy jak jest już w innych krajach europy. Szkoda ze teraz słucha sie bardziej kilku robiących w okół czegoś wielki krzyk a nie faktów. Jak nie utrzymamy dalej tego co jest będzie ciężko z Polskim Myśliwym. Szkoda ze Ci ludzie nie pozwalają sobie zobaczyć co robimy dobrego a nie tylko STRZELAMY. Darz Bór.


Gość

#339

2016-01-19 12:51

Poza środowiskiem myśliwych, nie ma w kraju innej tak silnej organizacji , w której interesie leży dobrostan ojczystej przyrody. Myśliwi bowiem, korzystając z jej dobrodziejstw, są częścią tej przyrody. Ich los związany jest z istnieniem wielu gatunków zwierząt łownych. Jeśli one wyginą, zginie ukochany przez myśliwych styl życia - w zgodzie z naturą. To myśliwi uratowali przed całkowitym wyginięciem polskie łosie i żubry, których po II w.ś. pozostało dosłownie kilka sztuk, w gospodarstwach łowieckich pasjonatów. I na koniec pytanie retoryczne: które ze zwierząt hodowanych i zabijanych przez ludzi żyje i ginie w bardziej godziwych warunkach, świnia w chlewie czy dzik w lesie?

Gość

#340

2016-01-19 13:48

Łowiectwo jest moją życiową pasją a przebywanie w łowisku pozwala poznawać procesy zachodzące w przyrodzie. Mimo wielu przebytych kilometrów w łowisku odpoczywam i ładuję baterię po stresujących dniach. Ciężko w kilku słowach opisać co daje Łowiectwo.

Gość

#341

2016-01-19 14:13

Podpisałem, bo nie lubię eko-terroryzmu i grup nawiedzonych ekologów w stylu "zostawcie je w spokoju". Łowiectgwo to nie mordowanie a korzystanie mądrze z zasobów przyrody. Przede wszystkim najbardziej denerwującym jest to, że ekolodzy rozpuścili nieprawdziwe informacje o ustawie i o proponowanych zmianach. Kłamstwa nie mogą być tolerowane. Szczególnie w dyskusjach politycznych.


Gość

#342

2016-01-19 14:28

Uważam że środowiska nazywające się tymi które "chronią" przyrodę tak naprawdę nic dla niej nie robią a wręcz szkodzą jej. Myślę że ich zainteresowanie jest po to tylko by zaistnieć medialnie i ugrać swoje interesy. Myśliwi za to dla zwierzyny robią dużo.
wieśniara

#343

2016-01-19 14:31

Dość kłamstw na temat łowiectwa.Popaprańcy z pod znaku Gawła i jego popleczników niech najpierw nauczą się biologii z zakresu podstawówki, a nawet przedszkola.

myśliwy od 2007
Gość

#344

2016-01-19 14:41

Jako myśliwy i miłośnik przyrody uważam, że trzeba wspomagać bogatą tradycję i kulturę łowiecką. Łowiectwo towarzyszy człowiekowi od zarania jego dziejów i odbieranie człowiekowi bycia myśliwym jest przejawem nietolerancji, nieznajomości problemu i idei łowiectwa.


Gość

#345

2016-01-19 15:01

Od lat zaniechane jest działanie obrony terytorialnej kraju. Dawniej OTK. Wielu młodych ludzi zwłaszcza mężczyzn nie umie posługiwać się bronią. W ostatnim czasie podejmuje się próby reaktywacji OTK. W mojej ocenie bardzo nieudolne. Myśliwi w liczbie 116000 osób to ludzie doskonale posługujący się bronią i umiejący poruszać się w swojej okolicy. Jestem przekonany że to dobry zalążek OTK w razie takiej potrzeby. Ten argument trzeba koniecznie wykorzystać.

Gość

#346

2016-01-19 15:23

Zostaliśmy zmuszeni do prowadzenia gospodarki łowieckiej przez ingerencje w środowisko, czlowiek wypelnia role drapieżnika by ilosc jednej populacji zachowalodpowiedni stosunekwzgledem innych.

Gość

#347

2016-01-19 15:38

Uważam że nie moralne jest przedstawianie nieprawdy przez ludzi, którzy z własnej woli nie nie jedzą mięsa aby zmuszać innych do tego samego. Myśliwy to nie morderca, to człowiek który może bardziej od pseudo ekologów dba o przyrodę Polską.

Gość

#348

2016-01-19 15:56

Panie Michale w Pełni popieram inicjatywę
kuba

#349

2016-01-19 15:57

CAŁA PRAWDA CAŁĄ DOBĘ!!!!!!!!

Witek

#350 myśliwy, to sadysta i morderca

2016-01-19 16:12

Nie podpisałem, bo zbyt wiele przebywałem z pijanymi myśliwymi, wisziałem z jakim "szacunkiem" traktują zwierzęta, widziałem jak przepędzają z lasów spacerowiczów, widzę ambony ustawiane w pobliżu ścieżek rowerowych, dróg publicznych skierowane strzelnicami w ich kierunku. Widziałem konkursy norowania.  Nawet autor tej petycji przyznał, że ,,nie każdy może, a przynajmniej, nie każdy powinien zostać myśliwym", czyli nie każdy powinien, ale każdy może. Zbyt wiele czasu spędziłem z myśliwymi, żeby dać wiarę w te głupoty i kłamstwa, które są zawarte w petycji i w komentarzach. Nie jestem wegetarianinem, ekooszołomem, lubię mięso, doceniam smak dziczyzny, nawet nie jestem przeciwnikiem myślistwa, ale jestem przeciwnikiem "myślistwa" w takiej formie, jak to wygląda dzisiaj. Cały świat poszrdł do przodu, kiedyś jazda po pijaku uchodziła na sucho, teraz już nie, a Wy Panie i panowie w kapelutkach z piórkiem chcecie dalej znęcać się nad zwierzętami, szczuć na nie swoje psy, strzelać do psów i kotów, przeganiać ludzi z lasów, pól i łąk w imię jakiejś chorej tradycji. Chcecie biegać nachlani z bronią po lasach, mylić dzika z lisem, sarnę z człowiekiem, nie przechodzić badań okresowych, otóż nam dla Was nowinę, Polska, to nie jest wasz prywatny folwark, chociaż najwyraźniej takie macie przekonanie.

A teraz proszę bardzo, obrzucajcie mnie mięsem, błotem, czym chcecie.