PETYCJA O WYJASNIENIE BEZPRAWNEGO OGŁOSZENIA CHILD ALERT (''PORWANIE" FABUSIA NADOLSKIEGO )


Gość

#26

2016-04-02 14:35

Ponieważ złamano podstawowe prawa Człowieka i Dziecka.
antyhejter

#27 Re: Re: Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:

2016-04-02 15:12

#24: - Re: Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:  

Odp. Re. Prosze wskazać jedna osobe, którą pozwał pan Nadolski? Konkretnie... To Nadolski ma stawiane zarzuty z powietrze bezprawnie, któryś raz z kolei, bezpodtsawne areszty a zawiadamiajacy, składajacy fałszywe zawiadomienia i zeznani pozostaja bezkarni.!!!


Gość

#28 odpowiedź do hejtera

2016-04-02 15:15

Odp. Re. Prosze wskazać jedna osobe, którą pozwał pan Nadolski? Konkretnie... To Nadolski ma stawiane zarzuty z powietrze bezprawnie, któryś raz z kolei, bezpodtsawne areszty a zawiadamiajacy, składajacy fałszywe zawiadomienia i zeznania pozostaja bezkarni.!!! Tak samo jak stawiający zarzuty bezprawnie policjanci i prokuratorzy. Z tego co wiem to na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat przechodził też wielokrotnie badania psychiatryczne i psychologiczne - ostatnie bardzo niewdawno(bo ma cały czas broń i pozwolenie na nią) - wszystkie ze skutkiem jak najbardziej pozytywnym


Gość

#29

2016-04-02 16:28

Mam podobną sytuację.

Gość

#30

2016-04-02 20:03

Ponieważ wymiar sprawiedliwości radomski działa z naruszeniem prawa a prokuratura radomska wprowadzala w blad opinie publiczna

Gość

#31

2016-04-02 21:44

Panie Ministrze i Prokuratorze Generalny. Czekamy na Pańskie działania w tej sprawie i w wielu innych. Oczekujemy ukarania przestępców, którzy chowają się za togę i immunitet. Czekamy na usunięcie z prokuratur skompromitowanych i skorumpowanych osób.

Gość

#32

2016-04-02 22:34

Co za matka... :(

Gość

#33

2016-04-03 09:13

Dla mnie takie sprawy to wspaniały przykład jak należy się zachowywać, a nawet jaki jest zalecany sposób zachowania. Skoro można kłamać i przedstawić fałszywe zeznania bez odpowiedzialności karnej to jest to sygnał ze taki model zapytani zachowania jest bardzo dobry i można go stosować. To mnie bardzo interesuje bo szukam inspiracji do wychowywania moich dzieci. Jeśli z tą sprawą nic się nie podzieje to korzystam z niej i zachowań mojej ex (bicia, namawiania do nie jedzenia oraz przemocy psychicznej) ponieważ skoro w tym przypadku można to w każdym innym tez będzie działał prawidłowo. Dziękuję i do usłyszenia!

Gość

#34

2016-04-03 20:58

Bo sądy rodzinne są bezkarne

Gość

#35

2016-04-03 21:00

Bo sądy rodzinne są bazkarne niszczą rodziny i ojców

Gość

#36

2016-04-03 22:51

Bo reaguję na bezprawie

Gość

#37

2016-04-04 19:54

Z bezprawiem trzeba walczyc. Sam jestem ojcem, ktory musial czekac 7 lat, aby miec ten honor wychowywac syna.

Gość

#38

2016-04-04 21:16

Bo prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Walczymy o prawdę i sprawiedliwość dla Rodziców w Sądach. Rzą musi paniętać niszcząc rodziców niszczy rodzinę. Tym samym inne kraje chętnie przyjmą nas jako enigrantów

Gość

#39

2016-04-05 06:34

Dość prywaty, posługiwania się policją i ideologii marksistowsko-leninowskiej i braku opieki naprzemiennej w przypadku rozwodu rodziców, i tylko dla tego by sitewka żerowała na Polakach jak pasożyt

Gość

#40

2016-04-05 08:08

Do wspomnianych juz wczesniej argumentow , ktore powinny byc najwazniejsze dodam jeszcze ze nie chce wstydzic sie za moj kraj, ktory za przyczyna takich nieprzemyslanych i krzywdzacych akcji coraz czesciej postrzegany jest za granica jako " dziki wschod" gdzie prawo chroni tego kto ma lepsze znajomosci i uklady.czego najwybitniejszym dowodem jest wymieniona akcja. Dlaczego ja i inni podatnicy mamy finansowo ponosic konsekwencje takich dzialan? Dosc prywaty i samowoli " panow i wladcow w mundurach i togach".
aquarius

#41

2016-04-05 08:30

"bez blony na oczach" ale z pancerzem na nich.. Gdyby ten czlowiek mial choc odrobine osobowosci o ktorej pani wspomina dawno matka dziecka podziwialaby druga strone Jordanu w towarzystwie skorumpowanych mundurowych i immunitetowych patafianow. Zrobilby uzytek z broni ktora posiada ( nawet obecnie).... dziwne to ze nie zabrano mu jej.... A tak na marginesie nie warto bronic matki bo jej obronczyni stracila stolek bezpowrotnie i " bawi sie na innym placu zabaw bo na tym jej nikt nie lubi" czyli zadnych wymiernych ani niewymiernych korzysci to nie przyniesie... Moze warto operacyjnie usunac ten pancerz z oczu i spojrzec na swiat zdrowym wzrokiem i troche bardziej krytycznie a wlasciwie realistycznie.

sprawiedliwy

#42

2016-04-05 12:55

mam podobnie przestępcy w sądach z orzełkami na czapkach napadają na mnie na drodze zakówają w kajdanki osadzaja w więzzienich tka polska właściielek ubecy w sądach  i na ulicch np. policjani pseudo z leśnicy. i tak już z kolejnym dzieckiem w tymm zgniłym kraju uniemożliwia się ojcu opiekować zajmować wycchowywaćć włane dzieccko , bo interes ma matka jeej rodzzina sędzia multum luddzi dokoła ,addwokaci eect. cieszy mnie fakt że niebaawem będzie tu islam i być może ba z cłą pewnością zzmieni się dużo a kozy traffią gdzie ich miejsce ;l)


Gość

#43

2016-04-05 15:19

Mam dość qrestwa i obłudy ze strony polskojęzycznych instytucji jakimi są sądy i prokuratury

Gość

#44

2016-04-06 04:36

A ja zastanawiam sie po co antyterroryści w sprawach rodzinnych oraz dlaczego gdy podobna sprawe zgłasza ojciec z ta różnica ze matka zabiera dzieci nie wiadomo gdzie i odzywa sie przez email po trzech dniach policja nie robi nic. Łącznie z tym ze odmawia wszczęcia postępowania " bo przecież dzieci sa z matką"

Gość

#45

2016-04-06 08:29

Dlatego, że ośmieliłem się w Polsce posiadać dziecko. Od momentu złożenia przez ex żonę już piaty rok jestem poddawny istnym torturom tylko dlatego, że wychowywałem córkę do 4 roku życia i po wyprowadzeniu się żony z domu ośmieliłem się wystapić o opiekę naprzemienną. Wiem jakie piekło może urządzić patologia tzw. sądów rodzinnych !!!!!
Arabella

#46

2016-04-06 13:52

Nie wiem kto i na jakiej podstawie oszacował koszt CHILD ALERT na 6 mln ale mam nadzieję, ze ojciec dziecka zostanie nimi obciążony. Skoro jak twierdzi jest w pełni poczytalny to niech płaci! 


Gość

#47 Re:

2016-04-07 11:19

#46: Arabella -  

 A ja mam nadzieję, że koszty te pokryje matka razem z ludźmi, którzy ją instruowali co mówić! Nie życzę sobie aby z moich podatków pokrywać koszty czegoś do czego nie było podstaw prawnych. Matka zataiła prawdę a policja złamała wszelkie przepisy i instrukcje. Nie będę płacić za błędy policji. Czas aby odpowiedzialność za błędne decyzje i konsekwencje z tym związane, ponosili ludzie, którzy popełniają tak drastyczne błędy.nie nadają się, łamią procedury muszą ponosić konsekwencje, inaczej w tym kraju nigdy nie będzie normalnie

marwicz
Gość

#48

2016-04-09 20:01

Jestem jednym z ojców któremu prawo pozwala na kontakty, natomiast służby (policja, prokuratura, pracownik socjalny), które są zobowiązane do pomocy w egzekwowaniu postanowienia sądu mają moje dzieci i mnie oraz postanowienie sądu  w dupie i robią wszystko, aby nie dopuścić do tych mizernych kontaktów które sąd mi przyznał. A czas ucieka.


Gość

#49

2016-04-14 17:50

Nie może być tak że są dowody na przemoc A organy odpowiedzialne za ściganie przestepczyni zamierzają sprawę pod dywan i dają aprobatę na znęcanie się nad dzieckiem . Wstyd takich urzędników nie może być w Polsce.
Ławnik

#50

2016-04-23 08:15

Ja chciałabym jeszcze wiedzieć, na jakiej podstawie radomska policja prowadziła polowanie na ojca nie na swoim terenie, dlaczego na miejscu zatrzymania nie było żadnego policjanta z tamtego rejonu? Czy dziecko było przewożone do Radomia przez policjantów radomskich? Dlaczego Rzecznik Komendy pani Śledziona wprowadzała opinię publiczną w błąd podając, że pan Nadolski jest jeszcze w Katowicach bo trwają tam czynności procesowe? Co było kłamstwem. Na miejscu zatrzymania nie było policji z Katowic. Radomscy policjanci uprawiali samowolkę na terenie obcej jednostki. Czy była zgoda Komendy z danego rejonu?